In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Dragele mele, va multumesc la toate ca sunteti alaturi de mine , sunteti prietene adevarate. Inca mi-e foarte greu ....sarbatorile care tocmai au trecut au fost cele mai triste din viata mea....parca nici acum nu-mi vine sa cred ca deja au trecut 2 luni si jumate...asta e viata si invat sa merg mai departe...

Va si va pe TOATE !

Week-end placut si cu soare va doresc !








" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

tare ma bucur ca am reinviat subiectul acesta

vad ca incet-incet va adunati la un cuvintel

clau, imi era tare dor de tine



Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Necazurile aduc oamenii impreuna....asa si cu noi.

Asteptam caldura si vremea buna sa stam numai pe-afara. In casa fac ravagii terminatorii mici.

si numai bine.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris, www.dropshots.com/Madrid_2011#" target="_blank">Madrid
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Fetele, ce mai faceti?

Care pe unde trebaluiti?

Care mai mergeti la scoala in generatia 2012-2013, odata cu Lucas?

V-am asaltat cu intrebari, in speranta ca va mai dezmortiti si voi cata. Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Raducu merge in clasa I in anul scolar 2012-2013... L-am inscris deja din ianuarie.

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Fetelor, incerc sa va scot din cutiuta, poate mai e cineva acolo??

Am fost intrebata de catre doamna preoteasa din Balcescu daca nu cumva am o masina de spalat de care nu mai am nevoie, pentru o familie saraca cu 4 copii. Biata femeie nu mai face fata sa spele atatea haine cu mana.

Din pacate nu am o masina de spalat in plus, insa va intreb si pe voi, poate aveti sau stiti pe cineva.

Daca da, dati un semn.

Pupici,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

vin si eu sa va salut, daca tot a intrat Gabi sa reanimeze subiectul.
Din pacate nu am masina de spalat in plus, sorry...si chiar nu stiu pe nimeni sa aiba de dat.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

mai sunteti prin zona?
...mi-ar fi tare utile niste idei de locatie de botez in Timisoara, vara, ...adica preferabil cu terasa, si ideal ar fi si cu loc de joaca, destul de multi invitati fiind in categoria 3-7 ani...

Mergi la inceput