Pacientele optimiste si gravidutze dr.Tutunaru 113

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

anna, o laparo la clinica lui tutunaru costa 500 euro;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danezza spune:

Citat:
citat din mesajul lui danotino

buna fetelor!
dl dr mai are consultatii in sandu aldea? sau s-a mutat?dati-mi si mie o adresa si un nr de telefon, va rog!
multumesc!

dana




nr de tel e cel pe care ti l-a dat Tanno
te [oti duce direct pt ca si daca ai programare oricum nu se respecta
il gasesti de luni pana vineri de la 1 pana la 6 pm .. in Sandu Aldea, da

in 25+ de fetita cu fundita
Doamne ajuta!
MTHFR C677 Homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

multumesc mult!
sa vad daca mai ajung la el...n-am mai fost de 1 an jumate si atunci nu se schimbase nimic in bine...oare cand si-o reveni? la clinica e tot asa la usa? sau e mai organizat?
va pup si nastere usoara! eu mai am un drum lung de parcurs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danezza spune:

depinde la ce te referi cu revenitu'
eu la clinica nu am fost dar la cabinet e la fel de aglomerat

in 27+ de fetita cu fundita
Doamne ajuta!
MTHFR C677 Homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Neata

Danotino, da, ala e nr lui Tutu, si eu il stiu de vreo 4 ani si ceva, de pe la inceputul lui 2007, cand am luat prima data contact cu dl dr. Cu consultatiile/aglomeratia, nu stiu ce sa zic, cred ca e tot asa...din ce in ce mai multe persoane, dar totusi depinde si de zi, am prins si zile (in anii aia 2007-2008, cand eram eu gravida si mergeam la el) cu mai putine persoane, si sa zic ca am stat 15-20 de min in asteptare+ consultatia...dar recunosc, s-a intamplat asta doar de vreo 2-3 ori
Depinde ff mult si daca dl dr lipseste din timpul alocat consultatiilor de la cabinet, de ex. daca il cheama la Elias pentru o nastere... atunci fetele se aduna la cabinet, dl dr nu e, si se aglomereaza ff mult.

Aris, ce mai faci? Cat mai ai? Putin, nu? Cam o luna asa? Parca in decembrie ziceai ca e termenul, daca am retinut eu bine.

Anaconda, ce faceti, cat are bebe? 1 an, 1 an si ceva? De fapt nu mai e bebe

Rala, ma bucur ca sunteti bine. La multi ani, ca alaltaieri a fost ziua ei, sanatate si multe bucurii. Si noi am aniversat-o pe Ana Maria, a implinit 3 ani, i-am strans cativa copii la un loc de joaca, si s-au zbanguit pe acolo

Pupici tuturor


Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

buna tuturor !
monica , suntem f bine . bebe e tot bebe...implineste chiar astazi 2 ani si 2 luni .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Ooooo, dar ce a crescut!!! 2 ani si 2 luni?! Eu eram convinsa ca de abia a facut 1 an! Zic o avea copilul 1 an - 1 an si ceva...dar 2 ani?? Mama, cat de repede trece timpul!

Sa fie sanatos, si sa va bucurati de el!

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

da , f repede trece timpul !
multumim , asemenea !
http://www.flickr.com/photos/68140367@N06/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Dupa multa vreme, revin sa va citesc...
Rala, sanatos sa fie, ca-l asteptam cu toata dragostea!
Aris, cum esti?
Ana, arata splendid micutul tau...N-am mai vazut demult baietel asa frumos.Sa te bucuri de el si sa-ti aduca numai bucurii.Dupa cum ai aflat deja, pana la urma "mi-a iesit" si mie...Sunt in 29 de saptamani, totul merge super ok, ecografic e mai mare cu 9 zile, este foarte lung (cu cine o semna? ).Am inceput sa facem cumparaturi pentru el si se pare ca va veni printre noi in saptamana 23 - 29 ianuarie.
Va imbratisez cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

multumesc lilisor , in realitate e si mai splendid...:))
Am citit ca ai reusit si tu pana la urma sa ramai insarcinata . Nu retin , natural sau ... vreo procedura? Ma bucur nespus de tare ! La cat te-ai chinuit si tu....
Imi amintesc clar de tine ,fizionomia , cu toate ca nu ne-am vazut de vreo 3 ani (?), cand stateam de vorba in fatza la cabinet... (Tu ma mai retii ? Sau numai dupa nik , aici pe forum ?)


Mergi la inceput