Iepurasi Mar-Apr 2010 (77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ate_09 spune:

fetelor multumesc inca o data pt urari!!!

vladi abia asteptam povestiri din "neamul soimarestilor" , eu asa ii numesc pe socrii mei.
Poate intr-o zi imi iau inima in dinti sa va povestesc si eu din peripetiile mele cu ei.

iedul meu e f obosit in seara asta...doarme deja de-o ora. Sa vedem ce face la noapte...

de Theodor Stefan (05.03.2010)

THEO la 7 lunite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramy77 spune:

Buna seara,
Vad ca vorbiti de soacre/socrii, sa va zic si eu ca abia a plecat a mea...si sincer va zic, cat m-a obosit femeia asta in doua ore nu m-a obosit fii-mea cu toate noptile ei nedormiteIn fine, nu se face bine niciodata...

Multumesc tuturor pentru urarile destinate nepoticii mele

ATE, sa-ti traiasca si tie nepotica, refacere rapida mamicii!

VLADI, sa va fie de bine increstinarea micului Floricel!

Vad ca sunt iepurasi bolnaviori, multa sanatate tuturor, scuze ca nu nominalizez, dar mi-e ca uit pe cineva si n-as vrea...

Meniul de azi:
- para+mar+branzica
- piure legume(dovlecel, conopida, broccoli,ardei,morcov) cu piept curcan
- iaurt cu mamaliguta

Nu mai stiu ce-am citit, ma duc la un dus si mai revin, poate ma mai lasa durerea de cap...
toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

INA sunteti bine?
Nu ai mai intrat de vreo cateva zile!
Nici pe mess nu te prind!

child fericita de Albert-Krisztian (2.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:



Anca - sunteti niste frumosi . Am vazut-o si pe matura , mai ce fotomodela e ....
Imi place mult geaca gri a lui Codrin


Denisa, m-am distrat copios pe tema"maturii" din postul de mai sus. Pe bune!

Sensibila sa stii ca eu am ,asa o admiratie pt tine,nu numai pt faza cu clubul..adica te respecti,dar in primul rand pt curajul de a face IAD si de a-ti asuma tot ceea ce nu mosteneste Gia de la tine. Eu zic ca e un act de curaj.

P.S. Intre noi fie vorba...ai si tu rabdare cu blizul de la aparat sa se incarce bine, ca ies neclare pozelel si e pacat de protagonista aia mica si dulce!

Despre sterilet ,fetelor eu vi-l recomand cu incredere. Inafara de o menstruatie mai abundenta si mai lunga eu nu am gasit alt cusur..Mi se pare metoda perfecta, atunci cand esti 100% sigur de fidelitatea in cuplu. Serios. Foarte comod!

va pup pe toate cele ce mi-ati laudat flacaiii! Fara exceptie!



Andira, sunt asa de tahuie de cap ,ca nu mai stiu daca ti-am urat sau nu LA MULTI ANI! Asa ca iti doresc numai fericire si impliniri alaturi de cei dragi!

Anca
_
mami de Codrin (20.03.2010) si
de Lucas (21.09.2000)

Codrin luna a 7 -a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Meniul - ca am uitam

dimineata - dovleac aburit+ banana+ para + 2 masuri cereale
Pranz - dovlecel+ telina + fasole verde = asta a fost cam bleah

Ate , Ramy - sa va traiasca nepoteii sa se faca mari si frumosi

alexandra - vreau si eu sa vad cum arata lipiciul de care zici pt puzzle. Nu ai o poza ceva ? Sau cum ii spune, numele exact.
Tocmai ce am aruncat 2 zilele trecute pt ca s-au strambat. Mai am unul,nici asta nu arata prea bine dar mi-e drag.
Le-as inrama dar nu stiu cum sa le transport pana acolo...

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Anca- shit.... nu mai scriu cu Maya calare pe mine. Matusa vroiam sa zic

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

si ca tot am vazut ca vorbeati de sterilet, am avut si eu dupa STEFAN, dar atunci nu am mai alaptat de la 3 luni, in schimb acum eu tot mai alaptez si nu stiu cand sa-l pun.
voi ce stiti?

cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

VLADI pupam micutul crestin!
AMI felicitari Irinei pentru progres! WAPI si voi meritati felicitari, asemenea! Ce iepurasi mari avem!
BRIZA sanatate Ericului mic!


Mami de doua minuni: Luca si Mara



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

DENISA, uite aici
http://www.clementoni.com/more.php?id=30299&nprod=Puzzle%20Glue

daca nu se vede spune-mi si maine fac o poza la unul de acasa.
e lipici pt puzzle, de la firma Clementoni sau de la Raversburger.
Un tub ajunge la 2 mai mici, de 1000, sau la unul mai mare de 2-3000 bucati. E cam 5 euro aici unul.

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Dragelor, va multumesc tuturor pentru urari, mi-ati facut ziua mai frumoasa!

Scuze ca nu nominalizez acum, voi incerca maine. Sunt absolut chiauna, Iris mi-a facut cadou de ziua mea primul ei dintisor, si noapte alba. A racnit si acum seara ca din gura de sarpe, sper sa fie din cauza dintilor.
Bebelusul meu model de cumintenie tipa cat o tin corzile vocale (a descoperit ea un nou tignal, care cred ca i se pare cool, si de care a aflat, sunt sigura, tot blocul), de nu stiu ce sa-i mai fac. Nu-i convine nimic, nici in brate, nici la tzitzi, acum n-a stat nici la aerosoli, de a trebuit sa o tin cu forta. Ceea ce cred ca a enervat-o la culme, a tipat la mine 10 min dupa aia.

Si sunt singura cu ele, ma duc acum sa ma ocup iar de nr 1 si nr 2. Nu cred ca mai apuc sa intru azi, va !

Eu, Irina (14.04.2005), Nati (04.06.2006) si Iris (28.03.2010)

Mergi la inceput