FIV sau inseminare cu donatoare/donator (33)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

LA MULTI ANI si Doamne ajuta ca in 2011 sa fim toate gravidute

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

fetelor nu stiu cate mai puteti intra maine pe forum (eu nu cred ca voi intra ca am ceva treaba) va urez de pe acum un an nou , plin de bucurii si satisfactii, cu multi bebici si multa , multa sanatate ca eu cred ca asta e cel mai important lucru
sa dea DD ca toate fetele sa isi indeplineasca visul de a deveni mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

buna fetelor, va doresc din suflet un an plin de realizari si impliniri sufletesti. Anul nou sa va aduca dragoste sufleteasca si implinirea celui mai frumos vis al fiecarei femei, acela de a-si strange puiul la piept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:


LA MULTI ANI!
Sa ne dea Dumnezeu un An Nou mai bun, cu sanatate, bucurii si impliniri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

buna fetele ,mai sunt si eu pe aici..ma pregatesc luna asta sa ii pun pe cei 3 blasto congelati care ii mai am..daca nu se prind (ceea ce nu imi doresc)am sa mai fac o incercare (un nou fiv in care sa donez jumate din ovule)..cum va vrea DD
CEVA NOUTATI..HAIDETI CA S-A TERMINAT CU SARBATORILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicuta32 spune:

Da, Mona s-au terminat sarbatorile,dar inca hibernam cred ,noi,cele de la subiectul asta.
Sa fie cu noroc la tine de data asta, cand faci ET mai exact?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

rodicuta ..ma duc la eco pe 26 sa vedem daca e bine totul apoi la sf lunii cred ca ii punem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dio16 spune:


Buna seara, fetelor!
Si un an 2011 plin de bucurii, pe masura asteptarilor fiecareia!
Adica, UN AN CU ADEVARAT BINECUVINTAT! Cu vesti bune
As avea si eu o MARE intrebare: a comandat cineva "tatici" la CLINICA Cryos? Daca da, va rog mult de tot sa-mi dati si mie un PM.
As vrea cit mai multe detalii. Sper sa vada cineva mesajul, care are si informatii. Doamne ajuta!
Multumesc!

Va fac o recomandare interesanta. In seara asta am vazut un filmulet pe youtube, despre o terapie...dar se poate extrapola...cit de important e ce gindim...
http://www.youtube.com/watch?v=zS54C5G0LJo&feature=player_embedded


Dio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

gabri-ela mi s-a facut “pielea gainii” cand am citit mesajul tau. Ma bucur mult pentru reusita ta si iti doresc sarcina usoara si s-o duci cu bine pana la termen. Te felicit din toata inima
diana imi pare sincer rau ca ai trecut prin asa ceva si ai descoperit aceasta problema la tine. Sper din suflet sa reusesti din nou si sa faci tratamentul potrivit pentru a duce sarcina cu bine la termen

Va pe toate cu drag si va doresc tuturor sa ajungeti sa va tineti puiutii in brate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya_I spune:

Fetelor, , ce mai faceti?

Mi-e tare dor de voi!

Mergi la inceput