Robi, minunea mea de copil (partea a 2a)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

rary multumim ma bucur ca ne citesti
robi este mai bine a facut 2 crize dar nu in aceeasi zi deci nu a inceput inca ciclul lui, mai avem un moment de respir
ieri am fost cu el la mare si desi era moale acolo s-a trezit parca dintr-o data ii place la nebunie apa cred ca ar sta o zi intreaga numai sa bata din picioare i-am si cumparat un fel de salteluta foarte practica pentru ca sta ca in scaunel deci nu stau cu stres ca iese din ea
acum se joaca la baie i-am pus apa in lighean si bate cu palmele de uda tot pe jos e un scumpel
va pupam o zi frumoasa

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

HAINUTE DE VANZARE PENTRU ROBI, SUPER PRETURI

Cand unul viseaza, ramane doar un vis, cand amandoi visam devine realitate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

buna seara fetelor
eu acum am umpic de timp abia sa intru pe forum, robi a inceput de 3 zile crizele dar inca nu e de internat, le face usoare si sper sa scapam de data asta fara sa stam iar in spital.e si umpic racit afara e umiditatea mare si mereu raceste din cauza asta deci probabil de la febra i s-a declansat mai repede sirul de crize.incepusem sa il pun in patutul lui ca dorm asa de bine singura pe saltea si el la fel doarme bine nu se foieste deloc dar acum cu crizele tre sa il culc iar cu mine
am zis ca stau mai mult dar se foieste deci tre sa zbor
va pup

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

HAINUTE DE VANZARE PENTRU ROBI, SUPER PRETURI

Cand unul viseaza, ramane doar un vis, cand amandoi visam devine realitate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Multumim pentru vesti !! Multa sanatate !!

Am trimis si eu 10 lei in contul lui Robi pentru niste blugi , ai verificat ? Nu am primit nici un raspuns si nici pantalonii, bineinteles.. Multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anda141

Multumim pentru vesti !! Multa sanatate !!

Am trimis si eu 10 lei in contul lui Robi pentru niste blugi , ai verificat ? Nu am primit nici un raspuns si nici pantalonii, bineinteles.. Multumesc !


Da-mi te rog un PM sau un mail cu numele celui care a facut plata si produsul cumparat. Posibil sa nu poata ajunge Catalina la calculator zilele astea, mai ales daca Robi nu e bine, dar te pot ajuta eu.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ti-am trimis PM !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

buna seara fetelor
eu am iesit cu robi din spital nu am scapat cum visam eu dar acum e mai bine, ca de fiecare data povestea se repeta.de data asta nu am avut calculatorul la mine nu l-am putut lua ca am stat la alta sectie si nu cunosteam asistentele,mi-a fost foarte foarte greu fara voi fara mesajele voastre care ma ajuta mereu si ma incurajeaza, e foarte important sa ai pe cineva sa te ridice cand cazi.intre timp am chemat-o pe mama mea la mine ca vreau sa imi caut de lucru sa incep in septembrie cand intra robi la gradinita incep saptamana viitoare sa fac un curs de formare gratis bineinteles la un hotel aproape de mine am o familie care lucreaza toti acolo si poate intru si eu.in momentul in care incep sa lucrez inchid bazarul cu toate multumirile de rigoare si va raman recunoscatoare toata viata.gata cu cuvintele ca ma ia iar bocitul doar forumul e mereu deschis pentru noi,voi continua subiectul lui robi.
acum merg la robi ca doarme in patutul lui si mi-e asa de drag sa il vad in patut as sta o zi intreaga numai sa ma uit la el cum doarme.
va pup pe toti si va multumesc din suflet
revin cu vesti bineinteles ca de-acum suntem acasa

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

HAINUTE DE VANZARE PENTRU ROBI, SUPER PRETURI

Cand unul viseaza, ramane doar un vis, cand amandoi visam devine realitate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

buna seara fetelor
noi suntem bine, robi a mai facut doar un ciclu de crize dar mai scurt,nu am avut net acasa incercam sa intru si mi se inchidea singur îam inceput sa lucrez e bine pe de o parte ca sunt si eu mai limpede la minte si robi merge la gradinita de saptamana trecuta, are 2 persoane care se ocupa numai de el si deocamdata va sta doar 4 ore/zi pana se obisnuieste.il duce mama mea si tot ea il ia ca eu ies la 5 jumate din casa si intru la 16.inca nu am luat primul salar dar la sfarsitul lunii il iau si inchid bazarul multumindu-va din suflet tuturor sunteti extraordinare niciodata nu m-am gandit cat ajutor voi avea de la acest site
va pup pe toate revin cu poze cu robi cu uniforma si ghiozdan

POZE ROBI
www.youtube.com/watch?v=vS256hpwOSw" target="_blank">video pentru robi
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

HAINUTE DE VANZARE PENTRU ROBI, SUPER PRETURI

Cand unul viseaza, ramane doar un vis, cand amandoi visam devine realitate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Catalina, ma bucur mult pentru voi!
Felicitari!
Multa sanatate voua si lui Roby!
astept poze de la gradi cu micutul printisor!
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andabeji spune:

sanatate multa si sa ai mintea limpede si inima puternica
copilul tau nu putea sa aiba o mama mai buna

Mergi la inceput
Mergi la inceput