Unde ti-ar placea sa petreci Craciunul ?

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miriama spune:

Dar ce se intampla cu subiectul acesta de apar asa multi nou-veniti si cu nick-uri sfidand bunul simt? Admin-ul vede?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Coform regulametului, concursul este deschis oricui cu conditia sa devina membru.

In ceea ce priveste nick-urile... nu cred ca e ok sa comentam numele cuiva.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miriama spune:

ok, concursul e deschis oricui, bineinteles, ca doar nu ingradesc eu accesul cuiva, insa mi s-a parut dubios cati noi useri au umplut paginile.... si nu sunt regasiti si la alte subiecte decat extrem de sporadic.
iar despre numele lor.... liber la actiune, dar sa te numesti "pulina" mi se pare oarecum deplasat. Nu mai erau nume pe fata pamantului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miriama

ok, concursul e deschis oricui, bineinteles, ca doar nu ingradesc eu accesul cuiva, insa mi s-a parut dubios cati noi useri au umplut paginile.... si nu sunt regasiti si la alte subiecte decat extrem de sporadic.
iar despre numele lor.... liber la actiune, dar sa te numesti "pulina" mi se pare oarecum deplasat. Nu mai erau nume pe fata pamantului?


Daca te uiti la profil, se pare ca pe doamna respectiva o cheama Paulina. Poate a pierdut un 'a' cand a tastat username-ul.



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic%20bebe%20-%20klorane%20baby&page=2" target="_blank"> Rareshic - lau.jpg

Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miriama spune:

N-am timp si nici rabdare sa citesc profilurile userilor, nici nu cred ca e esential, citesc cine scrie, apoi ce scrie, insa acesta chiar mi-a sarit in ochi prin obscenitate. Poate posesoarea lui isi va da seama de greseala si va face o corectura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

As vrea ca anul acesta sa petrecem Craciunul ACASA. Adica in apartamentul nostru, ca mi s-a acrit de inghesuiala din mica camera in care stam cu chirie. Si visul e foarte aproape sa se adevereasca ... dar inca nu stim daca reusim sa ne mutam pana la Craciun. Chiar daca nu, vom merge acolo toti trei, vom impodobi bradul, ne vom imbratisa si vom privi cerul de la etajul 5.

Craciun fericit tuturor!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosaly spune:

anul acesta mi-ar placea sa imi petrec Craciunul langa brad alaturi de familia mea depanand amintiri, in timp ce vom savura o ceasca de caffe lungo. CRACIUN FERICIT TUTUROR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julcsy spune:

Eu imi doresc sa-mi petrec sarbatorile intr-o cabanuta undeva la munte.De cativa ani imi imaginez ce frumos ar fi sa stam tota ziua sa ne jucam in zapada,sa facem om de zapada impreuna cu baietelul meu iar seara sa facem focul si sa cantam colinde impreuna toti.Este un vis frumos pe care sper sa odata voi reusi sa-l indeplinesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Oriunde vom fi alaturi de copilasii nostri, acela e Craciunul perfect! Sanatate ne dorim in primul rand, chiar daca pare un cliseu...

Mami de fetita si de baietel



Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danageodoiu spune:

Craciunul acesta este unul special, primul Craciun in care suntem 3... asa ca pot visa unde mi-ar placea sa-l petrec. Daca am putea sa plecam departe, mi-ar placea sa mergem in Austria, intr-un satuc idilic, numit Ginzling, aflat la poalele impozantilor munti Alpi, unde natura este respectata cu sfintenie, unde poti respira un aer de poveste, unde incepi sa crezi cu adevarat ca exista Mos Craciun atunci cand le spui copiilor povestea lui, stand in fata semineului intr-o casuta cu geamuri imense, prin care vezi bradutii impodobiti cu beteala din zapada si stelute stralucitoare de chiciura.
Craciun fericit!
Dana, mama Siminei

Mergi la inceput