FIV sau inseminare cu donatoare/donator (33)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

mona tu unde ai facut fertilizarea si cu cine? la polisano?

gabri-ela, montytaiana, bytzi, cipcirip, simonete, rodicutza32, roxica31, madibabi, maya I, cora 79
ce mai faceti voi, pe unde v-ati ascuns de mai mai scoateti capusorul si pe la noi? Sper ca nu ne-ati uitat

inna30, iuca, Hundak_ali, raluca30, yarrina mamici va pupacesc pe toate si mai intrati si voi aici sa ne aratatii puiutii si sa ne dezvaluiti din minunaul rol pe care il aveti.

+7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

am facut la polisano, sibiu , cu dr ispasoiu..mai am 5 blasto congelati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana23ct

mona tu unde ai facut fertilizarea si cu cine? la polisano?

gabri-ela, montytaiana, bytzi, cipcirip, simonete, rodicutza32, roxica31, madibabi, maya I, cora 79
ce mai faceti voi, pe unde v-ati ascuns de mai mai scoateti capusorul si pe la noi? Sper ca nu ne-ati uitat

inna30, iuca, Hundak_ali, raluca30, yarrina mamici va pupacesc pe toate si mai intrati si voi aici sa ne aratatii puiutii si sa ne dezvaluiti din minunaul rol pe care il aveti.

+7
Dianaeu sunt prin zona dar nu am noutati,am refacut toate analizele pe care le-am facut inainte de FIV si astept sa merg din nou la dra,as incerca o IAD

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

Buna ziua gagici, raspun la apel, va citesc cand a[uc dar sunt alaturi de voi.
Felicitari proaspetelor mamici, sa va dea d-zeu o sarcina usoara si la termen si va pup dulce pe toate.Noi suntem bine, facem nebunii si mai am putin si incep serviciul, ce repede a trecut.
va pupam dulce si merita sa luptati pt visul vostru, este ff greu sa fii parinte dar merita orice sacrificiu.

poze andy
http://picasaweb.google.com/stamate32/Andrei?feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

inna ai un baietel minunat, sa va traiasca si sa fie sanatos. de fiecare data cand vad poze cu el nu mai pot dupa ochisorii lui albastrii. sa nu va opriti la el, mai fa un bebe acum, cat esti inca obisnuita cu agitatia, e pacat sa ramana singurel. va pupacesc

+7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

cora iti tin pumnii stransi si ma rog sa fie bine. iti trimit un pm sa vb ceva mai multe. te pupacesc

+7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana23ct

cora iti tin pumnii stransi si ma rog sa fie bine. iti trimit un pm sa vb ceva mai multe. te pupacesc

+7
Diana,ai PM

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

am la purtator 1 singur embrion .celalalt nu a rezistat si nu ma vrut sa ii mai dezghet si pe ceilalti 3 ..sper sa fie puternic si sa se lipeasca de mamica lui daca nu cu Dumnezeu inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

mona sa fie intr-un ceas bun. nu conteaza ca e unul singur. unul am pus si eu si uite ca am reusit. eu eram foarte rezervata si pesimista in ideea ca sansele sunt mai mici cu unul si uite ca a fost tocmai invers. cand am avut 2 nu a fost sa fie si cu unul am reusit. Bebelusul meu mi-a aratat ca el e cel care isi doreste sa vina pe lume si a luptat sa se prinda la mami in burtica. sa stai cuminitica la pat cat mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

asa e nu sunt prea optimista , dar cum o vrea DD ..sper sa ma molipsesc de la tine

Mergi la inceput