La Dovlecelu' Vesel ! • 17 • HBday pui Flavius !!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Drum bun, Uka! Sa ai zile frumoase!

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

No acum si tu Catalina, normal ca nu numai pentru Emma. Adica sufletelul meu sa nu se bucure si el de ceva bun? (in fine, vorba vine, bun, da' macar ceva dulce )
Si asta cu vacanta la gradi e o veste cat se poate de naspa!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Buna dimi!

Am alergat aseara ca nebuna dupa voi si cand sa scriu 2 vorbe s-a trezit David plangand ca-l doare o ureche.

Uka, multumim mult pentru colaj. Eu am aparatul foto la reparat dar cand o sa-l primesc o sa trimit alta poza daca se mai pot face modificari.

La multi ani Biaz, mamica si Om deosebit!

Cristina, te-ai dat pe magiun de Topoloveni?

Uka, drum bun si sa va simtiti bine.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

No acum si tu Catalina, normal ca nu numai pentru Emma. Adica sufletelul meu sa nu se bucure si el de ceva bun? (in fine, vorba vine, bun, da' macar ceva dulce )
Si asta cu vacanta la gradi e o veste cat se poate de naspa!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI



Sa intrebi astazi cand mergi dupa Andrei ca poate cei de la program prelungit nu au vacanta.
Te inteleg perfect, la fel e si la noi acasa. Intr-o zi de 5 ori l-a facut david pe matei sa se loveasca dar intr-o seara au fost draguti ca se alergau unul pe altul prin camera si s-au distrat amandoi tare bine.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea.(Psalmul 33:13)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Diamar, vad ca si ai mei au inceput sa se mai iubeasca. Chiar se joaca impreuna, adica Andrei a inceput sa se joace cu ea pe "limba ei". Si o pupa mereu, si imi zice ca Emma e puiul nostru si ca e mica si frumoasa! Bine, o mai si chinuieste uneori, dar per ansamblu vad ca incepe sa fie de bine. Doamne Ajuta!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Buna,



LA MULTI ANI BIA, multa sanatate, multe bucurii si cat mai multe impliniri in viata !!!



Uka drum bun sa ajungeti cu bine si pupici Carinei sa fie cuminte in scaunel.

Fetelor va doresc o zi frumoasa !

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

La multi ani Biaz !!! sa traiesti sanatoasa 100 de ani alaturi de cei 3 brazi din familia ta frumoasa !

Eu mananc din tratatii, nu te ingrijora ..si asa nu dorm noaptea de teama ca am sa slabesc

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

Bia, La Multi Ani! Sa ramai asa cum esti, ca esti minunata!

Uka, drum bun, Carina sa nu se plictiseasca in masina si intalniri frumoase cu fetele!

Lili, Selen, multumim pentru urari!

Lili, nu am facut mare lucru de ziua lui Lilly. Dimneata si-a petrecut-o la grajduri cu caii, apoi am scos-o in oras sa luam masa de pranz, apoi seara au venit socrii si am mancat tort. Activitati de oras Noapte linistita?

Luci, mai zi-mi mami cum era treaba aia cu scamele , Ruby le vaneaza la greu in ultimul timp

Ma bag in pregatiri, maine vine surioara mea si tot maine e petrecerea lui Lilly. Va pupam!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Crystina,de zilele trecute ma tot tin sa-ti spun La multi ani lui Lilly,sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii .

Fug dupa Alex la gradi ,see ya !

Mely ,mamica implinita de Alexandru (2 noiembrie 2007) si Razvan (21 august 2009)
Alex & Razvi
_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui biaz29

Buna dimineata, mamici dragi!

Desi sunt inca obosita din cauza saltului peste prag (a se citi din cauza de trezit din ora in ora ) si afectata profund de ingratitudinea voastra in urma eforturilor mele neobosite de a va servi cu bunatati (sa inteleg ca voi tineti regim si in spatiul virtual ), din bunatatea inexplicabila a inimii mele generoase (), va invit si astazi www.countryliving.com/cm/countryliving/images/CLX0707COOKtorrey13dg-de.jpg" target="_blank">la masa.

_
Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)



Bia esti o adevarata doamna

La multi ani! Sa va dea Domnul sanatate, tie si familiei tale, sa va bucurati de viata! Te pup cu drag!

Pentru tine

Crystina nu stiu cum de am uitat alaltaieri, ca doar citisem la Lili. Sa iti traiasca "senioara" , sa fie sanatoasa si fericita! Sa aveti un weekend minunat!

Uka drum bun la capitala! Sa va simtiti minunat! Abia astept poze!!!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput