Aradence DC (151) - alaturi de CristinaR

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Cipri
Gabi sa-ti traiasca sotul si sa fiti fericiti impreuna!

Fetelor eu zic pas la intalnire ca nu am timp nici sa respir...

Miha cum te simti?

X-ray ma bucur ca e ok Elisa acum. Sanatate multa va doresc.

Eu de cand le dau miere preparata cu polen si cu propolis la pitici nu am probleme cu ei...sper sa fie tot asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac


Alina , Dragos nu vrea sa vina la aikido? Alex cu Matia au fost aseara si le-a placut.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Nu stiu...acum merge iar la karate. I-am zis si o sa se gandeasca. Daca vrea aikido trebuie sa renunte la karate ca se suprapun.
Stii ca se deschide Bioclinica vis-a-vis de tine (peste drum de alimentara)?

Flavia, eu sunt mai bine cu raceala dupa tone de ceai cu miere si lamaie.

Ioana, ce ma bucur ca te "vad"!

X-ray, ma bucur ca Elisa e ok si ati "nimerit" rapid tratamentul.

CristinaR, ce iei pentru protectia ficatului? Cat timp mai trebuie sa iei astea pt. ciuperca?

Eu m-as inscrie la o intalneala ca mi dor de voi si as mai iesi din "stresul" zilnic, dar sa fie d-aia cu consum minim.
Ma inscriu si la prajiturile lui Ducky.

Aradencele alaturi de maria_rubi

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Hai sa ne vedem maine seara la un vinut si o piza. Si mie mi-e dor de o intalnire cu voi.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GABI la multi ani lui Cipri!
ALINA arata dragut site-ul ala il pun la favorites,sa vad ce si cum.
XRAY-ULE (ce-mi place cum suna ) ma bucur ca e ok Eisa acum.
Si Diana vad ca e ok azi,nu mai a avut febra.De luni o sa o duc probabil din nou la inot,dar nu stiu cum o fi daca a lipsit 4 zile ca si asa din cei 8 din trupa cu care au inceput doar ea si inca doi erau la nivel de incepatori,restul deja mergeau singuri cu pluta si/sau chiar inotau cat de cat singuri.MIHA cum a fost cand a lipsit atunci Mattia la inceput?
CRISTINA mai un pic si iti vin fetele acasa

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla
ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Alina, pt ficat am luat Liv 52, am intrerupt Livul cand mi-au dat ungurii cica ceva mai bun, se cheama Hepa Bene. Iau 4x2pastile/zi. Dar de doua zile ma tot deranjeaza ficatul.

Ioi, ce m-as inscrie si eu la un vinut, dar nu prea am cum. Praji insa nu as refuza. Eu vin la intalnirea urmatoare, sa ma mai intremez un pic.

Diana, multumesc mult, stiam eu ca sun pe cine trebuie! O luasem pe aratura deja, plangeam aici in hohote si barbatu-mio radea de mine ca-s labila si ca nu e mare lucru... Adevarul e ca inca sunt marcata de experienta prin care am trecut

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

CristinaR, foarte bun trofic si protector pentru ficat e Silimarina sau Essentiale.

De maine seara nu stiu ce sa zic...inca sunt infundata si vorbesc ca un robot, curge nasul...

Aradencele alaturi de maria_rubi


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Buna dimineata!

Alina, am luat o vreme si Silimarina. O sa mai iau.



de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Saluti!
Ca sa va mai spun si eu ceva de Alex:
Sambata trecuta am fost la bunicii mei si pe dansii iarasi i-a "mancat undeva" sa facem gratar... No, am facut gratar si Alex al meu tot prin fumul ala s-a invartit oricat am incercat sa il indepartez. Cand am plecat de acolo, pe drum a inceput sa tuseasca foarte des, am ajuns acasa, a dormit de dupa-masa, iar cand s-a trezit deja abia mai putea respira.Asa ca, incepuram stresul, noroc cu Flixotide-ul care il scapa acum din situatii de genul asta si nu mai trebuie sa fugim la spital, sa ne interneze disperatele alea. Destul si bine ca si duminica mi-a tot tusit de nu stiam ce sa ii mai dau. Luni am mers cu el la dr.Bulboaca sa vedem exact care e treaba, a zis ca nu are nimic infectios, e doar alergia lui si poate sa mearga linistit la gradi.Ii dau Aerius si Eurespal + Singulair. Marti l-am mai tinut totusi acasa sub supraveghere, iar de miercuri l-am dus la gradi. Acum e destul de bine, mai tuseste doar foarte rar.
In alta ordine de idei, aseara am foat cu el la karate, la Kyokushin, ca as vrea sa il inscriu si l-am dus sa vada cum e, daca ii place si daca vrea. Apai domnisorul mamos si sensibilos a obosit de la incalzire si nu a mai vrut sa faca nimic pe urma, am stat si ne-am uitat la ceilalti ce fac. A zis ca i-a placut, dar nu mai vrea sa mearga. Acasa, dupa ce ne-am jucat putin de-a karatele noi doi a zis ca totusi mai merge, ca acum s-a obisnuit.No, pana marti cine stie de cate ori se mai razgandeste, mai vedem noi atunci daca mai vrea sau nu.Ma cam asteptam sa fie asa, pt ca el are nevoie de mai mult timp sa se acomodeze intr-un grup si cum nu cunostea pe nimeni.... Mai au o fetita de 4 ani jumate, care nu a fost ieri, poate daca vine si ea mai prinde si el curaj, ca asa ii e putin greu sa tina pasul cu ceilalti, care au cam de la 6 ani in sus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

As vrea si eu sa va mai vad, dar in seara asta avem program de Carrefour, ca de o saptamana o tot amanam si musai sa mergem la cumparaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Flavia, eu intrebam in general sa-mi fac o idee cand apuc sa te prind prin oras...dar lasa ca nu scapi !
Pufymic
Alinamoro, multa sanatate!!
Eu ma duc sa vizitez magazinul Rosko de la UTA poate vad ceva...Ati fost careva? Cum sunt preturile? Am auzit ca au program doar luni, miercuri si vineri de la 8.30 la 17. Stiu ca vand lenjerie intima foarte faina. Revin...
De luni incepe Glad cursurile la Palat. Abia astept sa vad cum ii vor placea.
Va fac cinste cu o daca si voi sunteti inca zombi, ca mine sau macar pofticioase.
A...era sa uit...WEEKEND placut sa aveti, fetele !!!

Diana Maria,mami de GLAD si de ELENA

ARADENCELE ALATURI DE MARIA_RUBI

Mergi la inceput