Iurie Darie-Anca Pandrea

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Xio, care poza iti place cel mai mult, aia cu limba ori aia cu tzitza?


Aia cu Anca in prim plan, ca are niste sani extraordinar de frumosi.
Dar se pare ca tu tot n-ai inteles despre ce discutam eu, Alinta Denizel si alte persoane pe aici.


***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

sincer va spun , ca eu o preferam pe soacra mea in poze de genul asta, decat sa imi spuna de fiecare data cat de batrana e ea la 65 de ani.
iar ducu sunt convinsa ca stie ca "batranul" lui, de 81 de ani , face sex, si cred ca e suparat ca nu a facut asta public pana acum.
ce va oripileaza atata, ca le curg pielile, sau ca au facut public ceea ce fac ei de obicei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

ma mananca deshtele drept pentru care nu ma pot abtine.
Io m-am amuzat tare la replica aia a lu madam Pandrea cum ca-ti trebe oareshce doza de cultura sa faci asa poze
De unde deducem ca alina plugaru ar trebui sa fie presedintele Academiei Romane si ailalta, cum ii zice, andresanu, membru de onoare in cadrul aceleiasi institutii.

proud 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

fiecare se amuza de ceva, dar asta nu inseamna ca trebuie sa si deducem ceva din ceea ce ne amuza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

fiecare se amuza de ceva, dar asta nu inseamna ca trebuie sa si deducem ceva din ceea ce ne amuza.

alina




Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Pe mine m-a pufnit rasul la inceput, pentru ca la prima vedere par a fi doi nebunatici care se distreaza si au fost surprinsi de un fotograf. Deplorabil e faptul ca nu sunt doi nebunatici care se giugulesc, ci ei au organizat si publicat acele imagini. Este vulgar si periculos pentru evolutia omului, care din pacate in ultimul timp confunda libertatea cu vulgaritatea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

fiecare se amuza de ceva, dar asta nu inseamna ca trebuie sa si deducem ceva din ceea ce ne amuza.

alina


deducerea venea din zicerea doamnei, nicidecum din amuzamentul meu.
Si, atata vreme cat aceste persoane apar in asemenea ipostaze, pe un post public, nu dupa 12 noaptea, ci la ora 5 pm, ba incearca si sa ne convinga ce mare act de cultura e asta, da-mi voie sa ma amuz cat doresc si sa am ce pareri imi place despre asta.
inclusiv ca lipseste cel putin bunul simt, daca nu chiar uzul ratiunii (asta de fapt ar fi o scuza credibila)
Noah, asa-s io, mai nazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Xio: Dar se pare ca tu tot n-ai inteles despre ce discutam eu, Alinta Denizel si alte persoane pe aici.

Dap, e prea grele pentru mine. Sinteti prea open-minded, oops, open-mind cum se spune la Romanica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Xio: Dar se pare ca tu tot n-ai inteles despre ce discutam eu, Alinta Denizel si alte persoane pe aici.

Dap, e prea grele pentru mine. Sinteti prea open-minded, oops, open-mind cum se spune la Romanica.


da, pai noi romanii suntem mai prosti asa, de-aia spunem open-mind si stepuri.
Nu stiu daca e prea greu sau esti tu prea inversunata sa pui diagnostice.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

sincer va spun , ca eu o preferam pe soacra mea in poze de genul asta, decat sa imi spuna de fiecare data cat de batrana e ea la 65 de ani.
iar ducu sunt convinsa ca stie ca "batranul" lui, de 81 de ani , face sex, si cred ca e suparat ca nu a facut asta public pana acum.
ce va oripileaza atata, ca le curg pielile, sau ca au facut public ceea ce fac ei de obicei?

alina


Ca au facut publice pozele, evident, cealalta chestie e normala la varsta lor. Cat despre Ducu, din declaratiile facute nu pare prea incantat de pozele alea "artistice", desi el insusi e regizor:

""[...] Cred ca tata are Alzheimer, este o manifestare a unei varste. Eu nu cred ca realizeaza ce a facut. Iurie are momente de absenta. In prezent nu se poate face nimic. Nu cred ca el a realizat ce a facut."

Mergi la inceput