Condica salajencelor ( 110 )

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Olim, eu am adresa pe FB ...

Noi mergem maine pana la Cluj, in rest suntem obositi, dar important este ca suntem cu totii bine.

Week-end minunat tuturor !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

adunareaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bey nici macar nu raspundeti la apel
doar cei din mauritius au netmultam
va doresc o saptamana excelenta tuturor
noi de miercuri pana marti suntem doar cu alex acasa, colegu merge la un simpozion in Padova, si ajunge numa marti dimineataasa ca de ziua lui alex nu e acasaanu asta il iertam
mai trec prin zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna dimineata !

Olim, vad k nu prea mai vor fetele astea sa scrie pe forum.
Pacat .... si eu as mai citi despre una, despre alta ... dar asta e ...

In sfarsit am reusit sa ne "cunoasteam" virtual

Sambata voi merge la Simleu cu Bia la o coffee. Saptamana viitoare sunt in concediu. Incerc sa fac putina curatenie de sarbatori k noi lucram si in 24 si in 31 pana la ora 16 si dupa ce voi merge acasa nu voi mai avea chef de nimic, nici macar de mers la colindat.

Va tzuc pe toate !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
si mie imi pare bine de cunostinta
zi lu blonda ca de nu baga un rand aicie e vai de tut ei cum spune Alex
haic a fac luni chef de ziua lui Alex ca tot are 3 ani, dau o cafea si tighi, poate se arata doritoare pe zona
mey, amu in poastul Craciunului trebuie sa fim mai bune, mai iertatoare, mai intelegatoare, mai darnice
voi sunteti atee
asa ia la apel toata lumea ca pun si ce-o mai fii pe voi
va astept la o poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

oti imi pare bine ca sunteti bine
te astept cu o idee de tort pentru luni cand e ziua lui alex
adunareaaaaaaaaaaa la raport ca vin la Salaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Noa vad ca va inghesuiti la vorbe Olimpia, eu iti recomand tortul asta, insa sa stii ca orice i-ai face, chiar si niste briose, el va fi foarte fericit ca i le-ai facut tu.La multi ani, Alex! Sa cresti mare si voinic, sa o asculti pe mami.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

oti multam de urari
is asa emotionata ca alex stie deja ce e ziua lui, mai ales ca v-a fi prima cand o tine la scoala cu copii, adica duc bomboane, ca asa mi-o zis educatoareaio nu prea is de acord da mno.
maine seara ajunge si colegu acasa din Italia, a fost la un stagiu 5 zile in Padovaazi e la Venetia se plimba si io cu alex acasa, mucos cu tuse, da mno asta e
oti daca poti trimite tortu pe aion, il asteptca ioooosper sa imi iasa un blat normal apoi mai vedem noi
niste briose sper sa iasa, am luat faina bio, am uitat sa spun ca am trecut pe bio cam 70 la suta.
va mai astept la o poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

vad ca tot singura is pe zona
vreau sa va doresc o saptamana excelenta tuturor
si sa dau de baut ca doar un fecior de 3 ani are mama azi, nu, poate daca las o thighi apar doritori
tutror

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

ALEX

Sa fii sanatos, fericit , sa ai parte de o viata plina numai de bucurii alaturi de mama si tata

Olim, sa va traiasca fecioru, sa fie sanatos si sa aveti parte de multe impliniri !

Mergi la inceput