Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Astazi se incheie votarea? Cand se anunta castigatorii?

Imi pare rau ca am votat asa multe poze furate de pe net , acum am citit si eu despre asta

_
Mind the Bump!23+Sophia Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

asa e, azi se incheie votarea, multumesc sui eu tuturor celor care mi-au votat pozele, am votat si eu in mod obiectiv, iar acum urez bafta tuturor participantilor, dar maui ales celor ce sunt pe primele locuri in clasament.au fost fotografii deosebit de frumoase in acest concurs




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragilor pentru ca nu am primit inca rezultatele de la toti membrii juriului, anuntul castigatorilor se face maine, 1 Decembrie.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Astept cu nerabdare rezultatul final.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui adi2003

Astept cu nerabdare rezultatul final.


Nu cred ca vom mai vedea AZI clasamentul final...

VOTATI, VA ROG, adi-1 adi-2 MULTUMIM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Felicitari castigatorilor:
-lar1
-mar2
-ana2

Superbe fotografiile castigatoare....ffff multe fotografiii frumoase au fost in acest concurs....multumim DC si Sony




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu va hazardati - se lucreaza la calculatie - asa incat vor fi modificari de la un moment la altul. In plus la final se vor analiza pozele care au spamming si care vor avea depunctari.

Rabdare.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dragilor,

Am terminat clasamentul final:
http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament&albumid=10&Page=1

Note:
Urmatoarele poze au fost depunctate datorita reclamatiilor de pe PM SPAM.
Depunctajul s-a aplicat la punctele primite de la membrii si nu la punctele primite de la juriu care am apreciat ca a punctat in mod obiectiv. Din juriu au facut parte atat membrii din echipa desprecopii.com care nu au avut poze in concurs cat si o serie de membrii invitati in juriu dupa urmatorul criteriu: erau membrii activi pe forum la momentul in care au fost selectati. (ei au fost: dia_hubby, maminuta, mica0307, stuart, dudurutza, bubi)

depunctari:
io-1
io-2
depunctata 300 de puncte pentru SPAM major pe PM

ana-1
ana-2
depuncatata 200 de puncte pentru reclamatii SPAM PM

adi-1
adi-2
depunctata 200 puncte pentru reclamatii SPAM PM

ali-1
ali-2
depunctata 100 de puncte pentru cateva reclamatii SPAM PM

mih1
mih2
depunctata 100 puncte pentru cateva reclamatii SPAM PM

Dupa cum stiti cersirea de voturi pe PM este interzisa. Evident ca puteti cere ajutor la prieteni dar trebuie sa va ganditi bine care sunt prieteni adevarati si care nu.

Castigatorii sunt rugati sa trimita in decurs de 7 zile, adresa completa, telefon, etc. - pe PM la moderatorul ANDA08.

Felicitari tuturor, a fost o delectare sa privim asa de multe poze frumoase - fiecare poza a fost apreciata! Important este ca amintirea verii a ramas cu noi si clipele voastre de fericire au fost un pic impartite si cu noi, si cu fiecare trecator care le vizualizeaza pe Desprecopii.com Multe clipe ferite va uram si nu uitati sa fotografiati clipe de iarna - pentru ca urmeaza - bineinteles concursul Clipe de iarna!



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Ne puteti spune si cui apartin pozele castigatoare?

Locul 3 - stiu ca e vorba de Marius, dar locul 1 si 2?

Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

felicitari castigatorilor!

eu personal,nu am stiut ca nu am voie sa trimit pm-uri!
am facut-o,pt ca mi-am imaginat ca multi useri poate nu intrau la concurs sau pur si simplu nu stiau de concurs!

va multumesc tuturor celor care ne-au votat pozele si vreau sa-mi cer scuze celor care i-am deranjat cu pm-uri!

multumesc pt intelegere!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput