Robi, minunea mea de copil (partea a 2a)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Catalina, nu mai stiam de voi de ceva vreme si acum ca am ajuns la zi cu noutatile sunt f bucuroasa pentru realizarile voastre si pentru determinarea si optimismul cu care mergeti mai departe.

Sper ca Roby e fericit la gradi iar tie iti urez bafta multa la servici!

Sanatate si multa forta in continuare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

La multi ani, Catalina! Sa iti dea Domnul sanatate si putere multa, sa faci fata tuturor provocarilor vietii, sa fii in continuare mama minunata ce esti acum pentru Robi. Te imbratisez cu drag si iti doresc sa ti se implineasca tot ce visezi tu. La multi ani!!!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Catalina, La multi-multi ani sanatosi si plini de bucurii, iti doresc! Sa ramai la fel cum te stiu, mereu!

Pupa-l pe Robi!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

Va multumesc mult fetelor stiam eu ca nu ne-ati uitat
eu azi am o zi libera si ma bucur pe deplin de ea tocmai l-am imbracat pe robi sa mergem in oras la plimbare vreau sa merg la fontana di trevi si sa-mi pun 100 de dorinte nu numai una robi e bine cu scoala se descurca spun alea eu inca mai am un dubiu dar cat se poate mergem inainte.sper sa pun odata pozele astea mai noi sa ma mandresc si eu cu robi in uniforma va pup fetelor va multumesc si va trimit o imbratisare asa de departe

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

HAINUTE DE VANZARE PENTRU ROBI, SUPER PRETURI

Cand unul viseaza, ramane doar un vis, cand amandoi visam devine realitate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

La multi ani, Catalina!!!! Multa sanatate, fericire si iubire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Este acum pe prima tv,invitat intr-o emisiune domnul dr Robert Naghiu care vb despre autism.
www.autism.ro/forum/viewtopic.php?t=4071" target="_blank">Aici cateva informatii despre dansul.
Emisiunea se numeste "cunoaste,iubeste,viseaza" daca vrei sa o cauti si sa o vezi pe net!



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Vreau si eu parintii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

buna ziua tuturor
cris multumesc
noi suntem mai bine, robi a avut un alt ciclu de crize dar isi revine incet incet acum doarme ca azi-noapte a tusit tare, iesim din una si dam in alta dar cum ia antibiotic de 4 zile sper sa-i treaca odata si tusea. azi am hotarat sa inchid bazarul ca am umpic de timp pana se trezeste robi sa scriu un mesaj.nu stiu cum sa va multumesc m-am gandit in 100 de feluri dar nu mai am sciplirea aia de poeta sa compun un mesaj frumos tot ce pot sa spun este ca ati facut parte din viata noastra in fiecare zi ati fost in sufletul nostru m-ati ridicat de fiecare data cand eram la pamant ati fost minunate toate si pentru asta o sa va tin minte toata viata.cand va intelege robi o sa ii arat arhiva de la desprecopii sa vada ca oamenii buni exista sa vada ca mai sunt oameni cu suflet si cine stie poate va va scrie el un mesaj mai frumos ca al meu.eu voi intra mereu sa va aduc stiri despre robi macar atat pot sa fac si eu pentru tot ajutorul vostru.
va imbratisez pe toate tare si va multumesc din suflet ati fost extraordinare
acum ma duc ca mi se foieste ratzoiul mic

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

HAINUTE DE VANZARE PENTRU ROBI, SUPER PRETURI

Cand unul viseaza, ramane doar un vis, cand amandoi visam devine realitate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Catalina, eu vreu sa imi cer scuze ca nu am putut face mai mult. De fiecare data cand scriam raportul lunar imi parea extrem de rau ca nu pot scrie o cifra mai mare . Imi pare rau ca nu am avut mai des cuvinte mai mestesugite de imbarbatare pentru tine. Dar ma bucur enorm ca am avut ocazia sa va cunosc personal, ca Robi e mai bine si sper din suflet sa vina ziua cand sa ne spui ca Robi este foarte, foarte bine. Si ziua cand vei veni sa ne spui ca ai adus pe lume un fratior sau o surioara pentru el.
Noi suntem aici, oricand ai nevoie de ajutor, de orice fel. Va imbratisam cu drag pe toti trei si va dorim mult, mult noroc si sanatate.


Eu am niste hainutze trimise de dicristea pt Robi de ceva timp pe care nu am apucat sa le pun la bazar. Le pastrez pentru niste prieteni cu baietel mic si pun saptaman viitoare banuti in contul lui Robi pentru ele.
Produsele donate de ducky le voi pune la bazar cat de curand (mii de scuze ca nu m-am organizat mai bine pana acum) la alegerea cumparatorului.


Catalina, mult noroc si te mai asteptam cu vesti!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Am citit povestea voastra, esti o mamica eroina care lupta pentru ratzoiul ei(am observat ca asa ii spui) si imi doresc din tot sufletul sa citesc ca sunteti bine intr-o buna zi si ca mai aveti un puiuti.Iti scriu cu ochii in lacrimi ca am si eu un baietel si ma rog mereu la Dumnezeu sa fie sanatos.Multa sanatate va doresc si abia astept sa ctesc vesti bune despre voi

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

buna ziua tuturor
din pacate am tot mai putin timp sa intru pe internet dar am pus 2 poze noi cu robi mai multe nu am stat sa se incarce ca merge greu.avem o gramada de noutati, de sapt asta robi incepe terapia psihomotorica la un centru aproape de casa mea, pentru inceput face doar 2 ore pe sapt dar din ianuarie va face si logopedie deci vor fi mai multe feluri de terapii.inca un lucru pe care l-am realizat este dosarul cu pensia lui robi, mi-a venit in sfarsit rezultatul si e pozitiv acum trebuie sa merg la primarie cand am timp si sa termin si cu asta.ah, mai era ceva:cand am facut vizita la ortoped cu robi mi s-a spus ca are nevoie de ghetute ortopedice si m-a pus sa i le aleg dintr-o brosura ca la magazin si le-am ales normal pe cele mai ieftine(637 euro+tva) dar medicul mi-a spus sa incerc la un spital mai mare poate imi fac ei acte si mi le dau la un pret mai redus.am fost la administratie sa vad ce rezolv si ieri m-au sunat ca sunt gata ghetutele sa merg sa le iau si mai ales nu trebuie sa platesc nimic, robi a intrat la gratuitate 100 %. am ramas foarte impresionata si iar ma gandesc de ce nu m-am intors mai repede aici si de ce am pierdut timp pretios in romania dar asta e acum mergem inainte.va multumesc din nou pentru tot ajutorul pe care ni l-ati dat, poate revin zilele astea cu poze cu ghetutele lui robi care nici macar nu par ortopedice,sunt superbe
laura te pup tare
o zi buna tuturor
va salut cu drag

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

HAINUTE DE VANZARE PENTRU ROBI, SUPER PRETURI

Cand unul viseaza, ramane doar un vis, cand amandoi visam devine realitate...

Mergi la inceput