Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Va multumesc pentru implicare. Intrucat in urma acestor comunicari poza postata de mine a finalizat pe locul trei - asa cum am promis acest premiu va intra in vanzare iar contravaloarea va fi donata integral cazurilor umanitare.
Va doresc tuturor Sarbatori fericite si nu uitati sa va mai aruncati cate o privire si un gest pe la Umanitare unde avem cazuri delicate si copii care chiar nu au nici o vina si poate ca unul dintre voi oricare poate sa duca macar o raza de speranta oricat ar fi aceasta de mica.
Va multumesc inca odata.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadna33 spune:

Felicitari castigatorilor! Cele trei poze au fost si favoritele mele! Cat despre locul 2, este o fotografie extrem de reusita, atat cum e realizata, cat si prin mesajul pe care-l transmite, exact pe tematica, eu o consider perfecta!
Desi mi-am facut si eu ceva sperante cu pozele mele, nu pot sa nu recunosc ca cele trei fotografii au meritat din plin sa castige!
Felicitari pentru organizarea acestui concurs si la cat mai multe concursuri de acest fel!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4" target="_blank"> votati rasaritul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:


Ca niciodata.. am ramas fara cuvinte..
Va multumesc mult tuturor!!

Ma bucur si ma simt onorata ca am participat, au fost poze extraordinare in concurs si nu m-am gandit nici o clipa ca voi fi unul dintre castigatori.

Micuta mea din lanul de lavanda e Sara si avea 22 de saptamani atunci.
Cand va fi mare, ii voi arata Albumul DC. Asta a fost si motivul participarii la concurs. Am vrut sa las ceva, aici pe DC, pentru mai tarziu.. Pana la urma s-a intamplat mai frumos decat as fi crezut.

Va multumesc.
E un cadou extraordinar, de inceput de Sarbatori..

Multumesc mult, DespreCopii si Sony,
dar mai ales fiecaruia care si-a luat din timp si ne-a votat sau ne-a lasat cuvinte atat de frumoase sub fiecare poza.

Sarbatori Fericite!!
Cu drag,
Lara


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Felicitari Lara, Danutza (dana_n) si Marius!! Superbe pozele!

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Oau...ce surpriza frumoasa! Au fost atat de multe poze frumoase in concurs...nu ma asteptam la un loc fruntas, am vrut o amintire frumoasa. Dar se pare ca voi ati facut-o sa fie mai mult decat frumoasa.
Multumim din suflet celor care ne-au votat si ma bucur ca fotografia va transmis fericirea din sufletele noastre. Visul nostru implinit...comoara care de un an si o luna a aparut in viata noastra.
Poza a fost facuta in prima vacanta la mare alaturi de puiul nostru.

Felicitari Lara si Marius

Multumim si Sony



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Ariadna, Motanik



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

felicitari din suflet celor din top!
intr-adevar poze foarte frumoase care meritau sa ocupe un loc fruntas

referitor la Cersitul de voturi, tin neaparat sa atrag atentia asupra modului de exprimare; pentru asta am sa citez mai jos mesajul pe care l-am trimis prin privat unor membri dc si de la care oricum n-am primit nici un "ajutor"
"te invit sa vizionezi pozele clipelor de vara si daca printre preferinte se afla ale noastre http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=2 sa ne acorzi votul tau pentru ali-1 si ali-2"
mie nu-mi suna nicidecum a cersit!
iar regulamentul nu specifica interzicerea mesajelor private, chiar daca ele se refera la concursuri!
"multumesc" tot aici si celor care au fost atat de draguti incat sa-mi declare mesajele spam-uri!
consider ca am participat cu 2 poze foarte frumoase care au obtinut voturile pe merit si ca nu era cazul sa fiu jignita in felul acesta...

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=2" target="_blank">va asteptam sa ne votati frumoasele Clipe de vara - ali1 si ali2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

felicitari castigatorilor! Marius, visele devin realitate, atunci cand credem in ele!

legat de mesajele pe PM, am primit si eu destule, cu drag as fi votat, dar nu mai aveam puncte pe mine personal, nu m-au deranjat deloc cerintele altor membrii DC!

Oare nu suntem din aceasi comunitate, aceasi familie, DC?


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA
Speranta si incredere pentru David


_M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Lara,felicitari!Superba fotografie!

Ma bucur ca mai exista si concursuri corecte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Felicitari castigatorilor!

si eu am primit mesaje pe pm(nu erau cersit de voturi)...nici nu m-am gandit sa raportez! am intrat , am vazut, am impartit punctele dupa cum am simtit si cu asta basta.

sugestie: pe viitor pozele sa fie amestecate din cand in cand, sa nu se vada totalul punctelor cumulate...mie mi-a fost mila de cele cu putine puncte si le-am privit cu alti ochi (cine sunt eu sa decid clipa cui a fost mai speciala?)

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput