La Dovlecelu' Vesel ! • 17 • HBday pui Flavius !!

La Dovlecelu' Vesel ! • 17 • HBday pui Flavius !! | Autor: happy_uka

Link direct la acest mesaj

Cateva mamici pontoase de dovlecei sept-oct 2009, si-au propus sa rada. Suntem niste mamici vesele de dovlecei, ne completam reciproc, ne sfatuim, ne serbam, radem cu gura pana la urechi. In acest topic NIMENI NU SE SUPARA.
Mamicile de dovlecei au fost intotdeauna prietene, sunt haioase si razacioase. Vor sa treaca peste momentele grele cu zambetul pe buze.

Va asteptam pe toate cele asemenea noua .

12345678910111213141516

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Ultima strigare! Mai vrea cineva modificari la poza/filmulet de panou?
Bine, o sa fac si va treziti si dupa, nu-i bai
Noapte buna copii!!


she is my baby ...she is my all ! _ Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Uka esti belea cu multumirile pt Oscar! Dar la fel ca fata cuminte si frumoasa si alocatia grasa e numai si numai meritul tau! A mea degeaba-i grasa ca merge la banca! care-o mai face rate ca mai bine emigram!

Mami de Amilici Crocodilibici

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Buna dimineata fete dragi! calda si aromata pentru toata lumea...

Eu am intrat de pe telefon ca de ieri dupa masa nu mai am net ca se reabiliteaza strada! Asa ca...asta este.

Din pacate ieri dupa masa Dana a avut tare multe pe cap asa ca doar ne-am auzit si nu ne-am si vazut dar ramine pe data viitoare cind poate vin mai multe fete din zona...

Isabela mea iar a dormit de la 11 la 5 dar de la 7 ne jucam ...ieri nu a fost in forma ptr ca i-am facut budinca de gris cu lapte cu lapte Dorna ecologic...normal ca a dat in diaree...nici in parc nu am putut sta. Sper sa fie mai ok azi.


Bia draga LA MULTI ANI! Sanatate, realizari, impliniri alaturi de familia ta frumoasa! Pentru mine esti un exemplu (ti-am mai spus asta) de femeie activa si mama super implicata in cresterea si educatia copiilor ei...un exemplu bun, o fata deosebit de empatica si calda! Sa ne traiesti!

Va pup, o zi faina si sper sa ne vedem pe seara!

de printesa Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineata dragele mele!

Va invit la fierbinte si aromata, e pentru toata lumea, va rog sa va serviti.

La mult ani BIA

Sunt suparata, ca aseara nu am mai avut curent si nu am mai putut intra la voi, asta e....tara de kkao.

Va pup, o zi minunata sa aveti.

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

'neatza

Alex multam de cafea,chiar acu' o servesc

Maiii,deci de luni Alex e in vacanta ,m-am aprovizionat din plin cu acuarele,plastelina,hartie glasata,lipici...sa-i sting cumva dorul de gardinita

Ce liniste era in casa in alea 4 ore ...

Vik,ce rau imi pare ca nu v-ati intalnit ...ma bucuram si eu alaturi de voi,chiar daca din fata ecranului...

Mely ,mamica implinita de Alexandru (2 noiembrie 2007) si Razvan (21 august 2009)
Alex & Razvi
_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Neataaaaa !
Eu astazi purced spre capitala..vmmm vmmm!
O sa afisez programul de vizite, inca nu stiu ce facem si unde
As dori, daca este posibil, sa vad cat mai multe bucurestence vesele si copii frumosi!
Va pup & am emotii !
Mai scriu de la fatza locului ... starea drumurilor, radare, asa cum v-am obisnuit
Hai, pupici si we placut !

she is my baby ...she is my all ! _ Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Buna dimineata, mamici dragi!

Desi sunt inca obosita din cauza saltului peste prag (a se citi din cauza de trezit din ora in ora ) si afectata profund de ingratitudinea voastra in urma eforturilor mele neobosite de a va servi cu bunatati (sa inteleg ca voi tineti regim si in spatiul virtual ), din bunatatea inexplicabila a inimii mele generoase (), va invit si astazi www.countryliving.com/cm/countryliving/images/CLX0707COOKtorrey13dg-de.jpg" target="_blank">la masa.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Va multumesc mult de tot pentru toate urarile frumoase. Mi-ati adus cateva raze de soare peste ziua asta brumata. Sunteti atat de dragi!

Va multumesc si pentru mesajele de pe FB si pentru SMS-uri! M-ati facut sa ma simt VIP. Si desi nu merit toate cuvintele frumoase pe care mi le-ati daruit, promit sa le pastrez cu dragi si sa le recitesc atunci cand voi avea nevoie de un gand bun.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Neatza!!!!
Meli, de ce e vacanta la gradi?????!! Adica e peste tot? Ca eu nu stiam de asa ceva, e drept ca nici nu l-am mai dus de o saptamana ca a fost racit. Am pus-o daca este si la Andrei.
Bia, te pup si iti doresc o zi frumoasa!!!
Uka, drum bun si poate ne vedem zilele astea!
Vik, tu cum te mai simti?
Danuta cand se intoarce acasa?
Eu as vrea astazi sa prestez o prajitura pentru Emma cu magiun de prune fara zahar in loc de zahar. Sa vedem daca imi iese. O sun pe Miha sa imi zica reteta la niste fursecuri bune de tot si vad eu cum le adaptez.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_ggg spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Neatza!!!!
Meli, de ce e vacanta la gradi?????!! Adica e peste tot? Ca eu nu stiam de asa ceva, e drept ca nici nu l-am mai dus de o saptamana ca a fost racit. Am pus-o daca este si la Andrei.
Bia, te pup si iti doresc o zi frumoasa!!!
Uka, drum bun si poate ne vedem zilele astea!
Vik, tu cum te mai simti?
Danuta cand se intoarce acasa?
Eu as vrea astazi sa prestez o prajitura pentru Emma cu magiun de prune fara zahar in loc de zahar. Sa vedem daca imi iese. O sun pe Miha sa imi zica reteta la niste fursecuri bune de tot si vad eu cum le adaptez.

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI



Sigur pentru Emma??
Si da, e vacanta o saptamana pentru gradinite si clasele 1-4.

Mergi la inceput