Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Abramburika, nu. Concursul si votarea merg mai departe.
Pentru acele puncte pierdute, ar insemna prea multa munca de programare din partea adminului.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Si eu am votat-o, ca multi altii. Pacat de puncte, le puteam da altei fotografii.
Dar n-are rost sa se suprasolicite acum adminul din cauza lui ANISO, pe timpul lui.
Pe ANISO o tin minte de la concursul trecut, a scris mult la subiect despre pozele "banale" din concurs, mai era o tipa, monica nu stiu cum care scria comentarii jenante la poze.
Asta e, daca pentru unii "Scopul scuza mijloacele"!
Scuze - nici gand sa-si ceara, sau i-o fi prea rusine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Mirela, ok, am inteles. Imi pare rau de punctele pierdute atunci. La viitoarele concursuri am sa mai astept cu votarea, am sa votez mai spre final, desi sper sa nu mai fie astfel de episoade.



mamma bis - o fetita si 35s de
la mare sau pe drumuri de munte ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Numai eu am dat aproape jumatate din puncte si acum nu mai am ce vota cu restul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mai sunt 9 zile pana la terminarea votarii !

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mai sunt 8 zile pana la terminarea votarii !


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pentru ca ne apropiem cu pasi repezi de final si pentru ca asa cum am promis, in cazul in care www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">poza postata de mine mar-2 va fi desemnata castigatoare, contravaloarea premiului castigat si vandut o voi dona pentru un caz umanitar te invit cititorule sa votezi mar-2. Acum cred ca pot finanta mai multe cazuri. Hai la bazar si spune-ti opinia.

Pana atunci fii tu insati, prin mine, anul acesta, Mos Craciun!

Pentru ca poti!

Cu un simplu vot poti da sperante!

Eu doar voi trimite votul tau spre cei ce au nevoie de o speranta!

Asta pot eu - sa pun o poza.

Tu, decizi restul.

Si daca doar ai citit eu tot iti multumesc.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Tu poti face diferenta - voteaza-o pe Ioana - mar-2 - Fii tu un Mos Craciun! Multumesc!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

aveti votul nostru cu mare drag! si sunt sigura ca nu sunt singura!

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=2" target="_blank">va asteptam sa ne votati frumoasele Clipe de vara - ali1 si ali2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mai sunt 6 zile pana la terminarea votarii !


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Acum am citit despre fraude ... urat, foarte urat.
Succes tuturor

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput