Prietene la bine si la greu -74

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Bonsoir,

Deocamdata sarbatorim un an de cand m-am cazat in spital cu contractii dureroase si cu verdict 'nu nasti pana maine dimineatza'. Vestea buna e ca bem pana maine la 16.

Siiiiii:Dozz...

Cum am vazut ca cei nascuti 10 noiembrie sunt inzestrati cu tenacitate si delicatete, tare mult as vrea sa le 'mosteneasca' si Mateiul.

Raluci vezi ca pleaca vreo cinci arhive catre Chiajna. Da greu, cred ca au luat bicicleta.Sper ca nu pica prea tarziu.

mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Buna seara

Am vazut super poze de la super Chiajna party .

Nu am vazut pozele bubulacilor ,dar urmeaza ,le-am deschis acum. Si eu mereu am vrut sa zic ca Dragos parca-i o fetita ,un pisicos dulce dulce in timp ce Emi are trasaturi mai masculine ,scump tare si el . Dar mi-era teama ca ma alergi un pic ,draga Ava ,daca =ti fac baiatul fetita .

Cred ca am ratat si pozele lui David .Dana imi pui un link pliz?

Lidia si eu ma bucur mult ca ne scrii ,ca esti aici cu noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

neata tuturor
si ceai cald pt cine nu bea cafea


La multi ani Matei aka Capishon JR !
La multi ani mamica Dozz !

Atat pot acum, ca scriu de pe laptop si cam se aud tastele astea ....fataieli la patutze

O zi buna

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Niatza va ureaza broscoiul care l-am terminat astanoapte la 1 de crosetatCa sa vedeti ce face omu pasionat la ore mici noaptea

mami Dozz Sa fii sanatoasa, si voioasa, sa ai mereu serviciu usor si sa reusesti sa imparti cat mai avantajos timpul liber in favoarea micutei Ana.

Capishon Jr. Sa cresti mare si frumos si sa iti bucuri mereu parintii!



Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Atelierul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Intru si eu rapid sa urez



LA MULTI ANI : NICHOLAS;
MATEI;
DOZZ


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Laurairina foarte frumos broscoiul, ai niste maini de aur, iti ies lucruri foarte frumoase.

App fetelor cele care ati facut mamaliguta la copii imi puteti spune exact cantitatile de apa si de faina. M-ai mare ca eu inca nu i-am dat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

LA MULTI ANI MATEI

LA MULTI ANI DOZZ



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Niata

E tare dragut broscoiul ,Laura ,ca de altfel toate creatiile tale .

Cuscri ce mai face Sabi ? Am vazut aseara poze de la party si de la o prezentare de rochite ,pup iu


uf ,nu mai pot sta ,o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

MATEI

DOZZ

_
*Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare*
Magda,mami detopmodel categoria pana Liviu-Rares Andrei 18.11.2009 si Iarina 31.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ali762000

Laurairina foarte frumos broscoiul, ai niste maini de aur, iti ies lucruri foarte frumoase.

App fetelor cele care ati facut mamaliguta la copii imi puteti spune exact cantitatile de apa si de faina. M-ai mare ca eu inca nu i-am dat.

ALI mama lui MIHAI



hihi sa iti zic eu cantitatile din ochi experimentate de mine: o ceasca (de aia putin mai mare de ceai) cu apa, si o treime din ceasca aia cu faina. Stii tu, pui la fiert apa cu putina faina, cand clocoteste restu fainii si fierbi cam 15 min mestecand incontinuu. Ies cam 2 portii de mamaliguta, cam cum mananca fiimea.
Eventual poti sa pui o ceasca si ceva de apa, si o treime faina sa iti iasa o mamaliguta moale.
Eu rechinasei i-am amestecat pe urma mamaliguta cat era calda in smantana, ca ea e cu consistente de astea mai lungi si mai lichide.

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Atelierul meu

Mergi la inceput