Fulgusorii zboara catre Clubul Scutecelor (*88)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

plus ca nu sunt numai calcule..adica daca sefu e arhitect..si eu inginer, eu as face ceva cat mai practic..el...vrea ceva care sa fie cat mai fain..unicat..si eu sa ma descurc sa-l fac si practic...

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

aha..o scara pentntru ce?casa? imobil birouri..interior, exterior..
deci tu esti cu calculele si el cu arhitectura sau si-si?



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

gata camy,s-a rezolvat,a pus o moderatoare un link catre aici
nu am mai apucat sa ii dau de mancare lui fii-mea, a adormit in scaunel cu un biscuite in gura..., am dus-o in patutz..era franta



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

gata..s-a rezolvat cu capitolul...


acum e facuta trecerea...


mai..eu sunt cu calcule si proiectare..de fapt, proiectare fara calcule nu prea merge..
numai ca el, ca arhitect isi alege modelele

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

scara este pt un hotel

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

pricepui



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

oare ce s-o intampla iar cu Laura, ma rog sa fie toate bune..
sper ca Di sa-si fi revenit...

si absenta Dienutzei, Katyushkcei..ma ingrijoreaza!

restul fetelor cred ca sunt doar ocupate!

gabitza cred ca e in al noulea cer acasa!
magda, sper ca esti bine si vii cu vesti bune!

pentru Adela Alinutzei si pentru ariciul Ariana sa se faca bine amandoua!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

am anuntat eu modetaratorii..sa faca modificarea.
asa ceva nu se face oricum...e cam abuziv...



Nu, nu e abuziv, e o chestie de timp si rutina. Cand apare un capitol nou, moderatorul care il vede apasa pe un butonas care ichdie subiectul vechi. Nimeni nu are obligatia de a pierde timp sa deschida pagina, sa citeasca si sa verifice daca s-a pus link sau nu la subiectul nou. Moderatorii nu sunt angajatii site-ului, mai au si alte lucruri de facut. Daca e o problema, va puteti adresa politicos, fara iconitze de 'bla-bla', dat ochii peste cap si strigat "abuz!"

Apoi nu inteleg de ce e tragedia de pe lume ca nu s-a pus link la capitolul nou. Nu e destul de vizibil acest subiect? Scriem pe forum dar nu stim sa citim un titlu ca sa vedem despre ce e vorba? Cate subiecte cu 'fulgisori...' mai sunt pe forumul asta, fara legatura cu aceasta odisee?







www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=4" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

toti copilasii vor fi foarte bine...nu bine..se vor face bine..

si eu ma gandesc la getik..ce-o fi cu ea????? ca mereu scria..
LauraB?? sper ca Di sa fie bine...oare la interviu ce o fi facut??????

de celelalte nu stiu nimic...respectiv Katy si dienutze...sper ca bine amandoua...



cred ca vedeti ce limbarita m...atunci cand am de lucru

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADALINA_T spune:

Buna gagici.Cu un singur copil acasa vad ca mai reusesc sa ma adun si eu.
Camy lasa prostiile ca nu e slab copilul deloc.Viermisori sunt sigura ca nu are.Stai linistita,asa sunt bunicii,vor sa fie nepotii rotofei.Si mai ales daca pediatrul nu a zis nimic,chiar nu ai de ce sa te ingrijorezi.Carne de porc si eu o sa-i dau Sofie,nu foarte mult,dar de tot ii dau.Si putina sarma,si putin carnat.
Alina imi pare rau ca a facut asa o reactie piciulina la vaccin.Trece
Lady,nici eu nu spal geamurile de la balcon,doar le-am sters de praf.Ce bine ca nu o mai legeni pe Rebbe.Chiar n-am stiut ca a fost leganta pana de curand.Eu m-am ferit cat am putu de chestia asta la amandoi si mi-a reusit,dar oricum au fost copii foarte buni si cuminti.Probabil ca nu la toti merge asa usor.
Sofiei cred ca ii iese vreun dinte ceva,ca nu ma lasa sa vad,tot baga mainile in gura si a inceput sa manance mai greut.In rest e bine,mai are putini mucisori.Am iesit si un pic pe afara ca a e frumos si cald.
Am pus cateva poze pe picasa de la turta si de la serbarea lui David.Va puuuuuuuuup.Ma pregatesc sa plec sa mai cumpar niste cadouri pentru copilasi,finutul meu,nepotica etc.Aseara am fost in Auchan si am luat jucarele,acum ma duc sa iau si cateva hainute.Sa vad ce gasesc ca nu ma dau banii afara din casa.

http://www.flickr.com/photos/38427435@N02/3533794256/

Mergi la inceput