Iepurasi Martie-Aprilie 2010 (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

Citat:
citat din mesajul lui ami_84

Bey, care si-a pus bookmarks pe user-ul comun la sex virtual?

Irina (8 martie 2010)


"Cu toate ca nu pot sa-si aiba casa in piata mare, totusi oricine se poate incalzi acolo la soare." (proverb toscan)


eu nu! chiar daca a fost primul lucru care v-a trecut prin minte:)))
unde e bookmarkul ala? sau unde se vede? daca tot e acolo, e pacat sa nu vad si eu

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
"De medico, poeta y loco todos tenemos un poco"
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Multumim de gandurile bune. Ce a fost mai rau a trecut. Nu mai avem nici febra, nici stati de voma nici caca moale. Suntem cantonate in casa preventiv:)

Fetele din DB cum, cand si unde facem intalnirea? Eu sambata dupa masa ajung si as prefera sa facem cafeiu undeva duminica. Ramane la Targoviste? Vii si tu Rebiana? Dianami? Haideti sa incercam sa stabilim ziua si ora. Locatie habar nu am.....:)

Voi astea cu Ikea m-ati imbolnavit. L-am convins pe Bogdan sa venim luni prin Bucuresti la shopping si sa ne intoarcem acasa pe Pitesti. Deci cine se baga la cafea la Ikea?:)

Fi`mea are meniu sexi: mere coapte cu orez, morcovi cu orez si alte variatiuni pe aceeasi tema. Azi ii pun si niste carne de pui in morcovii aia. Lapte de la mamica cat incape si atata:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina_3040 spune:

Din prea mare avant am uitat sa urez LA MULTE LUNITE sarbatoritilor nostri: David, Andrei si Maya, sa creasca mari, sanatosi si fericiti!!!

Ioana28 intr-adevar doctorul de familie mi-a zis ca e cam gras si ca el a citit recent un articol despre faptul ca s-a descoperit ca la bebelusii prea grasi se inmultesc prea tare nu stiu ce celule adipoase si ca apoi asa ramane cu inmultirea lor si ca va trebui toata viata sa se lupte cu greutatea (nu neaparat ca va fi obez). Acuma nu dati cu pietre, e mot-a-mot ce mi-a zis el, cine stie o fi vreun sambure de adevar?
Azi pediatra mi-a zis sa nu imi fac griji ca nu e exagerat de greu insa sa nu ii dau biscuiti si cereale ca nu are nevoie deocamdata, sa continui cu lapte, legume, un pic de carnita si fructe.
Multumim de complimente, suntem binecuvantate cu bebelusi minunati, sa fie sanatosi!!!

Ina mamica fericita de printisor Robin Sebastian 15/03/2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina_3040 spune:

ce link cu sexul virtual? si cum de l-am ratat???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaa28 spune:

jeni...chiar am ras...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Vai, INA ce scump e Robin!!! Cu caciula cu floare, cu tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaa28 spune:

miria cristina sanatate Damianei...si tie !! fiti egoiste si nu-i dati lui Casi...
Cate grade aveti in casa? intreb ca acum ma roade si pe mine asta cu frigu..de cateva nopti si Ovi se chitaie si se agita mai mult, bine la noi mai era si febra, azi nu a mai facut...

Si mai am o nedumerire...tu care le stii pe toate alea cu medicamente, tratamente etc., cum de tocmai copiluta ta e atat de sensibila?? zici ca a mai fost si intoxicata cu alopate.. sau e din ciclul..croitorul are haine rupte, cizmarul pantofi dezlipiti..etc..??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Beyyy, iar raman in urma. Nu ma mai joc.
Ce bookmark, unde, de ce????

Ami vazut PMeu, raspund diseara cand vine consoarta ca nu ma duce capu acuma. O fi de la durere..

Merg sa vad poze cu Robin de revista(eu i-am gasit porecla).



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!



Cand cineva acolo SUS te iubeste...

Un vot va rog:http://alimentara.libertatea.ro/OanaI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaa28 spune:

Ina...ai dreptate, pana la urma cel mai usor si sanatos e sa previi, doar ca nu trebuie sa te stresezi, zic eu..
Iar mie-mi plac falcutele lui Robin de numa'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Feteleeeeeee, pazea ca face Castelana album.

Jeni,Denisa nu ma uitati pls si pe mine cu saculetul daca mergeti in Ikea.



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!



Cand cineva acolo SUS te iubeste...

Un vot va rog:http://alimentara.libertatea.ro/OanaI

Mergi la inceput