In Banat la noi acasa (21)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

moor de ciuda, tocmai am scris un ditamai mesajul si... n-am fost logata. Asa ca... nu s-a afisat
Deci, in linii mari:
da, sunt interesata de iesirea de 8 martie
nu mi-a venit a crede ochilor cand am vazut cine scrisese - Mirona! Si chiar de ziua mea! waw!
Da, am inceput lucrul odata cu noul an si deocamdata mi-e super.
Deci, ne mai scriem aici? Ca vad ca fetele s-au cam mutat pe facebook (mie personal nu-mi place saitul asta deloc, dar na...)
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

pai scriem care pe unde. Ok...esti pe lista cu intalnirea...ca si restul fetelor cu care am vb. pe FB.



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Buna seara!

Stiti cumva vreun centru de unde pot sa inchiriez costume? Am nevoie de costume de tiganci+tigani cam 8 -9 bucati.Poate ati mai inchiriat si ati pastrat numarul de telefon....mi-ar fi de ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

vezi la dreams party in Euro. dreamsparty.ro


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Multumesc Giova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

Giova, scuze, dar nu voi putea veni la intalinrea de 8 martie ca n-am cu cine lasca fetele...
Poate alta data.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Revin cu inca o rugaminte. Daca stiti sa imi recomandati un gastroenteorolog Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Salutare,

LA MULTI ANI! fetelor sarbatorite, Ioana si Laura!

Sa va dea Dumnezeu tot ce e bun si frumos!

De 8 Martie as veni si eu daca nu intervine nimic. Veniti cu pitici sau doar noi?

Eu am o luna criminala de acum si pana la sfarsitul lui martie, pe motiv de etapa finala implementare SAP la lucru.

In rest, am trecut printr-o tura cumplita de enteroviroza si apoi o viroza normala sau gripa, ce o fi fost ... am avut cateva weekenduri vesele.

Sper ca voi ati trecut iarna mai lejer ...

Pe curand, sper!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Intalnirea e in data de 8 martie, ora 19 la Casa cu flori de pe Alba Iulia.
Luni vreau sa sun sa fac rezervare....asa ca astept sa vad care veniti.

Gabi intalnirea e fara copii, doar e ziua noastra...sa stea cu sotiorii nostri.
Spor la munca sa ai si bine ca ati scapat de entero si viroze.

weekend fain sa aveti.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

LA MULTI ANI din inima tuturor banatencelor mele dragi.va urez aici caci nu stiu unde in alta parte.probabil ca voi va mai scrieti pe undeva, dar eu nu stiu unde sa va gasesc si va simt lipsa.

am vazut ca va intalniti azi, sper sa va petreceti bine(sa va ganditi si la mine, sunt schimbul 2 ), sa uitati de griji, si sa aveti o primavara senina in continuare.

mi-e tare dor de voi, sper sa mai treceti pe aici sa scrieti








Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput