FIV sau inseminare cu donatoare/donator (33)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luminika spune:

Buna fetelor,
Nu am mai scris de mult pe forum insa va urmaresc din umbra. Sunt aspiranta la statutul de mamica insa visul meu este departe de a se realiza. Singura mea sansa este sa gasesc o persoana care vrea sa-mi doneze din ovulele ei. Am avut o speranta in vara, gasisem pe cineva care vroia si ea sa faca FIV insa intre timp s-a razgandit.... si am ramas tare dezamagita. Incerc sa-mi tin moralul sus si sa continui sa sper ca voi gasi donatoarea. Fetelor care cititi mesajul meu, daca aflati pe cineva care vrea sa faca fiv si sa doneze, v-as ramane recunoscatoare daca ma ajutati cu informatii. Multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

luminika din pacate nu cunosc pe nimeni care ar fi dispusa sa te ajute. tie dr nu ti-a mai dat nici o sansa de trebuie sa recurgi la metoda asta?
poate ar trebui sa se deschida un subiect nou, legat de donatoarele de ovule. sunt convinsa ca sunt multe fete in situatia ta si poate s-ar gasi persoane dispuse sa ajute. multa bafta.

+6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

fetelor ce este cu voi, unde a disparut toata lumea de aici?

+6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

suntem aici dar nu avem noutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Dia te si aici. Eu stau sa vin cu vestea cea mai mare...peste vreo 4 saptamani.

fericita!! 33+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

yarrina cred ca burtica ta a ajuns sa semene cu cea de la semnatura, daca nu cumva e chiar mai mare. te asteptam cu vestea cea mare cat mai repede. Ti-ai dorit asa de mult gemenasi si uite ca Dumnezeu te-a ascultat si mai ai putin sa iti vezi visul implinit.

mona cum te simti? ce ai decis cu medicul? cand faci un nou transfer?

+6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Ceadin poza este mica in comparatie cu a mea. Voi naste prin cezariana pentru ca nastrusnicii stau in picioare amandoi si nici loc nu mai au sa se intoarca.

fericita!! 33+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

urmatorul FET il fac pe la sf lunii
yarrina deabea asteptam pozele cu ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

yarrina nastere usoara si sa ne arati puiutii cand vii cu ei acasa. Le-ai pregatit dormitorul, totul e gata?
Eu sunt asa de nerabdatoare ca nu stiu cum vor fi urmatoatele luni, mai ales pana incepe sa se vada ceva la eco si pana incepe bebe sa miste. Pe 2 noiembrie am urmatoarea ecografie si sper ca de data asta sa il vedem si pe el si sa ii ascultam si inimioara.

mona multa bafta la aceasta incercare, trebuie sa fie cu reusita de aceasta data si stai cumintica in pat, lasa orice deoparte pt ca bebelusul tau merita efortul.

+6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

ms diana sper si eu sa fie cu reusita

Mergi la inceput