Prietene la bine si la greu - 53

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

mda, pe roseola sau rosu-in-gat pariez si eu. astept sa se trezeasca sa ma uit in gatul lui - daca mi l-o tine taica-su



Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Salutare,

Bun venit Lumi Calin

Lumi sanatate multa printesei
Shtephy si eu astept poze cu interes
RamoC masina mea de paine nu este cine stie ce marca dar are timer, pot sa pun ingredientele aleg programul(reteta) si programez cand sa se puna pe treaba, deci sunt si la noi.
Monis imi pare tare rau de starea voastra, sper sa treaca repede ca Iuli este un copil rezistent
Diana si tu cu probleme, of Doamne, sper sa treaca repede ca tu stii ce sa faci.
Lalu sa treaca si va uram vacanta placuta.
Lili pe unde esti ?

Vlad doarme asa ca profit si ma bag langa el


mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Ancutzule tare bine imi pare ca in curand va mutati singuri, sper sa va gasiti linistea.

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Alexandru & Mateo & Amalia

Smara spor la muls acum si spor la imediat ce-si revine Timi. Multa sanatate!

Cory, Lumi spor si la voi sa treaca muceala mai repede!

Dienutze distractie placuta si colo si colo. Si lasa ca de montaj uiti repede, de dulap te vei bucura mult timp. Si eu visez numai dulapuri in care sa ascund tot iuresul din casa

Licurici poti lasa desenul asa si pe masura ce mobilati camera, te mai gandesti. Plus ca si rechinasa va fi incantata sa mai descopere ceva nou dupa o vreme....

Ali nu stiu ce sa te sfatuiesc, ca noi suntem pe invers cu febra si fara muci . Sanatate multa!

Mihamora ce fain ca merge Mateo in 4! o fi imitat pe cineva de la gradi? Asta ar fi foarte tare.

Diana era fain sa fi venit si tu, chiar a fost o zi de vara aici

Lumi_calin bine ai venit la noi . Zi-ne de copilasul tau

Lylyana ce povesti cu ougeul ala....

[/b]

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Ancutza merci - sa stii ca nici eu nu mai tin minte multe lucruri am uitat deja o gramada si cand imi dau seama, tare ma ia jalea...

Lumi faca fata asa de cand cu mucii sau de mai multe zile? Ca a inceput si Iulian sa planga din senin de azi. SI cum il apuca, asa ii si trece... deduc ca e de la starea de sanatate alterata... ce l-o durea nu stiu dar poate asta e si la voi?

Dozz lasa recuperarile, ca nu te ia nimeni la intrebari, nu te mai stresa cu asta . Ai dormit? Ana ce face?

Ionela imi pare rau ca tot prost stati cu solidele. Bine ca merge tzitzileala intre timp
Ganglionii zici? cica in ambele variante (roseola sau amigdalita) se inflameaza cei cervicali... Tre neaparat sa ma uit in gat...

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

LA MULTI ANI ANDRE!! SA FII FERICITA SI IUBITA!!
Eu astept cinstea.

Many, imi pare rau stati doar pana maine.

Smara, prin ce zile de cosmar ati trecut. Iuhuuu pt kk tare!!

Monis, Zburly cand a facut febra s-a lasat cu o rinofaringita. Poate nu e asta.
PS: cred ca stau la mama vreo 2 saptamani...oare mustul se face vin?? Ca veneam in parc si va cinsteam.

Ma duc sa mai stau cu copilul ca a lasat-o pe sor-mea fara par.

Floricik mami de Maria Ema-12.12.2009

www.webshots.com/user/floricik0805" target="_blank">noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Dragele mele dragi, asa m-au impresionat mesajele voastre. Va multumesc din inima si mai mult nu pot sa spun, ca am avut o zi cu un sir lung de surprize, una mai frumoasa ca cealalta. Va cinstesc cu tot ce s-a gatit in casa, eu numai lasagna am avut de facut, dar mai sunt pui copti cu cartofi la cuptor, un tort senzational de bun la care a lucrat scarba 3 zile, dar iau reteta, sampanie, vin, salata de fructe, etc. ...Multumesc inca o data Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lumi-calin, bine ne-ai gasit! Io te-am citit in timp real, ca acu am recuperatMai baga vreo doo mesaje, zi-ne de tine si de bebele tau, ca banuiesc ca ai bb..Cum ne-ai gasit, ce vant te aduce la noi?Varsa tot, sa ne cunoastem mai bine!

Ionela, interesant ce zici tu de scena cu Alba ca zapada, as vizualiza ceva ceva in minte..Dar ma gandesc si ca Monis, sa desenez sa nu desenezMai vad, acu visez sa desenez neste maci pe holul de la intrare, dar zmau scoate flacari pe nari, nu prea vrea..
RamoXXX, ma bucur ca ai avut ce viziona ast'noapte.

Monis si Lumi sa se faca pruncii bine! Si sa nu aiba nimic grav!

Smara , ura ura ura, hai ca fuge boala si de la voi!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
un tort senzational de bun la care a lucrat scarba 3 zile

you make my day

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi_calin spune:

Buna seara!
acum am terminat curatenia
da am un bebe Calin nascut pe 26 nov 2009

Mergi la inceput