Aradence DC (151) - alaturi de CristinaR

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

DianaR, vai ce scumpa-i Teo cum se catara!
A reusit pana la urma si era fericita.

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

DianaR, ce dulceata ai! E super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineata dau io cafeaua azi.
DIANA e mortala Teo , deci o inscriem si pe ea in randul cataratoarelor Apropo de cataratoare pe Diana am surprins-o pe la 3 ani catarata pe biblioteca Era cu picioarele pe primul raft si se tinea cu mainile de al treilea deja
Mi-au placut tare mult paturile alea! Le-ar placea si alor mei mai ales la etaj desigur!
ANCA nu mai zici nimic de Alex?
GABI si ALINA io la moara foloseam mai mult nasturi negrii si albi ca de-aia gaseam destui in punga cu nasturi Tare imi placea sa mai joc moara si nu doar cand eram mica.Si sah imi placea,doar ca io jucam mai in viteza,n-aveam rabdare sa stau juma' de ceas sa cujet la o mutare.Voi ati invatat copiii sa joace sah? De pe la 6-7 ani parca e ok nu? Cred ca aproape as putea sa o invat si pe Diana.Deocamdata ne-am mai jucat numai "pioni" si de la sah i-am mai aratat odata piesele si care cum merg,dar nu cred ca le-a retinut.Si moara e inca prea grea pentru ea,am jucat numai o partida,dupa care iar am trecut la zaruri si socoteli,noroc ca a ales un joc un pic mai distrativ.I-am cumparat mai demult o cutie d-aia ieftina cu "50 de jocuri in unul singur",dar de fapt sunt 3 table fata/verso,deci 6 jocuri doar ca cu mai multe variante de joc,cica 50 Oricum ma interesa mai mult Nu te supara frate,Piticot si Moara.Cand eram mici ne jucam intr-o veselie cu d-astea,acum numai pe PC se stiu juca copiii astia Eu special i-am luat si carti de Pacalici si jocuri din astea clasice.La PC are vreme sa stea.O mai lasam la PC doar seara cat ii faceam baie lui Tudor si mai ales iarna,ca vara era pe-afara mai mult. Si numai pe Poissonrouge sau pe cd-urile Piticlic cumparate de la gradi.Sau la vizionat de poze.
Cu jocurile clasice o singura maaare problema e: are nevoie de partener si io-s aia de sacrificiu desigur
No iar am scris un roman.(MIHA io eram aia cu romanele )

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

DianaR, ce scumpa e micuta ta!!
Flavia, pana la ce ora esti la birou?
Saptamana viitoare incepe Glad sa mearga la Palat asa ca am program de iesit in centru in fiecare zi dupa-masa.
Cludelu, chiar ma intrebam ce mai faci. Nu te-am mai gasit de mult pe aici. La fel ca Pufimic...
Pentru platile de la Bazar, va rog sa faceti confrmarile si acolo, sa fie bifate la facturi. Mersi
Vai ce frig e !! Nu se da drumul la caldura? De cateva nopti Glad se trezeste si vine noaptea sa se lipeasca de mine ca "sunt calda"...
N-am chef de nimic, din cauza vremii si parca incep sa ma scufund in butoiul ala cu melancolie, dezamagiri etc).
Nu se mai fac intalniri? As veni si eu cu ceva praji, sa va indulcesc...

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, apropo, ai intrat pe www.boomerang-tv.ro/" target="_blank">boomerang, site-ul la care se face reclama sus pe pagina?
Mi se pare dragut...

AncaP, ce mai faci, nu ne mai zici nimic?

La multi ani Cipri!
Gabi, sa-ti traiasca sotul si sa fiti fericiti!

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi ani Cipri
Gabi sa-ti traiasca sotul si sa fie exact asa cum ti-l doresti tu.

Vai ce m-am distrat cu Teo, e mortala, dar cel mai mult mi-a placut monologul.

