Breaking News!

Breaking News! | Autor: lorelaim

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am un soft spot pt. printul William deoarece suntem nascuti in aceeasi zi (eu mai tanara un pic ). In rest da... sa fie sanatosi si fericiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

scuze pt off topic

daca punea ardeiash subiectul asta, era aruncat la barfe automat http://r21.imgfast.net/users/2113/21/78/49/smiles/878446.gif

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

ah, ce bine ca a fost trimis subiectul la Barfe :)). Nu-mi permiteam sa spui chiar tot la Generale :))

rall, tu nu citi!!!!

Deloc nu-mi place tipul asta. Da' deloc! :D
Si are un nas care nu prevesteste nimic bun, va zic io . Si cand ma mai gandesc si ca taica-so e Charles... .


Before
After
~Lumea ar fi mai frumoasa fara macelari~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Le doresc sa le mearga bine impreuna, in ciuda tuturor carcotasilor conationali si..ro...internationali

Mie imi place de William , seamana cu Diana la fizionomie si mimica....

Rall



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana spune:

Si mie imi place de el...si faptul ca i-a dat fetei inelul de logodna a maica-sii m-a impresionat f. mult. Am asa un hunch ca frac-su nu ar fi facut asta. Ala seamana cu tembelul de ta-su.

Cred ca seamana cu Diana nu numai la mimica si fizic...ci la tot.

Sa fie sanatosi si fericiti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Nu-mi mai place de cind a chelit. Si are si dintii aia proieminenti in fata, parca e "domnul castor" din reclama la pasta de dinti.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-494416/Hair-raising-moment-Prince-William-reveals-bald-spot.html

Dar pare un tip de treaba cu picioarele pe pamint.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Nu-mi mai place de cind a chelit.


La banii pe care-i are si-i va avea mai incolo, sunt convinsa ca isi va face curand o grefa de carlionti.
Altfel nu stiu cu ce-o sa-si "stabilizeze" pe cap coroana mai incolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Nu stiam ca(,) chelia e asa un mare defect... Mai urmeaza aia cu aragaz cu 4 ochiuri pentru cei care poarta ochelari...credeam ca am depasit fazele astea de gradinita



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuliana

Si mie imi place de el...si faptul ca i-a dat fetei inelul de logodna a maica-sii m-a impresionat f. mult. Am asa un hunch ca frac-su nu ar fi facut asta. Ala seamana cu tembelul de ta-su.

Cred ca seamana cu Diana nu numai la mimica si fizic...ci la tot.

Sa fie sanatosi si fericiti!!!

daaa, sa le fie de bun augur!
cat despre care cum e, eu am inceput sa-mi mut banii pe capu' lu' ala micu'.Am un senzatz ca va fi tocma pe dos, iar Will va impartasi doar asemanarea chipului cu Di...dar tocma ca dintii si chelia parca incep sa duca spre printul Camil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Dap, si mie imi inspira mai multa incredere ala micu' decat William cel sfios, care priveste pe sub gene ca o donsoara de pension si care s-a facut militar .


Before
After
~Lumea ar fi mai frumoasa fara macelari~

Mergi la inceput