Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Dintr-un calcul simplu:
punctaj final = voturi X puncte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Pentru informarea voastra va anunt ca pozele tin-1 si tin-2 sunt furate de pe net!

Aici sunt linkurile cu portfoliul lui fotografului profesionist “Jeecis” si publicatiile in care ii apar fotografiile pe Net (se mentioneaza sub foto sursa sau la sfarsitul articolului la credit photo):

http://www.123rf.com/profile_jeecis

http://www.google.com/images?um=1&hl=en&rlz=1R2ADSA_enUS403&biw=1021&bih=598&tbs=isch%3A1&sa=1&q=jeecis%2C+photography%2C+USA+TODAY&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=


In plus, facand o verificare de rutina am descoperit ca userul care le-a trimis, tingers, este ANISO care mai are conturile: cersenin si bunifericita (in total 4 deci).

Deci, pozele se descalifica si toate cele 4 conturi se inchid. Pe Desprecopii nu acceptam inselatoria si conturile false.



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Mda ... pacat!!

Fotografiile mentionate sunt intr-adevar frumoase, felicitari fotografului!! Urat din partea cui le-a furat si inscris in concurs!

Bafta tututror in continuare!



mamma bis - o fetita si 34s de
la mare sau pe drumuri de munte ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

Mirela, cer-1 si cer-2 apartin tot userului ANISO (cersenin), nu?

Ca sunt luate tot de pe net.

http://www.tineye.com/search/9d7628fe9dab39f25145ae9e7d831b1277255185/

Foarte urat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Ma simt.. tradata. Mi-am luat din timp sa votez, sa las un comentariu sincer si am admirat calitatea omului care a surprins atata frumusete in poze. Am gresit omul/ Pozele insa au admiratia mea in continuare.
Urat gest..
Ce imi pare si mai rau este ca am pierdut punctele, pe care le-as fi folosit la poze care mi-au placut la fel de mult..
Penibil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

anca, da, toate pozele userilor lui Aniso vor fi descalificate.
ESte si mai jenant in contextul in care Aniso ne tinea lectii de morala si etica la concursul precendent (I love DC) !!!

jenant!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:


Una din fotografii era favorita mea.
Urat gest.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Imi pare rau si mie ca mi-am pierdut punctele. Ce urat din partea acestei "doamne" moraliste.
A trimis cate 2 poze de pe fiecare user.
Ce adevarata ii zicala:"Minciuna are picioare scurte"!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Ah, ce dezamagire... cea cu marul era favorita mea...
Vorba alineimoro, pacat de punctele consumate. Chiar? se pot returna punctele acordate pozelor descalificate? macar sa le dam altcuiva

VOTATI, VA ROG, adi-1 adi-2 MULTUMIM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

wow... incredibil.
sincer nu mi-as fi imaginat asa ceva ...

Fotografiile erau foarte frumoase, incredibil ce pot face unii oameni pentru a castiga un premiu...

Succes tuturor participantilor!




blog
proud




Clipe de vara 2010: ana-1 si ana-2

Mergi la inceput