In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui L5845

ca scriu mai rar, dar inca nu mi-am revenit dupa ce mami meu s-a dus intr-o lume fara durere .....



Laura, CONDOLEANTE!
Imi pare rau sa aud ca mama ta a trecut in lumea ingerilor si ca tu ai trecut printr-o asa durere imensa! ... Sunt cu sufletul alaturi de tine si te imbratisez cu drag!

Cristina, chiar ca daca nu ai fi tu, subiectul asta ne-ar muri in brate! ... Eu nu prea mai am vreme de scris de cand cu scolarul meu si activitatile extracuricullare la care-i duc pe pitici, iar la birou, pentru ca s-au facut ceva restructurari, noua - celor ramasi pe baricade, cu arma in mana - ne-a revenit un volum mai mare de activitati. Sau sa fie vremea de afara de vina, ori s-a comprimat timpul, cert este ca abia mai apuc sa "pun jos" ... Tu cat stai in Italia?

Voi, cealalalte fete ce mai ziceti? Cum ati petrecut Sarbatorile Pascale?

trupa!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Multumesc Dorina .
E tare greu....dar trebuie sa ma ridic si sa invat din toata experienta asta si sa merg mai departe, ca asta e viata.

Cristina multumim ca ne-ai scos din barlog si nu ai lasat sa se piarda subiectul.




" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Condoleante Laura...D-zeu sa te intareasca, e groaznic....
Va pup pe toate....si era sa uit:
HRISTOS A INVIAT!

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

ADEVARAT A INVIAT!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

HRISTOS a INVIAT!

Laura coondoleante draga mea! Multa putere iti doresc sa treci peste aceasta mare durere.
Cristina iar esti la Italia? cat stai acum?

Noi suntem bine, doar ca timpul asta nu-mi ajunge.
De sarbatori am fost la bunici in Alba. Bine si frumos tot.

va pe toate si sper sa revin mai des pe aici.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris, www.dropshots.com/Madrid_2011#" target="_blank">Madrid
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

scrisesem aseara un mesaj, insa, cum nu observasem ca nu sunt logata, l-am pierdut, si n-am mai avut chef sa reiau

ma bucur tare mult ca am reusit sa va mai adun un picut, Dorina, face mult si macar doua vorbulite sa mai scriem aici.eram tare curioasa ce mai fac picii vostri, in special cei ai lui Mihi si micutul Erik al Aidei, dar bineinteles si ceilalti.va urez sanatate la toti piticii

eu nu prea reusesc sa vorbesc cu Denis al meu, caci e la socri, il aduce taica-su cand si cand sa vorbim la calculator.nu stiu cat oi sta in Italia acum, sa vad....








Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

Laura, condoleante, citisem eu ceva pe undeva, dar....cum nu eram sigura si nu am vrut sa fac o gafa....nu am scris nimic.nici nu cunosteam pe nimeni din grupul respectiv, nu am vrut sama bag in seama, insa acum imi pare rau ca nu ti-am scris macar o vorba de alinare.oricum, stii ca toate te imbratisam si iti suntem aproape


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Adevarat a inviat!

Laura, condoleante! Sa iti dea Dumnezeu putere si incredere sa treci mai usor peste aceasta incercare.

Ma bucur sa vad ca mai scrieti pe aici, incerc sa mai imi fac si eu putintel timp, macar sa dau buna ziua.

Pisicuta, si mie mi se pare ca s-a comprimat rau de tot timpul, parca trec zilele asa "fara numar - fara numar" ...

va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

LAURA DOAMNE FERESTE sor'mea
AM RAMAS FARA CUVINTE .........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Sincere Condolente resitanca mea draga

Mergi la inceput