Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ana, departe de mine gandul sa te ridic pe un piedestal ... tu stii cu cat s-au scumpit materialele de constructii in ultima perioada? Imi vine in gand o gluma de la job, cand dupa o treaba neateptat de bine facuta ni se zicea ca ni se ridica statuie, iar daca n-au bani de asa ceva, o sa ne impaieze.

Dincolo de gluma, esti unul dintre cei mai puternici si darji oameni pe care-i stiu .. asa ca sunt sigura toate trebuirle tale sunt pe maini bune.Inca o data o mie de si tin pumnii sa se rezolve, indiferent de solutia pe care o vei alege. Vb noi in particoler la un moment dat, ca am multe sa-ti zic pe tema....

Ce faceti de 1 decembrie? Eu prestez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bu-hu-hu...

mamaaaaa ce v-am speriat...



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=10" target="_blank">Clipe de vara cu Dor-1 si Dor-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

De azi am zapadaaaaaaaa yupiiiii, eu is mai rau ca si copii

Ma gandeam anu asta sa fac bradul mai repede, de obicei il faceam in seara de Ajun, anu asta vreau sa ma bucur mai mult de el ...

Ce se mai intampla la voi in ograda?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

La mine in ograda e naspa,caut pe cineva undeva sa imi fac o ecografie,probleme cu colecistu.Deci va rog dati semne unde sa merg.Aici sau pe Pm sau mail.Maine ajung in Timisoara luni musai sa merg ca mi rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Dya, imi pare rau, chiar nu stiu pe nimeni bun in domeniu, amanu sufera dar se trateaza cu naturiste....

Silva, da si aici macar un bulgare ca tanjesc rau dupa zapada ...

Dorisake, sperii lumea si fugi?

La mine ce sa fie, lucru si iarsai lucru, dar imi place, zburataceala asta ma face sa ma simt tanara ... Azi am facut cumparaturi de Mosu Nicolae pentru spiridus, cred ca maine va fi foarte fericita,am fost la teatru la premiera de Cenusareasa - fain spectacol, il recomand cu caldura, am cinat mititei de la targul de craciun, cumnatul a revenit din Germania cu oarece cadouri picate ca balsamu' - un detergent maaare si bun, gem de diverse fructe si un compleu evident roz, pt Lori. pe toate si astept vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

pupam si noi fetele zburatacite

Deya, nu stiu pe nimeni pe partea aia :( Multa sanatate!!

Noi am dat o tura de 1 decembrie in centru sa vedem cum se aprind luminile si sa ascultam colinzi. Am luat carnati unguresc, toba si jumeri tare delicioase de la un nene din Ungaria.

Mos Nicolae a venit la noi ieri cu daruri de tot felul pentru toti...de nepretuit bucuria gasirii lor la prima ora Am avut vreme ieri sa ne delectam cu darurile si sa punem la cutiuta cu amintiri ziua de ieri
Sambata am facut impreuna un tort pentru mosu', tort pe care l-a decorat Ale si imi venea sa-i maninc mautele alea micute cu care imprastia bobite colorate peste frisca. Si cum pentru Ale nu exista sarbatoare fara tort a fost musai sa-i cantam 'la multi ani!' lui Mos Nicolae

Apoi sa traiasca si sa aduca muuulte bucurii tuturor copiilor din lume!
Pe 20 decembrie avem serbare la gradi si baga pregatire cu ei la greu. Ca o faza haioasa va zic ca intr-o seara, asa cam inainte de culcare se pune Ale si baga cd-ul cu Veta Biris in combina si numa ce-o vedem ca incepe dansul pinguinilor pe Veta Biris cu tot tacamul de gesturi si mimica aferent...a fost criminala...

Multa sanatate tuturor si, Silvana iubita, trimite si aici putina zapadaa

Va imbratisam


- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui deya

La mine in ograda e naspa,caut pe cineva undeva sa imi fac o ecografie,probleme cu colecistu.Deci va rog dati semne unde sa merg.Aici sau pe Pm sau mail.Maine ajung in Timisoara luni musai sa merg ca mi rau

deya


deya eu am auzit ca doctorul Podeanu e dr bun ... cauta pe google si vezi pe unde ... e la cabinet langa spitalul clinicile noi .... acolo la Hiperdia ... da un telefon si vezi cum si ce .... am auzit lucruri bune despre el , am si fost la un eco la el...... sanatate multa


mariaaa cred ca e o dulce Ale ... mi-o si imaginez cum facea ea prajiturica si punea bombonici

danitinule sunt si eu in asentimentul tau ... adica tanjesc dupa zapada .... oare vine si la noi ????? om vedea

silvana super ca te bucuri de zapada

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

deya rota olar la auchan

scriu fara taste tre sa ghicesc care unde e le-a scos americanul...80 la suta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mihi



scriu fara taste tre sa ghicesc care unde e le-a scos americanul...80 la suta




Mihilika, pastrez asta ca trofeu la Sarmale explodata pentru capitolul 200...

pup iu fata draga...

Si noi am avut un Mos Nicolae incarcat de daruri...dulci!
Si acasa si la la scoala...
Pregateste si Inesuka mare serbare mare, in 15 dec, sezatoare banatzana, cu decor autentic, cu colinzi si dansuri populare.
In 17 mergem, de data asta, cu Ines, ca e domnisoara mare si rezista la ore tarzii in we, la chef de Enel, sa ne distram...
Azi a avut concursul de mate Pedamat...
In rest, tragem tare sa incheiem semestrul intr-un mod exceptional...ca sa ne aduca Mosul tot ce ne dorim...

Silva, ai trimis fulgu`?

Dana, ce emisiuni se fac cu Mosul? in acest an?

pup iu...

PS> cui ii place...cautati Paula Seling albumul nou de colinde, A mai trecut un an...de exceptie!!!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=10" target="_blank">Clipe de vara cu Dor-1 si Dor-2

Mergi la inceput