Iurie Darie-Anca Pandrea

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Xio: da, pai noi romanii suntem mai prosti asa, de-aia spunem open-mind si stepuri.
Nu stiu daca e prea greu sau esti tu prea inversunata sa pui diagnostice.

Bite me Xio.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

ce va oripileaza atata, ca le curg pielile, sau ca au facut public ceea ce fac ei de obicei?



Mie mi s-a parut clar din spusele celor "oripilati" ce i-a deranjat, ce-i asa de greu? Adica, daca esti persoana publica, trebuie sa faci public si in ce pozitie stai la buda? Da' cine vrea asa ceva? Persoanele publice sunt scutite de decenta?

Xio...va sa zica asa arata niste sani extraordinar de frumosi? Ca io am trait o groaza de ani de cu alte standarde...

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Rufus: Xio...va sa zica asa arata niste sani extraordinar de frumosi? Ca io am trait o groaza de ani de cu alte standarde

LOL,Eh, ce stii tu mai Rufus, doar esti barbat! Ia lectii de la Xio, stii ca ea le stie pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Rufus: Xio...va sa zica asa arata niste sani extraordinar de frumosi? Ca io am trait o groaza de ani de cu alte standarde

LOL,Eh, ce stii tu mai Rufus, doar esti barbat! Ia lectii de la Xio, stii ca ea le stie pe toate.



Draga mea, acest lucru (placutul sau neplacutul sanilor pra/mar sau lubenita) tine strict de persoana care ii vede. Prin urmare, nu trebuie sa le stii pe toate ca sa spui daca iti place fundul bombat sau fundul plat, cupa A sau cupa F , ardeiul gras sau puiul la cuptor.
In loc sa scrii asa ceva mai degraba ai face o introspectie, ca mai devreme dadeai diagnostice pe aici mai ceva ca si Lightamn din lie to me Si aduceai si artumentul suprem: cazuri in familie am avut, sau ce spun "carticelele" ale mele de ... culmea!... medicina


Rufus, da, mi se pare ca are niste sani extraordinaript. varsta ei, si judecand la cum arata acum cred ca atunci cand era tanara avea sanii perfecti din punctul meu de vedere.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Xio...va sa zica asa arata niste sani extraordinar de frumosi? Ca io am trait o groaza de ani de cu alte standarde...



Pai vezi, de-aia ne-a aratat Dna Pandrea pozele, ca stia ca sunt unii care au o parere gresita despre notiunea de sani frumosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Whatever si igonore Xio!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui bertha

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Xio...va sa zica asa arata niste sani extraordinar de frumosi? Ca io am trait o groaza de ani de cu alte standarde...



Pai vezi, de-aia ne-a aratat Dna Pandrea pozele, ca stia ca sunt unii care au o parere gresita despre notiunea de sani frumosi.



Zi-mi definitia sanilor frumosi, ca am trait atatia ani fara sa stiu ca exista asa ceva. In inocenta mea credeam ca e subiectiva parerea, ca si frumusetea, plus ca celebra "de gustibus" ma inducea in eroare din cate vad..


Letitiam, de multe ori cand nu mai ai ce spune e bine sa te retragi cu fruntea sus, nu cu interventii de-astea belicoase.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

da, romanilor le plac cu predilectie doua jocuri: jocul cu piatra...aruncatul pietrei e sport national...daca s-ar da medalii, multi campioni am avea...si jocul de-a "rau de gura"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Xio, sigur ca e subiectiva aprecierea frumusetii unor sani, la fel ca multe alte lucruri in viata. Era doar o gluma. Desi nu-mi vine sa rad cand ma gandesc la varsta lui Iurie Darie si la impresia pe care mi-a lasat-o dupa aparitia la emisiunea lui Maruta. Asa m-am intrsitat, mi-am amintit de ce povestea bunica despre strabunicul care, zicea dansa, avea vreo 80 de ani si "nu mai era in toate mintile". A reusit sa fuga de-acasa, s-a dus intr-un parc unde a intrat in vorba cu o tipa de vreo 40 de ani. Taina multa, i-a povestit ca are casa la tara, pensie, pana la urma a cerut-o de nevasta. Aia a acceptat pe loc si au si venit imediat acasa la bunica mea. Bunica a incercat sa-i explice femeii ca e batran, ca nu stie ce spune, aia nu si nu, ca omu' vrea sa se insoare cu ea si ea nu pleaca de-acolo, ca i-a promis ca-i face acte pe casa de la tara. Greu au scapat de ea. Si batranul plangea amarnic si le reprosa copiilor ca nu-l lasa sa se insoare cu cine-i place.

Acelasi gust amar mi l-a lasat aparitia tv a dlui Iurie Darie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

bertha sper ca nu incerci sa dai vreun diagnostic.

Mergi la inceput