Prietene la bine si la greu - 76

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Monis, opa si eu la papica si beuturica lui Geo(care nu stie el mititelu cate mancaruri alese s-au gatit pt el), ca doar ce am pus inapoi un kil pe mine intre alea multele care le aveam..
Intre un oki impaienjenit de atatea ate de crosetat, bag si io o fripturica..si tooooort, muult tort!!!!

Lyly, uff, m-a intristat teribil vestea despre micutul Tudor. Sa il aiba Doamne Doamne in paza lui!

Una peste alta Magda a venit cu vesti bune, iar relatarea lor a fost mai muuuult decat interesanta. Ai un mare talent de narator! Nu ar strica sa scrii o carte Sanatate Iarinei!

pfoai ce foame m-a luat...brr..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Atelierul meu Hello Kitty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
pfoai ce foame m-a luat...brr..


te-a luat si frigu'?




Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

vin si eu la bauta

am avut o zi de kko

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

am inceput sa-i dau lui alex mai des sa manance (asta inseamna cam la 2 ore), ca prea ma trage de tztz, si asa nu e el mare mancacios, sper sa-l invat cu mai multe gusturi defapt, sa fie mai diversificat.
azi dimi i-am dat celebrele perle de branza cu putina painica, apoi tztz la culcare, la pranz supa de pui, apoi mai tarziu iaurt si pe seara putin piure de cartof cu branzica
e prea mult? sa nu va imaginati ca mananca mai mult de 100 de gr la o masa

aa, si aveti cateva pozici de ieri la semnatura

edit: a mancat si putina banana de dimi

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

beeei ati fugeat toate?
v-ati imbatat deja?

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lyly mie nu mi se pare enorm. Fiimea mananca dimi inca..fructele cu branzica/biscuite, la pranz combinatia de legume cu carne/ou/branza/ficat, pe la 16-17 iaurt cu banana/couscous cu banana si mar/dovleac cu branza si ou/compot de mere si gutui si seara dupa ora 8 o portie de vro 150gr de cereale cu lp. Si tatzaiala de restu noptii-3 portii.

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Atelierul meu Hello Kitty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

sunt si eu prin zona...cica scot tot de prin frigider ca a apucat-o foamea pe sabina dupa ce a refuzat orice forma de mancare azi toata ziua

aa, si minune mare ca a adormit in brate la tat'su in seara asta...a tinut minunea 15 min ca s-a trezit si nu a mai vrut in patut...am readormit-o in patul mare , iar in 5 min am gasit-o in picioare la marginea patului...se daduse jos singura si eu o stiam dormind

mda, de'astea ...

oricum, felicitari Magda pt vestile bune si multumim Tina pt bunatati

Lidiutz atatea kg am, primesc bucuroasa inca 5-6-7 ca este loc



Anca, mamica fericita de Sabina Ioana (03 nov 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Si mie mi-e cam fomita..dar pas...poate doar asa virtual

Lyly, a biiig for you, pari ca ai avea nevoie. Cred ca Alex papa ok, nu e vb de cantitati uriase

poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

beeei ati fugeat toate?
v-ati imbatat deja?

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e


eu sint aici dar cred ca eram beata dinainte, am ras tot ce-a pus saracul Geo pe masa si d-aia a ramas saraca Tina doar cu niste suc de struguri prin frigider...
Deci eu cred ca si eu si dr am baut de am umflat fata asa la bilant,noroc cu many de m-a trimis s-o mai cintaresc o data. Gazela lu' mama are 9045 adica noo kile si putine gramushoare acolo deci primim in continuare cadou colanti si rochite mulate
monis nu vin miine in H ca doarme Lila de la 12 la 2 si in timpul asta mi-am propus tot soiul de ritualuri de infrumusetare d-astea SF de genul epilat, facut unghii si-or mai fi si altele dar nu le mai tin minte Mango tre' sa fie mai molicel asa, lasa-l si tu pe-un raft vreo 10 zile si vezi daca l-au copt chimicalele alea dinauntru
Magda felicitari campionului la categoria pana, imi pare rau ca e Iarina racita
lyly nu-i mult ce zici tu ca maninca Alexul, si fie-mea de cind cu bolile astea suge ca un nou-nascut, am ajuns sa mi se umfle tzitzele la 3 ore asa
Hai ca pun si eu niste stroh pe masa, duamna Monis, serviti si cu o feliuta de mango in paharel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina

Avem vesti FOARTE BUNE de la control, multumim pentru sustinere !!!





Ma bucur tare tare pentru voi. Am vazut si eu pozele cu fotomodelul tau - e superb! Si are si o surioara frumusoca si ea.

Dana, mama lu' Pinky

Mergi la inceput