Prietene la bine si la greu -74

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

la oscillo ma gandeam si eu...cat i-ai dat?
de aspirat nu cred ca ma lasa si catnu se infunda ii dau decat cu apa de mare...asta imi mai reuseste...inca

Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:


Nicholas!!!


+
Cezara Amazoana

Dozz ce faci tu? furi din timpul de la serviciu sa tragi cu ochiul pe aici? Ce face Ana? Cum v-ati acomodat cu noul program?

Dankutza spor la cumparaturi!

Gabitza spor la dinti si la facut programul cu piticii

Ava am vazut pozele de la mot sunt indragostita de unul din gemenii tai . Sper sa treceti cu bine peste reactiile la vaccin. Noi am scapat momentan de intepaturi .

Licurici eu te cred cu faza cu profitul la lucrul de mana. Intr-adevar, ca sa scoti ceva, trebuie sa faci comanda de material stoc mai mare, sa lucrezi cateva chestii rapid, una dupa alta si abia la final sa faci finisajele (ca sa ocupe cat mai putin timp toata treaba) si sa le vinzi la preturi destul de mari...Bafta anyway

Lavinia multa sanatate si sa de DD sa ajungi repede la Rares acasa!

Magda te asteptam numai cu vesti bune de la Mures

Lumi_calin cu tine ce e? cam subtire in ultima vreme

Raluci asa a dormit si Iulian dupa ziua lui. Din pacate pe el nu l-a tinut minunea, sper sa-l tina macar pe Bubu . Unde-s pozele, huh?


Alexa poti face ulei de masline neutralizat: il fierbi pe baie de apa 10 minute, il racesti si-l pui intr-un ceva de sticla. Cum merge cu bebelusa? Ai scris oare la nov-dec 2010 sa citim pe acolo?


Mitzi mi-a placut f f tare interpretarea voastra de la mot

Floricik, Dana.n sanatate [uilor, bine ca nu pare grav

Miany multu de intrebare. Suntem fix tot asa, Iulian bine (doar urla noaptea ), taica-su cu bube, plictisit prin casa, eu cu ale mele

Andre pe unde umblati? Ionela distractie placuta prin excursii!
Capisoano ai scris si tu mesajul 500 ca sa ai doo stelutze de ziua kupilului?


Diana, Doris, Mihamora, Ancutza, Lylyana si tot restul fetelor +





Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

La multi ani,Nicholas!Sa fii fericit si sa ai parte de tot ce-i mai frumos in viata!
Azi si ieri am profitat de vreme si am fost la curte.Astazi am dat comanda si de tortul piticului.Petrecerea va fi duminica.
Geo e tot marait dar ceva mai bine.
Azi nu a vrut sa pape fructele.A preferat tzitzi.
La pranz a papat ciorbitza de vacuta cu dovlecel,morcov,ceapa,linte si putin leustean.A fost yami.
Pe la 17.30 a papat un iaurt si gata mesele de azi.

Zilele astea sunt prinsa cu ziua lui Geo asa ca mai rarutz pe aici.

votati gri-1 si gri-2 www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">aici
de George-Stefan (15.11.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

gata avem poze de la 1 AN

un vot daca va place www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=23" target="_blank">rab1 sau rab2 multumim

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

hai cu bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare.
Ema e mai bine cu kk, ne luptam in continuare cu durerea de la maselute.

Raluci, frumoase poze de la dez-motz. Vazut fulgosimea in actiune.

Laurici, chiar aseara ma uitam la pozele cu martisoare, caciulite, rochite etc facute de tine. sunt superbe. Esti f talentata. Dar ai dreptate ca nu sunt apreciate asa cum ar trebui. Eu am luat pt Zburly o caciulita tricotata(de la o babuta) si a costat 5 lei. Ma gandeam ea cu ce se alege...

Eu pot declara cu mana pe inima ca-s anti-talent la tot ce inseamna cusut, crosetat M-a mancat undeva si am lucrat pt zburly un fular,m-a invatat sor-mea sa pun ochiuri, ...a iesit cam horror dar nu m-am lasat. Sotu' imi spunea mereu sa ma grabesc sa fie fularul gata cand face fata 18 ani.
Asta a fost un NON-CRA-CRA al meu.

Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

www.webshots.com/user/floricik0805" target="_blank">noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna seara!

Nicholas

Lavi, sa fie totul bine

Magda, sa vii numai cu vesti bune.

Raluci, super petrecere ati avut mi-ar fi placut sa fim si noi acolo

Aoleu, a mancat copilul in seara asta 3 borcanase de iaurt amestecat cu cereale. Ii preagteam unul...nu se satura...si asa mai departe.
Apropo, voi iaurtul il dati direct de la frigider? Eu il scoteam afara cu ceva timp inainte de masa...dar in seara asta m-a blocat cand a mai cerut.

------------------------

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Dana super tare Davidutul.Eu nu stiu cum a reusit el sa pape atata.Eu scot iaurtul din frigider de cand e racit.Inainte il dadeam direct asa.
Raluci am vazut poze.Frumoasa petrecerea lui Bubu.

votati gri-1 si gri-2 www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">aici
de George-Stefan (15.11.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

MONIS ce face tati? Cum sta cu scarpinatul?

RALUCI ti-am vazut ficiorul la 1 an. Sa va traiasca!!! Da m-am distrat ca voi ati avut lumanare roz

Sa nu va suparati ca nu apuc sa raspund la fiecare in parte. Va citesc printre picatele, maldare de hartii, teze copertate, dosare de completat

PUP IU OL!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Bre, dar ce dezmat la dezmot-party! Cred ca a fost minunat!

Monis, imi pare rau de urletele nocturne ale lui Iulian. Oare de la ce or fi? Si Ana a urlat ieri noapte de ne-a terminat, am epuizat orice metoda de calmare, ba am apelat si la niste Nurofen, pt prima oara cand ii dau Nurofen fara sa aiba febra - nu prea mi-a convenit, dar tot i-am dat din lipsa de alte idei. Se pare ca nu am rezolvat mare lucru, urletele au continuat pana spre dimineata... Hmmm. Nu imi explic.

Despre job, da, m-am mai acomodat. A fost grea prima saptamana, eram complet aeriana. Acum e mai bine. Dar e scurt tare timpul cu Ana, trec repede cele cateva ore de dupa-masa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Tina spor la pregatiri! Cred ca esti f emotionata . Inteleg ca Geo e mai bine, da?

Raluci super poze, super party. Sper sa-mi treaca in curand necazul ca nu am putut veni si noi din cauza de contagiune

Floricik noapte usoara va doresc (ceea ce-mi doresc si mie )

Dana eu ii dau din frigider si tot incerc sa-mi dau peste mana cand ma apuc sa scot mai devreme, pt ca eu cred ca asta cu mancat din frigider = rosu in gat este o alta marota romaneasca . Sa-i fie de bine Davidelului-mare-amator-de-iaurt

Lidia ne bucuram si de picatelele de la tine .
Nu se mai scarpina (oricum n-a facut-o de spaima semnelor ) dar inca nu e gata, cred ca mai dureaza 2-3 zile.






Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput