Iepurasi Martie-Aprilie 2010 (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

Buna fetele

Am vazut-o pe Silvana in bumbo, pe Maya frumoasa, pe Casi frumosul in sacii de dormit, si alti bebelusi toti superbi.

Sanatate multa bebelusilor si mamicilor bonavioare si cu dureri de cap


La multe lunici iepurasilor : David Nicholas de uta_ciun, Andrei Eduard de riella_ela Maya Rebecca de honeybaby !

de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ami_84 spune:

Ina - Faine pozele cu Robin. Sa ii treaca tusea!

Irina (8 martie 2010)


"Cu toate ca nu pot sa-si aiba casa in piata mare, totusi oricine se poate incalzi acolo la soare." (proverb toscan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaa28 spune:

Ina,un dulce Robin !!!
stai ca vroiam sa-ti mai zic ceva...ziceai intr-o vreme ca doctorul il aprecia pe Robin ca fiind prea gras?? Tare aiurea mi s-a parut...eu stiam ca la bebelusii alaptati, nici nu exista conceptul asta. Iar de legatura dintre starea ta din timpul sarcinii si comportamentul si personalitatea bebelusului, ce sa zic.... Ovi ar trebui sa fie un mic Spiderman la ce sarcina am avut si uite ca nu e


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

AMI - Eu n-am PM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ami_84 spune:

Bey, care si-a pus bookmarks pe user-ul comun la sex virtual?

Irina (8 martie 2010)


"Cu toate ca nu pot sa-si aiba casa in piata mare, totusi oricine se poate incalzi acolo la soare." (proverb toscan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

REBIANA - Iarta-ma! Sunt o nesimtita, am uitat sa-ti multumesc pentru parola!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ami_84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miria_cristina

AMI - Eu n-am PM?

Cristina, mamica de George Casian (23 aprilie 2010) si Maria Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
"Uita raul, iarta mult si rabda mult." Arhm. Mina Dobzeu

http://bucuriaarteisauartizanuldebucurii.blogspot.com/


Ai verificat? Ca ti-am trimis si tie.


Irina (8 martie 2010)


"Cu toate ca nu pot sa-si aiba casa in piata mare, totusi oricine se poate incalzi acolo la soare." (proverb toscan)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irene26 spune:

Salut fetele!
Gabi, multa sanatate Veronicai! Biata fetita, cat s-a mai chinuit!
Denisa, La Multe Lunite Mayei frumoase!
Miria, multa insanatosire grabnica tie si fetitei! V-am admirat in poze, frumosi toti! Imi plac sacii de dormit ai lui Casian, te-ai asigurat de iarna.
Alina, imi place mai mult costumasul intreg roz pt Justina.
Jeni, unde ai gasit articoulu? Cred m-a luat durerea de cap citind articolul! Distractie placuta la cumparaturi!
Ami, am afirmat inca din prima postare a mea referitor la acest trend (la sfarsitul cap 63) ca orice mamica este libera sa aleaga ceea ce este mai bine pt bebelusul ei, dar sa fie o alegere raportata nevoilor copilului.
Ina, cum mai este Robin ( Hood)? Multa sanatate! Am vazut pozele cu el azi-noapte, ce-mi place cum ii sta lui Robin cu coiful!
Astero, sa dea Domnul ca sotul sa-si revina curand ca sa te mai ajute cu fetita! Vazut pozele, superbe!
Anca si Denisa, odihniti-va bine, fiindca acesta este cel mai bun tratament care se aplica in caz de migrene!
Mi-am dat seama ca mi se dschide de ieri acest web: Flickr!
V-am lasat, azi am zi de dentist. Sa aveti o zi frumoasa!


Poze

Irene, mami de Diana

It's not how good you are, it's how good you want to be.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

AMI - Merci pentru PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Intru scurt sa scriu un MULTUMESC mare CRISTINEI30 pentru propunerea de a ma ajuta cu husa sport pt Buggster. N-am gasit pe site-ul lor ca ar avea asa ceva; erau alte accesorii.
Revin...

Mami de doua minuni: Luca si Mara



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput