Condica salajencelor ( 110 )

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

olim, ma bucur ca ai mai scris de voi...succes mai departe! Sa ne mai dai vesti cand mai ajungi la net.

adriana, cum ai hotarat? E bine, e rau...nici macar nu stiu ce hotarare trebuia sa iei, poate scrii totusi ceva....

Oti cum mai e tatal tau?

Diana cum merge munca? Tot frig?

Noi ocupati, la munca toata ziua, fetele au vacanta saptamana asta dar Silvia merge la fritids. Asteptam weekendul sa fim acasa si sa mergem la piscina. Distractia noastra de fiecare sfarsit de saptamana.

Cam atat! si numai bine la toata lumea.

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Salutare !

Mihaela, era vorba despre un nou job, adica sa renunt la cel actual si sa merg la cel de-al doilea pe de-a-ntregul. Intr-un final am hotarat sa raman deocamdata unde sunt, sa continui cu cel de-al 2-lea job si sa mai vedem ce ne rezerva viitorul.

Noi am facut curatenie, iar acum ne pregatim de mers o tura prin oras k nu le mai sunt bune cizmele de anul trecut si sper sa gasim ceva k lumea. Apoi venim sa tragem un pui de somn, ceva papitza de cina, iar maine vom merge la cimiti.
Cam atat in acest week !

Va pupez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

adriana, multumesc de explicatii. Sunt sigura ca ai luat daca nu cea mai buna, atunci cea mai stabila hotarare la momentul actual.

Noi pe acasa, facem curat, mergem la cumparaturile saptamanale si deseara la o petrecere, la un coleg de al lui Ovi. Cica e o peterecere cu cantece, sunt curioasa, ca nu am mai fost...Maine e program de piscina, apoi acasa sa ne pregatim de o noua saptamana. Cam atat la noi!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna seara !

Tare multa liniste e prin Salaj ....

Eu maine mi-am luat 1 zi din CO k mai am inca 10 zile pe anul asta si trebuie sa le iau . Maine imi sosesc musafiri din Hunedoara si vor sta pana duminica cand ne-am propus sa mergem pana la Cluj.
In rest .... nimic nou. Dea s-a obisnuit cu clasa a V a , pana acum are doar 9 si 10 . Sper sa ne ajute DD si sa mearga tot asa de bine. E verificata la fiecare materie zi de zi. Deci clar , nu merge la scoala cu temele nefacute sau cu lectiile neinvatate.
Paula a fost in vacanta saptamana asta. De luni merge din nou la camin. Eu sunt in a 4 a saptamana de nas infundat si secretii. Ma tratez doar cu naturiste, probabil de aia trece asa de greu.

Va urez somn usor si o zi de vineri cat mai scurta sa intrati si voi in week cat mai rpd !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:



MARIA


Sa ai parte de o viata minunata, fara necazuri si suparari, sa-ti dea DD o sarcina usoara si o nastere la fel de usoara , sa fii sanatoasa si fericita !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

LA MULTI ANI !!!


ii urez cu intarziere Cristinei ( for2nity)

Sa ai paret de o viata plina de impliniri pe toate palnurile, multa fericire si tot ceea ce iti doresti sa ti se implineasca !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare si de la noi
promit ca vin mai des ca am primit de la un prieten o cheie 3G, merge mai incet, dar avem net.
va doresc o duminica excelenta tuturor si va astept la o poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Salutare salajence !

Olim, te asteptam la povesti. Din pacate am ramas putine ...

Oti, cum se mai simte tatal tau ? Intra cand poti si scrie 2 vorbe despre starea lui ...

Restul sunteti ok ????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
pe unde mai umblati mai fetelor de nu mai scrieti deloc
ce vremuri erau anu trecut, cand stateam pana la 2 dimineata la o poveste, si amu liniste
hai ca poate ne mai dati cate o veste
oti , asteptam vesti
va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

va doresc tuturor un wekend linistit
si poate treceti sa lasati macar cate un mesaj ca sunteti bine
bey aveti adrese pe facebook, ce intrebare nuca nu v-am gasit
mai trec sa fac prezenta

Mergi la inceput