Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

doamne si cata polologie de morala facuse ANISO....daca si aici ajungem sa furam....

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_a

wow... incredibil.
sincer nu mi-as fi imaginat asa ceva ...

Fotografiile erau foarte frumoase, incredibil ce pot face unii oameni pentru a castiga un premiu...

Succes tuturor participantilor!




blog
proud



Clipe de vara 2010: ana-1 si ana-2




La fel zic si eu, nici eu nu mi-as fi imaginat!
Si ma enerveaza, ca am admirat pozele sincer si, desi am si eu poze in concurs, am fost corecta si am notat pozele cele mai frumoase si cu sansele mai mari de castig (din punctul meu de vedere, bineinteles :)
Asa a primit si poza ta votul meu, btw, felicitari, e foarte reusita :)

Simt ca si-a batut joc de mine facand asta, a abuzat de increderea mea si a furat si voturile pe care le-as fi acordat altor poze, mai sunt atatea la care nu mi-au ajuns punctele..

In fine, bine ca a fost desconspirata, o felicit pe Mirela pentru asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Din pacate va anunt ca mai avem o poza fraudata

pozitia pe DC
http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=22

original:

http://marilynrh.wordpress.com/2010/02/16/bible-in-a-year-day-47/

user:nemosidori


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

de ce sunt unii oameni capabili

hotie se numeste! mai ales furtul pozelor cu alti copii si atribuirea ca sunt personale.



Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA
Speranta si incredere pentru David


_M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Asta este al doilea si ultimul concurs la care mai pun poze personale! Stiu ca nu aveti nicio vina, ca exista reguli si ca descalificati hotii, dar cum naiba sa mai fim siguri ca pozele frumoase sint ale utilizatorilor? Eu una as cere pozele cistigatorilor la rezolutie mare. Daca sint luate de pe net, rezolutia e in general mica si nimeni nu poate spune ca a pozat picaturi de apa sau gargarite la o rezolutie mica! Oricum, scirboase creaturi se mai plimba printre noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

In mod sigur o sa avem in vedere si alte metode.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=19" target="_blank">Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

In mod normal si firesc ar fi ca toate fotografiile participante sa aiba EXIF-ul vizibil in momentul in care le trimiti.In felul acesta s-ar elimina o mare parte din suspiciuni daca nu toate la un loc.


blog
proud




Clipe de vara 2010: ana-1 si ana-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Pozele astea pot fi si cumparate de pe net: http://es.fotolia.com/id/4051732
6 dolari nu e o investitie prea mare ptr o poza cu rezolutie de 6 MP care iti poate aduce un premiu Sony, nu? Probabil are si EXIF-ul ok...

Am pierdut 20 de puncte aiurea asa. As dori daca se poate sa le distribui altor poze care merita...


Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RODY77 spune:

Nu spun ca este corect sau frumos ce a facut ANISO dar ea a spus ca va posta fotografii profesioniste deci nu a fost greu de descoperit.
Nu-i asa ,marius?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR
Am pierdut 20 de puncte aiurea asa. As dori daca se poate sa le distribui altor poze care merita...

Diana cu Vlad (16.05.04) & Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)

Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor!


O idee ff buna!!! S-ar putea recupera punctele respective? Adica, cei care au votat fotografiile descalificate sa aiba posibilitatea sa-si recupereze punctele pt. a vota altele care merita? Nu ca astea nu ar merita, sunt ff frumoase, dar furate.



mamma bis - o fetita si 34s de
la mare sau pe drumuri de munte ...

Mergi la inceput