FIV sau inseminare cu donatoare/donator (33)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana23ct

fetelor din pacate eu nu va mai aduc momentan vesti bune. bebelusul meu a plecat catre lumi mai bune unde probabil ii va fi mai bine. maine sunt programata sa ma chiureteze.
va pup si va tin pumnii in continuare tuturor. nu abandonati lupta.
Dianaimi pare nespus de rau,dar trebuie sa fii tare si sa nu renunti la visul tau,al nostru,al tuturor fetelor de pe acest forum,te imbratisez cu drag si sper sa treci cu bine prin aceasta incercare

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

diana imi pare rau pt ce ti se intampla!

monaramona ceva vesti?

nadia ce mai faci?


"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_74 spune:

diananu se poate, imi pare atat de rau, te rog fii tare si nu abandona stiu cat e de greu, te pup si ai grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

dragele mele din pacate am cel mai mic beta din lume....0,00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

monaramona imi pare rau ca nu s a intamplat minunea! toata ziua m am gandit ca vei avea sigur un beta mare..
esti norocoasa ca mai ai embrionasi pusi deoparte, eu de fiecare data am luat o de la capat..
sa ti ajute d zeu sa treci peste si sa fi pregatita sa ti iei acasa ceilalti puiuti

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monaramona

dragele mele din pacate am cel mai mic beta din lume....0,00
Mona,fruntea sus si fii optimista,mai ai cativa omultei de zapada care vor invinge

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Diana...capul sus si mult curaj in continuare.
Cora ce mai faci?

fericita!! 35+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

multumesc mult fetelor. nu va pot spune prea multe, ieri am avut cea mai urata zi din viata mea, nu intelegeam dc nu m-a luat si pe mine Dumnezeu o data cu el, nu stiu de unde voi gasi putearea sa marg mai departe. momentan sunt la pamant, nici nu mai pot face ceva momentan ca trebiue sa treaca niste luni bune dupa toate cele intamplate.
mi se pare ca traiesc un cosmar din care nu mai reusesc sa ma trezesc.

mona nu stiu ce sa iti spun acum, mergi mai departe. mai bine beta 0 decat prin ce trec eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

asa e diana e ff greu prin ce treci tu ..dar incearca sa gandesti pozitiv..la tine s-a prins ceva dar la mine din atatia blasto nu s-a prins nimic ..mai am 3 ..care e ultimea mea sp[eranta , dar mai rau e ca nici la ea nu s-a prins nimic .sper sa fie cu noroc de data asta..si la ea si la mine..

Mergi la inceput