Fluturasi de martie-aprilie 2011 (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

o idee buna cu ikea...maine decat sotul si fiimea sa se duca la parada sa inghete ia sa-i convoc eu la un cascat de gura prin ikea

maine care gatiti fetelor ..fasole cu ciolan de zioua romaniei
eu as face.dar ciorba de fasole...insa nu stiu daca vrea sotul ca el daca zic fasole o si asociaza cu afumatura ....iar afumatura nu am nimik in casa

------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99)
cu inca o fitzoasa....24s+cronologic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Am revenit, ca a trebuit sa pun masa sa pape Nick si acum abia am terminat si de spalat vasele si strans de prin bucatarie. Nick vorbeste la teelfon cu maica-sa de vreo juma de ora, subiectul principal cred ca-l stiti deja

Multumesc de ingrijorare si cuvintele frumoase sunteti tare dragute toate Ma doare mana din umar si articulatiile de la cot spre palma , dar inca pot sa o misc, daca am si spalat vase e de bine Spatele ma doare si asta dar sper sa treaca sa nu inceapa si mai tare

Cam asa, asta patesc daca-s "cascata si aiurita" si cu capul in nori, parca as fi indragostita ehhh sunt , cred ca de la asta mi se trage dar daca era sa o patesc mai rau au au ... sa spun merci ca numa` atata si sa iau aminte sa nu mai alerg pe scari, dar de la bun inceput v-am spus eu ca nu vad bine scarile astea, naspa de abrupte, acum m-am mai obisnuit cu ele, dar la inceput cand ne-am mutat aici nu stiu de cate ori avea sa mi-o iau in nas

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
Am fost cu Andreiasul meu la biserica si nu a vrut sa ia impartasanie , m-am facut verde-albastra-rosie la fata pe acolo ca tipa ca nu vrea sa ia...era si in timpul slujbei.. in final a reusit preotul sa-i puna putin pe buze....offf. Anafura a mancat cu placere


Si naty a avut o perioada de cateva luni cand reactiona asa, acum de vreo luna vad ca nu mai comenteaza,si-a revenit de la sine important e sa o duc nemancata si cat de des posibil

mami de Naty (10.04.2009) si s30 cuAlex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

burtici ne bagam si noi la somnik
toate burticile si sa aveti o noapte linistita si somn usor

_
23 saptamani minunea data de dumnezeu

Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."

Omul se roaga de Dumnezeu sa il scape de necazuri si Dumnezeu se roaga de om sa mai lase pacatul. Acum, judecatii voi, cine de cine sa asculte mai întâi, Dumnezeu de om sau Omul de Dumnezeu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

ca tot ninge aici si am ajuns in living si mi-am aprins cateva lumanarele sa ma mai relaxez si calmez, mi-am pus ceva muzica, sa-mi treaca durerile ...sper sa va placa si voua



_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Strumfg ai fost super tare cu mister Musculo nu ma pot opri din ras

mami de Naty (10.04.2009) si s30 cuAlex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Oups acum citii de cazatura imi pare rau,sper sa fii ok

mami de Naty (10.04.2009) si s30 cuAlex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

Citat:
Am fost cu Andreiasul meu la biserica si nu a vrut sa ia impartasanie , m-am facut verde-albastra-rosie la fata pe acolo ca tipa ca nu vrea sa ia...era si in timpul slujbei.. in final a reusit preotul sa-i puna putin pe buze....offf. Anafura a mancat cu placere


Si naty a avut o perioada de cateva luni cand reactiona asa, acum de vreo luna vad ca nu mai comenteaza,si-a revenit de la sine important e sa o duc nemancata si cat de des posibil

mami de Naty (10.04.2009) si s30 cuAlex



Alina, eu stiam ca , copilasii pana la 7 ani nu tb fie nemancati. Cristi a mancat azi.

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 28+ cuCatalina Ioana

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

mada asa este nu se pune pb sa nu pape nimic pe ziua respectiva, nu m-am exprimat eu bine, eu nu-i dau sa pape cu 2 ore inainte...asta ca sa nu refuze ,fiind satula deja

mami de Naty (10.04.2009) si s30 cuAlex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

roxy, ce bine ca mi-ai adus aminte de anticopri . Uitasem ca tb sa-i fac sapt asta

mi-am facut o groaza de analize acum vre-o 10 zile si am asteptat sa implinesc 28 sapt pt anticorpi.

lalely, multumesc de complimente la adresa tortului, trimit reteta pe PM. (dar nu acusi ca nu am timp sa scriu )

Deea, trandafirasii i-am cumparat din Cora, de la Dr Oetker si servetelul "de cofetarie " il aveam de muuult timp. Blatul, crema, frisca, este facut in casa

Povestea nasterii

Mada, mami fericita de Cristian Andrei-29.12.2008 si acum 28+ cuCatalina Ioana

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/190dd3/preg.png

Mergi la inceput