Condica salajencelor ( 110 )

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare si de la noi
nu am avut timp sa intru, alex a fost cu laringita si a stat acasa o saptamna, plus ca ne-am mutat in wekend, si mai am inca sa asez toate lucrurile la loc
alex e in vacanta, si am prea putin timp de net
am luat bradul de o saptaman, dar cum abia cat ne-am mutat, sper ca maine sa reusim sa il facem.am luat natural din ikea e la 20 de euro si il ducem inapoi in ianuarie si primim un bon de 19 euro.
sper ca maine sa reusim, alex abia asteapta, am reusit sa termin si sufrageria de aranjat, casa era nemobilata si a trebuit sa cumparam noi tot
alex a fost bolnav, a facut o laringita de toata frumusetea, meseriasii astia de medici mi-au dat niste sirop, am fost cu el la ora 2 la urgenta 40 de km ca nu aveau echipaj sa trimita acasa, alex cu febra si insuficienta respiratorie,si asta in Franta lor minunata
da ma rog, nu e chiar asa roz cum pare din afara, si cel mai mult ma enerveaza ca se tin asa dezvoltati si destepti, ori mai au multe de facut, in domenii care nici nu itit vine sa crezi
adriana, felicitari petru serbare
mihaela ce noroc pe tine ca ai timp de sport, sper ca din ianuarie sa reusesc si eu,
eu maine ma duc la oun interviu de munca, sa vad ce imi propune firma unde lucreaza marius.e a doua din Europa ca marime la producerea carnii de porc, sper sa imi gasesc si eu ceva convenabil ca orar, si mai ales sa am cu cine parle francais
va pe toate si mai trec

LA MULTI ANI PAULA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mihaela, Olim
Multumim de urari !
Am pus pozici pe FB, poate reusiti sa intrati sa le vedeti.

Imediat sosesc bunicii la noi. deci iar in stres si munca la bucatarie.
De maine la munca, again

Sper sa reusesc sa intru sa va urez sarbatori fericite mai incolo , daca nu sa va aduca Mosul tot ce v-ati dorit , sa aveti parte de un Craciun minunat si multa liniste si pace in sufletele voastre !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Fie ca lumina care a vestit venirea Pruncului sa va lumineze aceste sarbatori, aducandu-va bucurie, fericire si implinirea tuturor dorintelor. Este momentul sa uitam de griji si suparari, sa iertam si sa iubim si sa ne amintim ca nu suntem niciodata singuri!

CRACIUN FERICIT!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Va doresc din suflet Craciun fericit

Sa va aduca DD tot ce va doriti , sa aveti liniste si pace in suflete , sa ne vedem sanatoase in anul care vine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

La multi ani celor care mai cititi pe aici! Sa veti un an nou plin de succese si numai bucurii!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:



LA MULTI ANI TUTUROR SALAJENCELOR !!!

UN AN NOU MAI BUN DECAT CEL CARE TOCMAI SE TERMINA, MULTA FERICIRE, MULTE BUCURII SI TOT CE VA DORITI SA VA DEA DUMNEZEU !!!

SA NE VEDEM SANATOASE IN NOUL AN !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

LA MULTI ANI IN 2011, UN AN EXCELENT SI PLIN DE IMPLINIRI TUTUROR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mihaela, drum bun si distractie la maxim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Multumesc adriana! Mai e o saptamana pana plecam...avem deja emotii....

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

mihaelo, pe ude umblati mama

Mergi la inceput