Prietene la bine si la greu -74

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

De obicei si eu scot iaurtul din frigider cu ceva timp inainte de masa ,dar se mai intampla sa il dau si direct din frigider....e varianta care ma salveaza mereu cand am refuz categoric de a manca ce este preparat si nici nu am borcanel in casa.

Lapte de capra de la firma Andechser e la megaimage

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5


Ava am vazut pozele de la mot sunt indragostita de unul din gemenii tai . Sper sa treceti cu bine peste reactiile la vaccin. Noi am scapat momentan de intepaturi .









Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)


sigur e vorba de cel blondut cu fata de fetita, nu? Dragos e si preferatul Dankutei

pozicile noastre daca va plac, ari-1 si ari-2 puteti www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank">vota
multumim!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

gabitza, si ai mei dorm mai putin acum, Emi doarme cam 2-3 reprize pe zi, una de vreo 1,5-2 ore... Dragos in schimb daca doarme 1,5 ore toata ziua ma declar super multumita, el doarme afara mai mult, in casa nu prea. Emi doarme cel mai bine in patutul lui, afara mai "ciupeste" juma de ora, in rest o terorizeaza pe bunica-sa

am primit comanda de ham ca cica nu mai poate sa-i tina in carucior... tre sa ma conformez... are cineva? o marca, ceva?

merci pentru comentariile la poze

pozicile noastre daca va plac, ari-1 si ari-2 puteti www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank">vota
multumim!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Dozz, imi dau seama cat de scurt ti se pare timpul petrecut cu Ana... am o colega care a inceput serviciul si la fel ca tine zice Am vrut sa te intreb, ai observat vreo schimbare la Ana de cand ai inceput serviciul? ca si comportament, atasament fata de tine ma refer.

pozicile noastre daca va plac, ari-1 si ari-2 puteti www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank">vota
multumim!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

www.cofetariaalice.ro/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=532&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=1" target="_blank">Asta e tortul pe care l-am ales.Va fi umplut cu crema joffre,crema de frisca cu ness si frisca cu ananas.Sper sa fie bun.
Monis,Dozz Geo plange noaptea de cand are inceput de otita fara motiv.Noaptea trecuta a fost mai bine.Eu ii puneam Otocalm doar daca plangea de durere.Acum ii curge si nasucul si a scapat de dureri.
E mai bine.Am ramas la antibiotic,Stodal si tantum verde cand are chef sa deschida guritza.Cred ca sparge si dintele numarul 8.
Monis sunt super emotionata.Face un anisor de cand e in brate la mine si deja ma gandesc ca anul trecut ,pe vremea asta,aranjam mobila proaspat venita in sufragerie si alergam dupa ultimele lucruri pentru el:carutz,patutz si hainutzele care-mi lipseau.Ma rugam sa nu nasc pana nu termin de aranjat sufrageria si pana nu ii iau carutul si patutul.Si asa a fost.Dupa ce a venit mobila acasa,am sters praful ,am asezat-o pe pozitie,mai aveam un pic si terminam toata curatenia.Noaptea mi s-a rupt apa la 03.00 si am ajuns la spital cu o saptamana mai devreme decat era stabilit.Doctorul era plecat din oras,a venit la 12.00 special pentru mine(stiu ca a condus 5 ore ca sa vina pana la Buc) si la 12.55 se nastea minunea mea prin cezariana.
Gata,m-am lungit prea mult.
Ma duc in pat langa copil si sotz.

P.S:pentru cine vrea sa dea comanda la Aramis,se strang fete de la noi si dau o comanda.E subiect deschis pe tema asta.
Pentru cine foloseste produse DM si vrea sa le spuna si altora s-a deschis un alt topic.

votati gri-1 si gri-2 www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">aici
de George-Stefan (15.11.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

La multi ani Nicholas !!!


Sa cresti mare Pinky!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

LA MULTI ANI MATEI !

Capishonilor sa va traiasca in sanatate si prosperitate Mateiu' Teiu' Capishon Jr si toata viata sa va umple inimile de fericire!!!

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

LA MULTI ANI DOZZ!!!

Sa fii fericita draga mea alaturi de sotz si micuta Ana si sa ai parte de o aniversare de neuitat

Lili, mami de Alexandru (18nov'09)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

La multi ani Dozz!!!




La multi ani Matei!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

La Multi Ani, Matei!
Sa cresti mare si voinic, sa fii sanatos si norocos si sa aduci numai bucurie parintilor!

La Multi Ani, Dozz!
Sa ai parte numai de fericire alaturi de toti cei dragi!

pozicile noastre daca va plac, ari-1 si ari-2 puteti www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank">vota
multumim!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

mamy de gemenasi dragalasi

Mergi la inceput