Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***275***

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!

Tufetelor nu-s ce m-a apucat dar azi am gatit din proprie initiativa ciorba de pui a la grec si mi-a iesit fff buna !! Pisi era contrariat de ce musai astazi trebuie sa mergem la cumparaturi pt ciorba, nu se lega ceva
Saptamana viitoare vreau sa fac ciorba de burta, mi-a promis Mihaela o reteta ca pt nestiutori ca mine

Astazi a fost vreme superba aici asa ca am semnat condica la locul de joaca unde am lipsit motivat 2 zile



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae

Deja cu mersul la inot noaptea s-a invatat, nu ma mai roaga sa nu merg noaptea, ci doar sa am grija sa nu ma "f.." vreunul, ca deh, cica anul ala "fara sex" nu inseamna fara sex cu el, ci fara sex deloc :)))))



Dar el in anul ala va avea si nevasta, si amanta si cele 4 telefoane de "managiuit". Acum inteleg cum e cu relatia de sclavie.

Nu mai zic nimic ca ma mustruluieste diriga...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!




www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Si ca sa confirm tuturor ca de artista ce sunt, mi-am ratat vocatia de injinera, va anunt cu mandrie ca am reusit sa fac port-forward la router sa-mi mearga si mie torentii cum trebe, ca scazuse ratia la czone rau-rau! Abia astept sa vina Mimi sa-i arat ce dasteapta sunt!

http://www.lucamic.blogspot.com/


Nu stiu ce e port fardul ala de care zici , da' ma bucur ca ti-a iesit !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Olishka, sper ca te simti mai bine si pregatesti bagajele !! Sa va distrati fain si sa nu uitati de poze multeeee !!


Anaan, ma bucur ca a ajuns cadoul, sper ca l-ai servit pe om cu tort, nu ?! Wkd viitor sper ca ne vedem la o sesiune de shopping, nu ?



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

eu iarasi am aceeasi problema ca aseara.... sa-l las singurel pe mutz sau nu???????? (evident ca aseara am parcat langa el); acum am blindat o laterala de pat cu perne, i-am lasat loc pe unde stiu ca sare din pat, pe un colt; acolo am asezat si interfonul sa-l aud daca are tentative de dat jos.... dar parca tot nu ma indur, si cred ca as sta cu frica-n san si n-as dormi deloc de grija; este prea mic sa-l las singurel totusi, aparatoare nu se potriveste ca avem o canapea cu saltele relaxa care sta intinsa, si pe aia doarme el excelent si are spatiu mult sa se suceasca..... cred ca pana la urma trebuie pur si simplu sa fabric o aparatoare pentru canapea, si am terminat balciul


Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA in OCTOMBRIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anca, a propos de inot, de turcu' stie? sau ne pregatesti vreo surpriza ca de obicei ?

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Buna seara fetele
Nu v-am mai citit de ceva timp,pt ca iar a fost frumos afara si n-am stat in casa, da acu am intrat sa va arat ceva......da intai sa zic doua vorbe ca am citit si eu pagina asta
Novusica eu nu mananc ciorba de burta, dar gatesc pt sot....exact cum are indicatiile pe punga (adik la burta congelata deja feliata) si sotul zice ca-i exact ca la restaurant

Si apropos de temerile Dianei , exact de asta intrasem eu, sa va arat ce face fimea de vreo luna ca am ajuns sa nu mai am unde sa o las 5 min in siguranta.......si la wc eu iau cu mine

Votati, va rog ,www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=25" target="_blank">sim1 si www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=26" target="_blank">sim2
fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata si cafea!

haos este numele meu. Am citit si am uitat ce vroaim sa spun pentru ca v-am si visat azi-noapte (pe mare parte dinre voi). Problema e ca era cam mixata treaba in vis (Gianina era bruneta) si acum nu mai stiu ce am citit si ce am visat.

In rest toate bune si frumoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata! Recuperez, recuperez!

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Am uitat: Chatonel, sa faci tu pipi in butoiul nostru?!!! Eu am iesit degraba! Gige si Mada, nici voi n-aveti ce cauta pe-acolo, ca Chato asta ne-a stricat culcusul!


Pai eu nici nu apucasem sa intru, ca nu am avut loc... ca m-am ingrasaaaaaaaat.

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

Si ca sa confirm tuturor ca de artista ce sunt, mi-am ratat vocatia de injinera, va anunt cu mandrie ca am reusit sa fac port-forward la router sa-mi mearga si mie torentii cum trebe, ca scazuse ratia la czone rau-rau! Abia astept sa vina Mimi sa-i arat ce dasteapta sunt!




Azi vreau sa merg cu Adela la indagra, sa vada animalutze... sper sa fie frumos afara si azi, sa fie "vreme de excursie". A-propos de excursie, tufete, nu mai facem si noi o intalneala in parc acum cat mai e vreme frumoasa?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dimineata,

bianca tocmai ieri am fost la coafor si mi-am "desavarsit" blondul cald - asa-l numeste coafeza

la indagra de-abia astept si eu sa ajung; mi-a facut sotul rezumatul side la cioco de casa , paine uriasa ardeleneasaca, gulas.... si pana la toate animalutele prezente (sa stiti ca au inchiriate trasuri nu stiu de pe unde si plimbatul este gratuit)

sunt pe fuga, ma linistesc un pic si revin (ca ieri am avut a doua zi criminala din viata mea)


Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 1 anisor si sase luni

Mergi la inceput