La Dovlecelu' Vesel •13•

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

mai da'ce v-ati risipit ca potarnichile in seara asta.

anomis beau cum sa nu beau. ca atata viciu mi-a mai ramas si mie pe lumea asta.

Doamne, doar am citit tot, dar am creierul in buzunar. s-a trezit fiu-meu de 4 ori de la ora 7 seara....ma asteapta inca o noapte alba.



MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Fetele mele care inca, eu nu inteleg ce are lumea cu voi, zau asa.
Eu, ciudat, ma laud ca INCA ii dau si nimeni nu-mi zice nimic. Adica n-au timp ca eu le spun dinainte ca ii dau cat curge la butoi. Cred ca se blocheaza cand imi privesc fabricuta.
Mi s-a mai spus sa-l intarc ca poate de-asta urla ficior...dar am distrus acest mit
Maica-mea imi mai baga si ea teorii...dar am intrebat-o cat a bagat si ea falci la mama ei: 2 ani jumate. Ei, daca ea a bagat la greu sa-l lase si pe nepotu-su sa profite. Eu, ca am prestat 1 an si 3 luni numai

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

asa..deci nu am venit ca nUKA in perete ci la spartul targului!

Mada f tare Iri!

Vazut ceva filmulete fara sonor cu techilosii, CRIMINALI!cat de tari sunt! reiau maine, pe lumina!

nu stiu ce sa va mai zic...ama a adormit abia acum, a inceput sa pape mai mult (asta ca sa le tai eu macaroana la cei care zic ca nu papa pt ca are tzitzi, mama ce ma streseaza o tipa cu chestia asta) si culmea culmilor, probata iar azi in parc, daca nu are olita nu face 2ca. maraie
un pic si se abtine pana ajunge la tronul ei..nu stiu cat e de bine dar deocamdata ma bucur tare!

iulika, luto m-ati terminat cu gradinita vostra de vis! as emigra numai pentru asta!

Mami de Amilici Crocodilibici

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

cum altceva mai inteligent nu gasesc sa spui, va doresc noapte buna si linistita oriunde v-ati afla!


ps. am cartile de la metoda montessori pe mail, le trimit daca sunteti interesa(n)te!

Mami de Amilici Crocodilibici

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aricelul


Yani ...yantz ..yen

Mi dice ...parla...

Gu gu gu gu guuuu... this is not my sandwich ...




_

Maria (28.08.2009)


tu vrei sa-mi faci in ciuda


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Mai, cu tzatzareala asta...nu prea aud comentarii, dar zilele astea numai intarcat am visat. Ma oboseste cumplit suptul asta permanent, zici ca sunt o tzatza imensa, zi si noapte numai cu laptaria pe afara. Daca nu sunt acasa, sta 3-4 ore linistita fara sa suga dar in rest cum ma vede ca stau jos, cum sare in brate si trage de bluza.

Acum cateva dimineti tragea de mine, am incercat sa-i dau un fruct si s-a pus pe un jelit....cu trantit pe jos, dat din maini, din picioare... m-a muscat apoi serios de picior.

Simt o nevoie d-aia cumplita sa plec 3 zile de acasa, sa-mi aerisesc dreaq creierii si gandurile, dar cum pot sa fac asta, cum s-o las..

Si intarcatul ala natural mi se pare atat de indepartat.

Raluk, don't hate me, baby....sunt doar extenuata:(

Pentru puiul tau



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Croco ce faci mami? mi-e dor de tine si de mesajele tale faine. Ce face Amilici ?

Hai raluk poti sa incepi sa razi ...sau te-ai culcat ?
Pe mine ma ustura ochii de somn dar nu stiu de ce nu plec

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra


Ma chemase junioru, si acum stau langa el ca tot maraie. Vreau sa-i spun mamicii de sarbatorit ca am observat ca atunci cand mananca solide mai spre seara face din astea. Si voiam s-o intreb daca nu cumva si el o fi mai sensibilos cu burtica, precum al meu.

Si apoi am mai intrat la pozici .

Simona multumesc mult mult de tot!

Si acum vreau sa te copiez:

Pe mine ma ustura ochii de somn dar nu stiu de ce nu plec


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

Fetelor, imi cer mii de scuze ca v-am lasat sa asteptati atat de mult pana acum sa venim cu tratatia pe ziua de azi.

Deci este garla ca azi am stat la alambic si l-am strans picatura cu picatura...iar intre timp am mai bagat cu manutele-astea doua un ditamai . Nu va uitati ca poza-i mica...ca de fapt e construit pe 2-3 nivele si ajunge pentru toata lumea. Mai e un pic si de la Miha...deci nu-i problema.

Miha, fata mea, sa fii sanatoasa si sa ne chemi si pe noi la majoratul tau LA MULTI ANI!!!!

Noi nu vom face petrecerea de mot acum ci abia we viitor. Deci mai am timp sa ma agit cu "diverse".

Am citit de toate dar dati-mi voie sa fiu emotionata din cauza meajelor voastre. Va imbratisez pe fiecare-n parte si va jur ca mi-ati facut ziua speciala!!!!



Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri




Uite de ce am stat chiar daca pic de somn si se anunta o noapte "din-aia"


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Neata



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crocodana

cum altceva mai inteligent nu gasesc sa spui, va doresc noapte buna si linistita oriunde v-ati afla!


ps. am cartile de la metoda montessori pe mail, le trimit daca sunteti interesa(n)te!

Mami de Amilici Crocodilibici

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!



pliiiiizzzzz


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

"As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13

Mergi la inceput