Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20
danitin
danitin

Romania, timisoaraTIMIS
3435 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danitin un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumesc mult de urari, dau, chiar daca cu intarziere o felie de tort, pe alese si un pahar de vin vechi si bun.

Am primit cadouri frumoase, dar cel mai grozav a fost Calin cu o excursei scurta dar superba in Austria. M-am topit de fericire ....

cu drag tuturor

Mamica de spiridus

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag
Mergi la inceput
danitin
danitin

Romania, timisoaraTIMIS
3435 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danitin un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aoleou, nici macar de curiozitate, o felie de tort? E pentru toate gusturile ... hai ca dau si o cafea sa aveti o zi senina.

Mamica de spiridus

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag
Mergi la inceput
silvana75
silvana75

Donator desprecopii.com
 USA, Chicago/Timisoara
2904 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luisilvana75 Adauga semn de carte la raspuns Trimite silvana75 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dano, io n-am putut sa zic nimic ca eram cu gura plina ... foarte bun tortu
Ano,

Azi fac curca, daca iasa frumos va arat poze

Silvana si Paul

Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

"Life is not about waiting for the storms to pass ... it's about learning how to dance in the rain."
Mergi la inceput
danitin
danitin

Romania, timisoaraTIMIS
3435 Mesaje
Silva, care din ele?
Abia astept curca

Ana, azi am aflat, dragule 1000000......de . Suna-ma sau da un semn dac pot sa te ajut, oricum, oricand.....

Mamica de spiridus

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag
Mergi la inceput
Mihi
Mihi

Donator pentru Sara
 Romania, Timisoara
922 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Mihi  Trimite mesaj yahoo luiMihi Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mihi un Mesaj Privat  Reply with Quote
Vai deya..ce mi-ai facut de dimi cu youtubeul tau...prelucrat nefabricat...lacrimile din ochii copiilor m-au facut sa plang...de nu mai vedeam ecranul...

n-am intrat de multisor...ocupata, plecata...acu grupa mica iar cu muci...

asa ca am 2 restante:

ANA si DANA...LA MULTI ANI dragelor...DD sa fie cu voi sa fii ti sanatoase si sa treceti cu bine fiecare hop din viata aista !

anuk...ma repezii dupa postarea danutei la tine in ograda...te imbratisez...te poti baza pe mine...

pupici tuturor

mihi
Mergi la inceput
Ana68
Ana68

Romania, timisoaraTIMIS
6488 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Ana68  Trimite mesaj yahoo luiAna68 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ana68 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Silvana , Danuta , Mihilica...sar'na! Daca nu iasa...promit sa-l invat pe Mariusica sa faca tortulet de arpacas bun de sa te lingi pe deshte.... Hai ca glumesc! Stiti voi ca mandea nu-i dusa la biserica si tiglele nu mi-s pe casa....Inca nu s-a vazut mort ...asa ca trebuie sa se rezolveze in vreun sens...

Sfarsit de saptamana placut tuturor!Tzucam!
Mergi la inceput
danitin
danitin

Romania, timisoaraTIMIS
3435 Mesaje
Doamna Ana, doriti , aia cu arpacasu a fost horror rau. Ca ma tot gandeam ce praji o mai fi si asta si de ce sa o faca tocmai domnu mustacios, o fi ceva naturist, buna la boala? Si pe urma - mi pica fisa ce va sa zica arpacasu ... Dau pentru asa gluma!!

Mihilica, multzam de urare, tort ai gustat?

Weekend frumos va doresc si tineti-mi pumnii sa nu am mlt de lucru, asta-i weekendu meu de serviciu dar nu prea am tragere de inima sa prestez

Mamica de spiridus

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag
Mergi la inceput
Ana68
Ana68

Romania, timisoaraTIMIS
6488 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Ana68  Trimite mesaj yahoo luiAna68 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Ana68 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui danitin

Doamna Ana, doriti , aia cu arpacasu a fost horror rau. Ca ma tot gandeam ce praji o mai fi si asta si de ce sa o faca tocmai domnu mustacios, o fi ceva naturist, buna la boala? Si pe urma - mi pica fisa ce va sa zica arpacasu ... Dau pentru asa gluma!!

Mihilica, multzam de urare, tort ai gustat?

Weekend frumos va doresc si tineti-mi pumnii sa nu am mlt de lucru, asta-i weekendu meu de serviciu dar nu prea am tragere de inima sa prestez

Mamica de spiridus

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput
danitin
danitin

Romania, timisoaraTIMIS
3435 Mesaje
Apoi, doamna Ana, te-as numi negociator sef la ONU. Mai rar asa diplomatie. Te ameninta omu' cu bataie, razbel, sucitoare si agresiune pe fata si tu zici love you. Vezi, de aia nu e pace in lume ...n-au gasit omu'potrivit sa raspuna la amenintari de agresiune.

Dincolo de gluma, doamna esti grozava si jobenul meu se inclina, ceremonois, in fatza ta. Vorba aia, esti cea mai tare, tine-o tot asa!

Si eu

Mamica de spiridus

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag
Mergi la inceput
Ana68
Ana68

Romania, timisoaraTIMIS
6488 Mesaje
Danuta...dincolo de glume , nu sunt decat un om normal...n-am cu nimic in plus fata de oricare alta dintre voi , nu sunt cu nimic mai presus de tine sau de oricine altcineva si , chiar daca admiratia ta ma onoreaza , te rog nu ma ridica pe un piedestal pe care nu il merit. Te pup cu mare drag si te imbratisez asisderea si ma repet : drac mort nu s-a vazut ,iar eu inca mai am ceva de facut pe aici , pana sa plec...me-ntelegi!

Salut pe toata lumea si va doresc multa sanatate!
Se pare ca la job ,luna Decembrie inseamna treburi aglomerate...asa ca sunt prinsa cu diverse...Spor la treaba si voua!
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com