Breaking News!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Dar tu crezi ca a vrut el 100% asta?Cred ca e mai degraba traditia familiei...Si aici viitorul rege are diverse functii importante dar am mari dubii ca are si competentele necesare.Dar de,da bine la popor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raly spune:

[quote]citat din mesajul lui denizel

Dap, si mie imi inspira mai multa incredere ala micu' decat William cel sfios, care priveste pe sub gene ca o donsoara de pension si care s-a facut militar .

Denizel, "ala micu" nu e al lui Charles, e al jucatorului de polo, James Hewitt.

Asa ca bun, rau, cu par sau fara, Will e singurul cu royal blood. DIXIT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui raly

[quote]citat din mesajul lui denizel

Dap, si mie imi inspira mai multa incredere ala micu' decat William cel sfios, care priveste pe sub gene ca o donsoara de pension si care s-a facut militar .

Denizel, "ala micu" nu e al lui Charles, e al jucatorului de polo, James Hewitt.


raly



Daaaa????? De unde stii? :D


Jenn, nu cred ca traditia familiei l-ar fi impiedicat pe William sa faca si el ceva mai spectaculos decat ceea ce si-a ales (cu toate ca, e destul de spectaculos si sa zbori creierii cuiva atunci cand mergi la serviciu :)).


Before
After
~Lumea ar fi mai frumoasa fara macelari~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Denizel, "ala micu" nu e al lui Charles, e al jucatorului de polo, James Hewitt.

Cind Diana a ramas grea cu "ala micu" nu il cunoastea inca pe Hewitt, deci nu poate fi a lui chiar daca e ginger.

Da, si mie imi place mai mult "ala micu".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raly spune:

Asa se spune ca nu l-a cunoscut pana in 1986 (Harry fiind nascut in 1984).

Dar se admite ca Hewitt a fost her secret lover, si cand zici "secret" poate sa insemne orice si relatia poate data dinainte de a fi fost cunoscuta de public.

Harry nu are nimic din Charles, dar se aseamana izbitor cu J. Hewitt.

Doar nu o sa admita casa regala lucrul asta, normal ca se musamalizeaza...

Cautati poze pe net si o sa vedeti asemanarea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

pei si dc ar fi al altui mascul ala micu, cu ce te incalzeste ca Will e rasa pura, ce ai tu de acolo?
vorbeam de fii Dianei care cat seamana cu mama...iar ala micu a inceput sa ia tot mai in serios munca mamei lui, o continua, voluntariat, caritate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raly spune:

Chiar nu ma incalzeste cu nimic, vorbim si noi ca suntem la barfe, na.

Acum daca rezumam orice subiect cu da' ce treaba ai sau ce ai tu de castigat se duc naibii toate subiectele.

Harry e de admirat pentru ce face,mie imi plac amandoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Ma refeream la traditia din familia lor de a mege la scoala militara ,eu asa stiam.Cat despre pericole,cred ca va amintiti de cu ce inversunare s -a opus toata lumea (si mai ales regina) ca Harry sa mearga in Irak.Concluzia-exclus din start sa faca ceva mai ..altfel, sa zicem.Desi sincer, eu cred ca nici in Africa William nu era chiar safe...Mie mi se pare ca el seamana f f mult cu mama lui,ala micu,asa ginger are sarmul lui,sunt amandoi draguti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Asa se spune ca nu l-a cunoscut pana in 1986 (Harry fiind nascut in 1984).

Dar se admite ca Hewitt a fost her secret lover, si cand zici "secret" poate sa insemne orice si relatia poate data dinainte de a fi fost cunoscuta de public.

Harry nu are nimic din Charles, dar se aseamana izbitor cu J. Hewitt.

Doar nu o sa admita casa regala lucrul asta, normal ca se musamalizeaza...

Cautati poze pe net si o sa vedeti asemanarea.



Ntz, casa regala spune ca seamana cu unchi-su (fratele Dianei) si aduce putin, uite aici:

http://www.contactmusic.com/photos.nsf/main/charles_spencer_02_wenn1380691


http://www.bing.com/images/search?q=prince+harry+pictures&FORM=IGRE4#focal=5c3f8fcd67d3ad81e25990f134e4bf54&furl=http%3A%2F%2Fphotos.upi.com%2Fslideshow%2Flbox%2F97858deabeb20978899c720f588c7ad1%2FPrince-Harry-visits-New-York.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Eu zic asa-Will seamana fizic cu Diana iar comportamental cu Charles,iar Harry seaman fizic cu tatal dar la caracter cu Diana,mai restless,mai nonconformist asa.

Mergi la inceput