Prietene la bine si la greu - 76

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

LYLY Dumnezeu sa il odihneasca in pace pe Tudor. Off...saracii parinti, cata durere o fi in sufletul lor.

ANCUTZA doar 46 de kile ai? Sulfinico...... LICURICI ia mai da matale niscaiva 5 kile pt ANCUTZA. Uite asa o sa ajungi si tu gazela.

LAVINIA ce faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

La multi ani,Paula!

La multi ani,Geo!



Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

www.webshots.com/user/floricik0805" target="_blank">noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Lyly, imi pare tare rau de micutul Tudor si mi se pare de inimaginat durerea pe care o simt acum parintii lui..aseara vb cu sotul despre donare, el are grupa B3..insa pozitiv

Maine vrea cineva sa ne vedem in parculet pana la urma? Eu nu am masina..poate reuseste husbandul sa-mi dea o mana de ajutor..

Magda, ma bucur f mult de vestile primite, multa sanatate si surioarei!



poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

GEO DRAG PAULA Ma doare sufletul, nu e drept. Magda Bravo mami! Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

buna seara

direct, pe aia dreapta :
cum stiti daca mango e bun? cum stiti cand e copt?
Ca am aruncat unul in ultima vreme si tare am impresia ca si pe cel pe care il am acum il paste aceeasi soarta...

Lavinia asteptam vesti de la voi

Lili f buna intrebarea cu vaccinul de hep A. Uite asta e unul la care m-as gandi si eu pentru copil. Adica mi se pare mult mai util decat roruri si prostii .
N-am inteles pana la urma, ati facut azi infanrix sau l-ati amanat? Pupam mama obosita si Lila frumoasa
Cred ca familia de Capisoni stie sa-ti spuna de locul cu pricina din H . Nu vii maine in oras? ca ma bate gandul sa stau mai mult la soare (adica sa-i iau pranzul copilului cu mine in parc).

Magda ma bucur tare ca aveti vesti bune. Carpe Diem pentru Rares si multa sanatate Iarinei.

Tina unde ai vazut ca am nascut la Filantropia?
Doctor Haiduc .

nu mai stiu daca aveam ceva de zis




Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Monis am vazut gand au pus fetele link cu zilele cand a-ti nascut voi.Si noi tot la Filantropia dar cu Cotiga Cristian.Te-am intrebat pentru ca eu de la 04.00 la 12.30 cat am asteptat medicul am fost consultata de vreo 6 medici.Printre care si al tau.Asteptam sa imi faca cezariana si urma sa intru pe mana lui daca nu ajungae doctorul meu pana la 12.30.

votati gri-1 si gri-2 www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">aici
de George-Stefan (15.11.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

buna seara

direct, pe aia dreapta :
cum stiti daca mango e bun? cum stiti cand e copt?
Ca am aruncat unul in ultima vreme si tare am impresia ca si pe cel pe care il am acum il paste aceeasi soarta...

Lavinia asteptam vesti de la voi

Lili f buna intrebarea cu vaccinul de hep A. Uite asta e unul la care m-as gandi si eu pentru copil. Adica mi se pare mult mai util decat roruri si prostii .
N-am inteles pana la urma, ati facut azi infanrix sau l-ati amanat? Pupam mama obosita si Lila frumoasa
Cred ca familia de Capisoni stie sa-ti spuna de locul cu pricina din H . Nu vii maine in oras? ca ma bate gandul sa stau mai mult la soare (adica sa-i iau pranzul copilului cu mine in parc).

Magda ma bucur tare ca aveti vesti bune. Carpe Diem pentru Rares si multa sanatate Iarinei.

Tina unde ai vazut ca am nascut la Filantropia?
Doctor Haiduc .

nu mai stiu daca aveam ceva de zis




Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)


Monis, eu i-am dat de cateva ori bune mango lui Matei. Fructul trebuie sa fie cat mai rosiatic, mai putina parte verde, si puutin moale la pipait. Daca vrei iti spun si cum il desfaci usor.

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Many ai citit la juridice cu CIC1->CIC2? Ce mai face Vladut?

Ralu merci, si eu am luat de multe ori si a fost super. Doar ca acum ultimele 2 au fost de cacao rau . De desfacut mango avem link in prima pagina .

Tina am inteles. Si mie imi zisese cineva de Cotiga si uitandu-ma pe net dupa info despre el, am ajuns la Filantropia si asa l-am gasit pe Haiduc. Buna achizitie . (Tipa care mi-a zis de Cotiga a stat 1 zi in travaliu ca asta n-a vrut s-o lase musai sa nasca natural un copil prea mare... si a ajuns in final tot la cezariana si a tras cumplit cu operatia ).


aloooooooooo? nu e nimeni pe aici? ca intinse Tina masa mai devreme... haida la o citirica






Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Hai ca io mi-s amatoare azi de o citirica, poate poate ma mai anim si eu


poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Eu sunt in zona.Va cinstesc cu un suc de struguri plin de zahar de la cutie.La ora asta am gasit prin frigider.

votati gri-1 si gri-2 www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">aici
de George-Stefan (15.11.09)

Mergi la inceput