La Dovlecelu' Vesel ..Techila Party! (4)

La Dovlecelu' Vesel ..Techila Party! (4) | Autor: happy_uka

Link direct la acest mesaj


##################################################################
####@##########@@######@####@#######@@########################
####@#########@##@#####@####@#####@####@######################
####@@@@####@@@@@####@####@#####@#####@#####################
####@###@####@#########@####@#####@####@########################
####@###@#####@@@#####@####@#######@@########################
##################################################################

Cateva mamici pontoase de dovlecei sept-oct 2009, si-au propus SA RADA. Suntem niste mamici vesele de dovlecei, ne completam reciproc, ne sfatuim, ne serbam, radem cu gura pana la urechi. In acest topic NIMENI NU SE SUPARA.
Mamicile de dovlecei au fost intotdeauna prietene, sunt haioase si razacioase. Vor sa treaca peste momentele grele cu zambetul pe buze.

Va asteptam pe toate cele asemenea noua .


Capitole: 1 , 2 , 3

Sa ne traiesti Techilutz, cea mai cool mami !! La multi ani fericiti!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Eu accept tinuta doar daca e vopsea bio . Si nu stiu cine ii tine sus sa vopseasca si pe sub ei .... perciunii mai, la ce va ganditi...


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)




_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

mai raluk, hai nu ma plange dpa bio. te stiu fata priceputa...daca alea nu-s bio tu poti oricand sa te spoiesti cu niste zeama de ceapa, zeama de coji de nuca, boia si alte minunatii datatoare de vopseluri

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia
nasterea a doua putze

Noi suntem doi frati, în casa * * * * * * *Mama noastra ne vorbeste
Si nu ne certam deloc,
* * * * * * * * * * Si ne mangaie duios,
Si suntem tacuti la masa,
* * * * * * * * * Iara seara ne citeste
Si cuminti în orice loc.
* * * * * * * * * * Ori ne spune-un basm frumos.

www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank">afacerea lui david

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Lili , bine ai venit Supravietuitoareo!
Ma bucur ca te simti o idee mai bine! Bafta astazi la doftor!
Ma intrebai de dracia aia de pus pe frunte..e un esec rasunator in continuare. Am comandat-o www.price.ro/preturi_chicco_aparatoare_ochi_pentru_dus_327420.htm" target="_blank">de aici, problema pe care o vad eu este ca i-ar fi mica Andrei, dar poti improviza ceva cu un elastic si poate se largeste, sunt sigura ca gasesti o solutie, ca doar esti mamica de meserie, si noi stim sa facem de toate .
Eu tot sper sa nu mai fie capcauna si sa o accepte!




_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

mai raluk, hai nu ma plange dpa bio. te stiu fata priceputa...daca alea nu-s bio tu poti oricand sa te spoiesti cu niste zeama de ceapa, zeama de coji de nuca, boia si alte minunatii datatoare de vopseluri

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia
nasterea a doua putze

Noi suntem doi frati, în casa * * * * * * *Mama noastra ne vorbeste
Si nu ne certam deloc,
* * * * * * * * * * Si ne mangaie duios,
Si suntem tacuti la masa,
* * * * * * * * * Iara seara ne citeste
Si cuminti în orice loc.
* * * * * * * * * * Ori ne spune-un basm frumos.

www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank">afacerea lui david


Eu m-as face cu niste zeama de ciocolata..Nee, ca devin libidinoasa..
Mai, fiind ziua techilei, eu m-am gandit sa-mi fac un cadou Dar nu ma pot decide intre www.crocs.store.ro/cayman-retro/1069/1157/femei" target="_blank">astia si www.crocs.store.ro/cayman-x-ray/1070/1158/femei" target="_blank">astia .. Sunt asa .

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui techila

mai raluk, hai nu ma plange dpa bio. te stiu fata priceputa...daca alea nu-s bio tu poti oricand sa te spoiesti cu niste zeama de ceapa, zeama de coji de nuca, boia si alte minunatii datatoare de vopseluri

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia
nasterea a doua putze

Noi suntem doi frati, în casa * * * * * * *Mama noastra ne vorbeste
Si nu ne certam deloc,
* * * * * * * * * * Si ne mangaie duios,
Si suntem tacuti la masa,
* * * * * * * * * Iara seara ne citeste
Si cuminti în orice loc.
* * * * * * * * * * Ori ne spune-un basm frumos.

www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank">afacerea lui david


Eu m-as face cu niste zeama de ciocolata..Nee, ca devin libidinoasa..
Mai, fiind ziua techilei, eu m-am gandit sa-mi fac un cadou Dar nu ma pot decide intre www.crocs.store.ro/cayman-retro/1069/1157/femei" target="_blank">astia si www.crocs.store.ro/cayman-x-ray/1070/1158/femei" target="_blank">astia .. Sunt asa .

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo


fara niciun dubiu de indoiala...aia cu roz....clar...nici nu inteleg dilema

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia
nasterea a doua putze

Noi suntem doi frati, în casa * * * * * * *Mama noastra ne vorbeste
Si nu ne certam deloc,
* * * * * * * * * * Si ne mangaie duios,
Si suntem tacuti la masa,
* * * * * * * * * Iara seara ne citeste
Si cuminti în orice loc.
* * * * * * * * * * Ori ne spune-un basm frumos.

www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank">afacerea lui david

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui techila

mai raluk, hai nu ma plange dpa bio. te stiu fata priceputa...daca alea nu-s bio tu poti oricand sa te spoiesti cu niste zeama de ceapa, zeama de coji de nuca, boia si alte minunatii datatoare de vopseluri

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia
nasterea a doua putze

Noi suntem doi frati, în casa * * * * * * *Mama noastra ne vorbeste
Si nu ne certam deloc,
* * * * * * * * * * Si ne mangaie duios,
Si suntem tacuti la masa,
* * * * * * * * * Iara seara ne citeste
Si cuminti în orice loc.
* * * * * * * * * * Ori ne spune-un basm frumos.

www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank">afacerea lui david


ma fac cu sfecla rosie, ca aia n-o mai scot din piele cateva saptamani

O sa creada Alex ca bea dintr-o doza mare de cola


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Eu sunt mare fan negru, dar parca din astea doua modele is mai faini aia mushroom. Nu le zic ca-s cu roz, ca apoi nu-mi mai plac .


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Eu sunt mare fan negru, dar parca din astea doua modele is mai faini aia mushroom. Nu le zic ca-s cu roz, ca apoi nu-mi mai plac .


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)


Aveti dreptate! Am comandat aia pe mushroom Si lu sotz unii navy (ca si el o sarbatoreste pe techila cica) si transportu' e gratuit Sau voi credeati ca glumesc ?

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

eu credeam ca sunteti toate la vopsit si cand colo, voi aveati treaba la capitol nou .

vin si eu cu mov inchis, ca tot am cules ieri niste afine, s-ar putea sa tina mai bine decat sfecla Ralukai

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

LA MULTI ANI, TECHILA!!!

mami de Ana Elisa (16.octombrie.2009)

Mergi la inceput