Alina , Dragos nu vrea sa vina la aikido? Alex cu Matia au fost aseara si le-a placut.

Moni da-i inainte cu romanele ca mie imi plac.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ducky, eu pe la 3:30 plec la Uta am ceva apartament de predat si de vizitat alte cateva cu niste clienti. Iti trimit PM cu nr meu de telefon sa ma suni daca vrei si sa vedem cum facem.

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

salutare!
gabi la multi ani sotului tau!sa lasi baiatu' sa faca ce-i place.unul dintre cei mai mari balerini ai lumii se trage dintr-o sarmana familie de mineri din scotia.ii era scris sa fie miner ca restul familiei.incapatanarea lui si a profesoarei l-au ajutat sa se puna impotriva tuturor.parintii lui nu au mai pupat mina ulterior...acum ca le place baletul cand vi cu ei pe la mine sa o convinga si pe eli sa stea fara mine inauntru?toata ziua aud numai "mami sun-o pe ioana sa-i spun ca vin la balet dar sa te lase sa stai cu mine"
moni numai io sunt medic,suficient si pentru viitor nu mai vreau alt cadru medical in familie.sotul lucreaza in vanzari(cineva trebuie sa aduca si bani in casa)
eli a luat de la andron tratamentul si nu mai are nimic.imi vine sa scriu bolduit chestia asta zau.ce inseamna sa iti ghiceasca boala si remediul.avem ceva tratament si apoi un ch1000.am palpitatii putin cand ma gandesc....
diana e totala teodora.copy-paste tati in rest.si vorba lui miha monologul demential.eli mi-a comandat din nou un bb-lush cand a vazut-o.parca sunt eu de vina ca barza asta a uitat de 2 ani unde stam....
ieri am avut musafiri pe flavia si pe bogdi.mare bucurie pentru mine si crize la eli.de cand boleste de 3 saptamani numai acasa si numai cu noi e o adevarata salbatica.noroc cu bogdi baiat finutz care nu i-a bagat in seama fitele.vorba sotului am vazut cum e sa fi parinte la crizata.prea ne laudam cu ea....


A mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)

poze la concurs www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=13" target="_blank">xr-1,2 <=> exploratoare la tara...



povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Cipri! Gabi, sa-ti traiasca sotiorul multi ani fericiti, impreuna bineinteles!

Diana, m-a lasat Teo fara cuvinte, ma uitam la ea cu un nod in gat Si da, seamana pe Vasile leit.

Pe mine ma cam deranjeaza ficatul deja, am o luna de fluconazol si o saptamana de voriconazol.

Miha, cum mai esti cu raceala?

Alina.a, deci Eli e bine acum dupa tratamentul lui Andron? Sau am inteles eu gresit?

Nico,te-am sunat ieri pe digi, dar nu te-am gasit.

Ada,am extrasele de la BRD dar nu am scanner aici. Cum sa fac? Iti scriu pe email cine a trimis ca sa poti confirma la bazar?

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna seara si de la mine,

Ioi Gabi, am uitat sa-ti spun La multi ani pt Cipri. Sa imbatraniti fericiti impreuna!

Alina, Miha, cum stati cu raceala? Sanatate va doresc.

Cristina, mai iei Liv52 sau ce iei pt protectie hepatica?

X-ray, relax, toti au manifestari de-astea. BogdiMcred ca a vrut ieri sa impresioneze de a fost asa cuminte. mai tii minte cand ne-am vazut pe strand si a zis B catre al tau sot "ce mai faci tata socru?" .

Clauuuuuu si mie mi-e dor de tine.

Mai fetele, mi-e dor de voi, chiar nu ne vedem cumva??? Stiu ca toate avem probleme, da trebe sa ne mai si relaxam cumva. Ducky, io accept niste praji cu draga inima . Mai zi odata ca poate asa le ispitesti cumva pe fete .





de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Alaturi de Cristina (maria_rubi)

Mergi la inceput