Dulceturi si papanasi de 3 ani, sept-oct2007 (410)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

La multi ani fericiti, Mihnea !

Sa-ti fie viata plina de bucurie, sa fii sanatos si norocos, sa ai parte de sprijinul celor dragi si multa iubire !
Felicitari parintilor, asteptam si noi un cadou deosebit pentru sarbatorit !

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

La multi ani, tati de Erika si Lisa !

Sa te bucuri alaturi de cele 3 fete ale tale de fiecare zi, sa le iubesti si sa le pretuiesti asa cum merita !

Sabina, foarte frumoase aranjamentele

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

La multi ani Mihnutudragutu' !
La multi ani mami Kriss!
La multi ani tati de migdalate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Va pup fetele mele dragi! Am revenit de prin strainataturi, dar parca as pleca iar... Piticul meu a inceput gradinita si e foarte incantat. Tati lui a inceput o noua viata, alaturi de altcineva. Eu ma lupt cu bolile mele si astept cu nerabdare sa incep munca. Nu prea mi-e felul sa stau cu burta la soare, dar abia in decembrie incep iar jobul. Probabil ca anul viitor voi aplica pentru un post de trei ani in afara. Nu stiu exact ce am de facut cu viata mea. Ma dumiresc eu pana atunci.
Recunosc ca nu am citit mare lucru din ce s-a mai petrecut pe aici, dar sper ca numai de bine. Va pupacesc si dupa ce ma revergorez, promit sa devin mai activa pe forum. O seara frumoasa va doresc!



Micul Yanis creste mare

Praslea cel voinic si perele de aur (ca mere avea mama inainte de odiseea in 40 de saptamani)...

"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt!
Credinta-i val, iubirea vânt
Si viata fum!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandarinutza



Danielle, bine ai revenit, ai niste fetite superbe, felicitari pentru sarcina cu baietel!Incerc eu sa te ajut cu schema de vaccinare din RO, iti scriu din caietul de vaccinare al lui Filip:
in maternitate la nastere: BCG si hep B;
la 2 luni:hep B(Hep B), difterie+ tetanos+ tuse convulsiva(DTP), poliomelita(VPI)
4 luni:DTP +VPI
6 luni: la fel ca la 2 luni;
13-15 luni:DTP + RRO(rujeolo,rubeola, antiurlian) +VPO(antipoliomelita )

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007 si Filip Alexandru 12 07 2010

Poze

multumesc frumos

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Daniela,mami de Ebonee (02.10.2007),Melissa (23.07.2009) si cu Benjamin (23.03.2011)
Melissa...from the Greek word for "honey bee".Always on the go,she can turn her hand to anything.
A truly versatile lady.
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Gabriela poate nici eu nu ma mai incumetam,dar cand am fost in Ro cam toata lumea ma batea la cap sa ii fac un baiat lui tati,sa aibe si el cu cine se juca,nu ca nu se joaca cu fetele,dar stii cum e vb aia pe la noi,baietii duc numele mai departe etc ... in fine,parca vad ca mai trec un an doi si iar ma bate la cap ca vrea puradel

Annisia esti cea mai tare din parcare,stii,decat multe multe imbratisari si ganduri bune de la noi

LA MULTI ANI!!! tati de cochete migdalate!!!

Pico, felicitari din suflet pt bebe nr 4,sa va traiasca si sa va fie sanatos,sarcina usoara in continuare

azi am dat gaura in buget la tati,mi-am facut de cap,am cumparat o multime de hainute pt bebe Benjamin asa cu emotii,nu stiam ce sa cumpar,de unde sa incep,imi tot ziceam in gand ca trebe ceva cu albastru,verde etc nu roz da` pana la urma am dat-o la capat:D

multumesc inca o data fetelor pt gandurile bune

noapte buna de la noi

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Daniela,mami de Ebonee (02.10.2007),Melissa (23.07.2009) si cu Benjamin (23.03.2011)
Melissa...from the Greek word for "honey bee".Always on the go,she can turn her hand to anything.
A truly versatile lady.
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LA MULTI ANI dradul nostru MIHNEA,cuscra draga sa-ti traiasca baiatul,Roxana sa-ti traiasca finutul.
Annisia bine ai revenit,imi pare bine sa aud ca piticul tau este incantat de gradi,
imi pare tare rau insa ca trebuie sa treci prin asa ceva....,iti doresc multa putere,sa poti trece cat mai usor peste aceste probleme
multa sanatate,ai grija de tine
DANI ti-am admirat frumoasele ,te felicit pentru bb3,te admir sincer
Despre noi,pe fuga:
Alex este racit cobza ,Teo inca nu am reusit sa o ducem la camin ,i-am facut exudatul faringian si i-a iesit pozitiv streptococul b,a luat antibiotic ospen,7 zile,am refacut exudatul si rezultatul este la fel de pozitiv,maine mai facem unul la alta clinica si apoi vedem ce hotaraste medicul
eu tot pe fuga,reusesc ff greu sa mai intru la calculator,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Annisia,incantata sa te aud. Stiu ca nu esti genul care sa te lasi doborata, desi clar, evenimentele prin care treci ar coplesi multe femei. Ma supara mai tare problemele tale de sanatate, sper sa le rezolvi, ele sunt prioritatea ta. Despre tati lui Y, numai voi stiti ce a fost, dar dupa cum te cunosc eu, stiu sigur ca vei merge mai departe si iti vei gasi echilibrul si fericireaTe imbratisez strans si nu uita ca si noi suntem aici, asa cum si tu ai fost mereu

Maria, sanatate copiilor, offf!

Danielle, sunt sigura ca te vei descurca de minune, tu esti si foarte tanara, eu implinesc luna viitoare 33, si eu ma simt tanara, dar nu am sa mint, singura si fara ajutor fiind in Cluj, nu mi-a fost usor ca amandoua. Astept vremurile in care ele se vor juca frumos amandoua

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna seara!

Annisia draga, mai frumos si complet decit a spus Gabriela nu as putea sa spun...

Multa putere si sa va dea Dumnezeu ce e mai bun pentru tine si Yannis.

Ai grija de tine, te imbratisez cu drag,
Elena.

Noi nu ne cunoastem foarte bine dar acum chiar ca imi pare rau ca nu pot veni miin el aBucuresti. Asa imi propusesem dar copiii sunt inca pe aerosoli si se anunta ploi. Am fi facut o intilnire, mai multi umeri sunt de mare folos in moimente din acestea.

-------------------------------

mamica Dariei si a lui David


L'amor che move il sole e l'altre stelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Offf cum am uitat eu ieri...


La multi ani Mihnea!!!



Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)
fosta devylla

Mergi la inceput