Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui RODY77

Nu spun ca este corect sau frumos ce a facut ANISO dar ea a spus ca va posta fotografii profesioniste deci nu a fost greu de descoperit.
Nu-i asa ,marius?


Nu se pu e problema daca sunt profesioniste ci daca sunt personale conform regulamentului de concurs.

Conditii necesare:
Nu uita sa trimiti numele de membru DC - si descrierea pozelor tale (ce reprezinta).
Trimiteti 2 poze proprii din vacanta/concediul dvs de vara
...este un concurs despre cele mai frumoase clipe de vara ale dvs.

Cred ca este destul de explicit.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RODY77 spune:

cand am zis fotografii profesioniste m-am referit la asta:

Citat:
citat din mesajul lui ANISO

Va voi demonstra ca a contat ca Daria e moderator si e membra veche.La un concurs viitor voi copia ideea ,voi face poza cu "un aparat bun",cu o lumina mai buna,copii mai mici(au priza mai bine),sa vedeti...puncte voi lua,poate,de la public...dar de la juriu,ba.

din postarea ei eu inteleg ce voit a trimis fotografiile si a incalcat regulamentul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Acum uitandu-ma peste albumul de la "i love DC" imi dau seama ca ANISO avea de fapt o gramada de poze acolo, nu putem spune ca e lipsita de imaginatie : ti-1, ti-2, bu-1, bu-2, ce-1, ce-2... Ma insel cumva? Si mai are si celalalt membru care a fraudat: nemosidori
ne-1 si ne-2...


Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

pacat!

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=2" target="_blank">va asteptam sa ne votati frumoasele Clipe de vara - ali1 si ali2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Acum uitandu-ma peste albumul de la "i love DC" imi dau seama ca ANISO avea de fapt o gramada de poze acolo, nu putem spune ca e lipsita de imaginatie : ti-1, ti-2, bu-1, bu-2, ce-1, ce-2... Ma insel cumva? Si mai are si celalalt membru care a fraudat: nemosidori
ne-1 si ne-2...

Diana cu Vlad (16.05.04) & Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)

Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor!


Dar cate conturi avea tipa asta pe DC?!

------------------------

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Uh, ce pacat, sunt foarte dezamagita, imi placea mult fotografia cu fetita si marul


blog

am hainute la bazar


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Poate ar fi bine sa fie acceptate numai fotografiile in marime originala si cu EXIF. Eu, de exemplu, am trimis 800x600, cred, in niciun caz in marime originala


blog

am hainute la bazar


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

offff, m vazut de ieri problemele ivite la acest concurs, insaam fost prea suparata ca sa pot spune ceva.chiar nu stiu cum se pot evita aceste fraudari, la mine e primul concurs la care particip cu fotografii, si sotul meu chiar imi zisese, cand le-am ales, sa pun fotografii in care se vede clar macar un membru al familiei, desi eu sunt cam reticenta sa-mi expun copilul.se pare ca a avut dreptate, vesnic se intampla cate ceva la acest gen de concursuri.mi se pare chiar lipsit de bun-simt acel user, fata de administratori, moderatori si fata de cei care voteaza in primul rand.am votat si eu cel putin una din acele poze descalificate, si cea cu marul efectiv imi placea.nu m-am uitat la user.m-as bucura sa se rusineze aceasta persoana pana la cer si inapoi.dar nu prea cred.mai degraba face planuri cum sa ne pacaleasca iar.pacat ca exista asemenea fiinte pe pamant
fac de rusine intreaga comunitate Dc




Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Mirela, deci, s-ar putea recupera punctele pierdute cu fotografiile descalificate?



mamma bis - o fetita si 35s de
la mare sau pe drumuri de munte ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

poza cu fetita era preferata mea...fiinta asta chiar a avut tupeu nu gluma...

A mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)

poze la concurs www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=27" target="_blank">xr-1,2 <=> exploratoare la tara...



povestea noastra...

Mergi la inceput