Fulgusorii zboara catre Clubul Scutecelor (*88)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

mai..eu cred ca eu sunt de vina cu capitolul..cred sincer ca am stat cam mult la aranjat textul...daca m-as fi grabit putin...sigur nu se intampla asta..

eu imi cer scuze..nu vreau sa se creeze divergente de nici un fel..pls!!


Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Camy, nu trebuie sa iti ceri scuze, nu ai pt ce. Ideea era ca sunt lucruri care se inampla fara intentie, nu e vorba de abuz si frumos e sa rezolvam asa cum e normal, printr-un dialog amiabil.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Camy, nu trebuie sa iti ceri scuze, nu ai pt ce. Ideea era ca sunt lucruri care se inampla fara intentie, nu e vorba de abuz si frumos e sa rezolvam asa cum e normal, printr-un dialog amiabil.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me


eu am rezolvat-o printr-un dialog amiabil cu moderatorul roxanaz...poti verifica daca vrei...
si daca am spus ca e cam abuziv, asa mi s-a parut..si nu imi retrag cuvintele!
asa cum utilizatorii au un regulament si daca se abat de la el sunt penalizati, asa si moderatorii au unul, cred!iar atentia presupun ca face parte din "functie", fara suparare Laura!nu am spus-o pentru a jigni, iar daca tu simti ca am facut acest lucru, imi cer scuze fata de sentimentele tale, dar nu pentru ce am scris!
a fi moderator nu cred ca presupune a fi sef, ci mai degraba conciliator si un bun manager cat si un bun psiholog!
nu te supara pe mine, pe bune ca nu imi dau aere pe aici, pur si simplu spun ce gandesc fara sa jignesc pe nimeni!

EDIT: iar daca tu spui ca nu e in atributiile voastre a verifica acest aspect, atunci ok, e vina mea si imi cer scuze!tie si celorlalti moderatori, ca sa vezi ca sunt fairplay si nu o carcotasa!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25




Apoi nu inteleg de ce e tragedia de pe lume ca nu s-a pus link la capitolul nou. Nu e destul de vizibil acest subiect? Scriem pe forum dar nu stim sa citim un titlu ca sa vedem despre ce e vorba? Cate subiecte cu 'fulgisori...' mai sunt pe forumul asta, fara legatura cu aceasta odisee?







www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me


mai sunt si utilizatori la noi la topic care sunt noi pe forum, pentru ei, in primul rand punem link-ul, asta era "tragedia"



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

revenind la ale noastre...mada..bine te-am gasit...
dar asa, in fuga???
nu ne spui ce cadouri ai luat, ce vrei sa mai iei??



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

am vazut poze
mi-a placut foarte mult rochitza Sophiei..si tortul, si turta(cu ce era ornata?)
tu erai o bela..pari asa dec tanara..ca si alexxa, doua pustoaice, apoi baietelul tau, la serbare, un deliciu..cavaler dom'le, cu papion si tot tacamul!si toti copii erau asa plini de culoare, abia astept si eu serbarile Rebeccai!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Buna fetele,
ajung si eu pe fuga iara, intre un lucru si celalalt.
Trebuie sa recunosc ca si am fost cam lipsita de "tragere de inima" si initiativa in ultima vreme, cred ca au fost prea multe de gatit si facut curat, cu atatea petreceri si zile si sarbatori. Si "hop-ul" cel mare de-abia vine. Adica Mosu'
Vad ca ati fost tare harnice la scris, n-am reusit sa citesc chiar tot, dar macar am prins link-uirea catre capitolul nou fara probleme.
Camy, mie nu mi se pare ca Flavius e usurel, Jr mananca ca un spart si nu se vede pe el, decat imediat ce manca burtica in fata, ca un pui de pigmeu . Si tot undeva pe la vreo 9-10kg trebuie sa fie, iti zic maine ca avem programarea la doctor pt controlul de 1 an. Cred ca vine pur si simplu de la faptul ca merg, ca asta mic alearga toata ziulica prin casa, te doare capul numai uitandu-te dupa el!
Cu vaccinatul cred ca asteptam dupa anul nou, ca nu as vrea sa faca o reactie urata acuma inainte, sa vedem daca e si doctorul de acord.
Nici cu pozele n-am ajuns inc aprea departe, ca sotul trebuie sa le developeze si...poze s-au facut...Dar inca mai sper ca saptamana asta se va intampla miracolul.
Mada: o scumpica a mica!
Lady: i-ai facut poza cum dormea asa "rasturnata" si "biscuita"?


harnici la de 12 luni
Cresterea in greutate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunshine2009

Lady: i-ai facut poza cum dormea asa "rasturnata" si "biscuita"?


harnici la de 12 luni
Cresterea in greutate

normal, pun pe FB,mai tarziu!!
ce mama denaturata sunt, a adormit copilul fara sa pape!
normal trebuia sa adoarma pe la 12.00..da nu a vrut si cand m-am decis pe la 13.00 sa ii fac mancare si dupa poate adoarme, ea a adormit intre timp!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

eu am rezolvat-o printr-un dialog amiabil cu moderatorul roxanaz.


Exact asta era modul corect si normal de rezolvare si la asta m-am referit eu.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Lady, poze de la serbare nu am inca... ne face directorul gradinitei un CD... noi nu am avut timp ca trebuia sa fim si atenti la junior, si cu Vlad in brate
De Craciun stam pe acasa, ne bucuram de daruri si de masa in familie... din astea...
Si nu te mai gandi ca esti mama denaturata ca ti-a adormit cu biscuitele in gura... al meu de doua zile isi face somnul de pranz pe banca in parc, precum aurolacii... de ce? pentru ca il plimb cu sania si adoarme in sanie... iar eu il iau frumusel si-l pun pe o banca, macar sa doarma intins, nu stand in fund... cred ca de la aerul rece... ca azi am mers mai devreme, sa nu prindem ora de somn... dar degeaba... dupa 15 minute de plimbat cu sania

Va si va rog ca nu reusesc sa intru mai des...

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 5 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

Mergi la inceput