Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20
danitin
danitin

3435 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danitin un Mesaj Privat  Reply with Quote
Scuze, n-am ajuns la intalneala, si-mi parte foarte rau. La noi e nebunie maaaare de tot, parca a inebunit boboru si noi trebuie sa consemnam toate traznaile

Ana, cu intarziere, dar mai bine mai tarziu decat ... La multi ani cu fericire, sanatate, vise implinite si iubire multa!

Deya, e in Mall cam pe langa Kids land un magazin Lego, au tot felul de chestii faine acolo, noi cam din alea luam acum pt Lori, sa nu fie doar un biect de decor, sa puna si ea mana sa faca ceva, mai ales ca o incanta ca are lucrusoare facute de ea.

Silva, cat de scurt?

Mihi, pup printesita frumoasa si cu dintzisori ...

In rest, vietuiesc si eu. Azi m-am enervat rau si am facut o cadere de calciu, abia astept sa plec acasa, ca nu mai pot.

Mamica de spiridus

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.

LICURICI ETERNA LUMINA;

NOI

Spiridusul meu drag
Mergi la inceput
deya
deya

1510 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite deya un Mesaj Privat  Reply with Quote
Urgent urgent!
Va amintiti cumva cum se numeste pensiunea aia de care ne spuneau odata Anda si Ana la un nenea dragut cu o casa ca in povesti?
Nu imi amintesc pe unde e.....deloc da vrem sa dam o fuga in weekend.Ce stiu ca avea si cazare si mancareatat si gazdele foarte de treaba

deya
Mergi la inceput
deya
deya

1510 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite deya un Mesaj Privat  Reply with Quote
Danitinam luat deocamdata roata olarului ca o vrea de nu stiu candda ma duc si acolo unde mi-ai spus ceva.Asa isi doreste si ea sa construiasca/confectioneze lucruri cu mainile ei.Tu cum esti?Cuiu?Servici?

deya
Mergi la inceput
deya
deya

1510 Mesaje
Ce mi-a uns sufletul in seara asta si am vrut sa impart cu voi:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6Jb1cldHjgI

deya
Mergi la inceput
Mariaa
Mariaa

5810 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mariaa un Mesaj Privat  Reply with Quote
Danutaaaa, da' chiar de ziua ta ai bagat nervi la greu?! uoooff!

iti doresc sa fii sanatoasa, sa fii fericita alaturi de cei dragi tie si iti doresc sa nu te mai atinga nimic din ce-i 'afara'...sa ai parte de tot ce-ti doresti tu de acum incolo!
LA MULTI ANI, DRAGO!

eu nu m-am tuns, da' m-am vopsit! m-am facut aramiu cica sunt o dama bine, asa zic gurile rele si invidioase de muheres

Dana, mersi si eu de tips-ul cu magazinul de jucarele!

noi invatam colinzi si ne pregatim usurel de serbarea din mijlocul lui decembrie, in rest suntem ok!
azi am avut si eu o zi la lucru cum nu mai vreau sa prind prea curand, imi vine greu sa leg si doua fraze...asa ca ma rezum.

deya - emotionant insa mult prea 'fabricat' propagandistic. cele mai adevarate - emotiile unei revederi mult asteptate! nu stiu de pensiune. tu esti ok?!

andanii? esti ok?

sa aveti un wk fain.

boboru'

- mami, vrei sa te fac fericire?!
Mergi la inceput
silvana75
silvana75

2904 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luisilvana75 Adauga semn de carte la raspuns Trimite silvana75 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Dani, la multi ani! Sa ai sanatate, bucurii si noroc!

M-ai intrebat cu m-am tuns ... pai e scurt in spate, chiar tare scurt si mai lung pe parti, vazusem freza intr-o revista in timp ce asteptam la rand la tuns ca eu ca de obicei nu stiu ce vreau pana in ultima clipa.

Azi mergem in centu oraselului nostru ca se aprind luminile de Craciun iar de luni incep sa ma pregatesc de ziua curcii ca de, mi-o zis fiu-miu ca ar fi cazu sa incepem sa sarbatorim si noi, asa ca azi am luat curcanu si is in cautare de retete.

Tzuc poporu si o duminica faina

Silvana si Paul

Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

"Life is not about waiting for the storms to pass ... it's about learning how to dance in the rain."
Mergi la inceput
deya
deya

1510 Mesaje
Nu gasesc ala de rasSilvana tare faza cu ziua curcii
Mariaa da sunt bine

deya
Mergi la inceput
deya
deya

1510 Mesaje
Dana La multi ani !Sanatate,spor la munca si liniste in suflet

deya
Mergi la inceput
deya
deya

1510 Mesaje
Ati vazut pe undeva oferte de calendare personalizate?Vazusem intr-un timp in mall.As vrea sa fac pentru parintii mei pe 2011

deya
Mergi la inceput

Doris-Alina

6262 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Doris-Alina  Trimite mesaj yahoo luiDoris-Alina Adauga semn de carte la raspuns Trimite Doris-Alina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Actiune caritabila, in prag de Craciun!

Clipe de vara cu Dor-1 si Dor-2

Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Viata falsa este epuizanta, adevarata viata este inepuizabila. Guy Finley

Povestea printesei mele

POZE CU NOI

Povestea dintelui pierdut:)), Christmas 2007 by INES, Montaj INES, Sweet memories
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com