Prietene la bine si la greu - 53

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

vai vai, ia uitati ce am primit pe mail:

torturi pt 1 an

_
Anca mamica fericita de Sabina Ioana (03.11.2009)
Comoara mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

pentru ca eu sunt mai motzata , am 2 mesaje pentru Andre:

de la Raluci (care este fara net):

LA MULTI ANI FARA STRES, SA FII SANATOASA SI IUBITA SI CU MULTI BANI IN CONT. TECHIEROMUCIO. Raluci


si de la mine:
Andre, draga mea, sa ai o zi de nastere perfecta si un an bun alaturi de printesa ta! Sa traiesti 1000 de ani fara nici o reparatie! Sa fii iubita si fericita! te pup tare de tot! si Santi la fel.




Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

n-am citit din urma.... am culcat copilul sanatos aseara la 10 si la 2 avea 38.6 . I-am pus un paracetamol, la 1 ora scazuse febra, peste 4 ore era iar mare. Si tot asa... Altceva nu are, nici un semn, nimic. Ma intreb ce coace... ca pana acum n-a avut niciodata febra peste 37.8 (si aia doar dupa vaccin).
Sa nu mai zic ca am dormit doar de la 3 la 6.30....

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi_calin spune:

Monis de obicei rosul in gat da febra mare fara alte simtome. Sper sa nu fie asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumi_calin spune:

Inca nu imi apar mesajele in timp real

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Am venit de la Carrefour cu termometru si cu un milion de nervi,copilul meu si-a descoperit un hobby: plansul(urlatul,mai bine spus) fara motiv! M-a capiat,se apuca din senin si urlaaaaaaa,si ii curg si muci,si bale,se inroseste,se zvarcoleste,are niste accese de nervi,de zici ca e nebuna



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2
www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I" target="_blank">Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

iar intru complet nerecuperata. rusinica mie!

Dar sa zic si eu la multi ani, Andre!!!. Sa fii sanatoasa si sa ai parte de zile mai calme de-acum incolo. Sa ai mereu incredere in tine, ca esti o sotie, mama si o femeie cum rar gasesti! Si sper sa iti gasesti cat mai des ceva timp pt forum, sa ne inveti una, alta. Pupicei multi si apasati!

Mai doream sa ii zic Smaranditzei ca imi pare rau, rau de tot cand aud prin ce trece, m-am bucurat de vestea cu kk tare si abia astept sa dovedeasca enterocolita asta oribila, amandoi!

Sper sa revin cu temele facute azi, maine, nu mai promit nimic...

Lumi, eu nu am reusit sa iau niciodata febra cu termometru de ureche, tipa cand o ating. Asa ca ma incred in cel rectal. Sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_boc spune:

Buna ziua fulgusori,

LA MULTI ANI ANDRE

LA MULTI ANI ALEXANDRU, AMALIA, TUDOR

Pentru ca s-a anuntat vremea asta super naspa am fugit si noi la Cluj, macar sa ne plimbam prin magazine. Toti dorm prin jurul meu, numai eu n-am somn , si am intrat sa vad ce faceti.

Smara, ma bucur ca v-ati revenit. Timi va recupera repede greutatea pierduta. Cand am trecut si noi prin asta, Andrei a slabit vreo 300 g in doua zile, si le-a recuperat in doua saptamani. Insista cu tzitzi, sigur o va accepta iar.

Lyly, nici noi n-am semnat actul aditional, dar cica ei tot il vor aplica. Nu stiam ca trebuie sa trimiti ceva de refuz. pentru Alexutu'.

Licurici, foarte frumoasa pictura pe perete. Chiar ca ai manutele "aurite".

Tina, socrii mei au masina de facut paine. Are si avantaje si dezavantaje. E super sa papi painica proaspata si mai ales sa stii ce contine. Este foarte usor de facut, doar pui ingrediente, dar dureaza peste 3 ore pana e gata. Dar, de ex, sotului meu nu ii place. Ii place painea facuta de mami, la tara, in cuptorul de paine, dar pe asta adusa de soacra nu o mananca. Ce nu imi place mie e faptul ca se feliaza greu si e tare faramicioasa (asta poate depinde si de reteta).

Am vrut sa trimit mesajul dar mi-am dat seama la timp ca nu sunt logata

Tocmai a aparut o raza de soare, si s-a mai luminat cerul.




CRIS , Andrei Cristian, 7 dec 2009
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Andre noastra iubita!
Ziua buna

Vin si eu cu "jalba'n protap". Ia ghiciti ce?! Mihnea n u mai mananca nimic la masa de pranz. Legume simple Nu, orez cu legume -NU, legume cu carne Nu, ou-Nu, ficat NU_NU_Nuuuu, Branza NU. Tipa de ma iau toti nervii....Dupa sectacol, cand ne calmam, ne luam in brate, papam san in pat... radem pana nu mai putem... apoi... SOMN.

Gata, m-am plans.

shtephy, frumos sa gasesc mesaje lungi de la tine

Smara, tare rau imi pare ca va chinuiti. cred ca isi va reveni pustiul... putintica rabdare ( sau mai muuuulta)

Cuscri, bravo pt Ruxi

Lumi, pupam fetita sa-i treaca raceala.... uff. tare e greu cand sunt asa...

Licurici, cred ca la ce ai desenat tu acolo.... merge scena din Alba ca Zapada, cand o gasesc animalele in padure... e suuper ... si nici nu e greu. Adica... scoti tip poster pe Alba ca Zapada... si restul se face simplu. Desenul a iesit minunat!!!! si iti spune cineva innebunit dupa desene Disney

Monis sa nu va pasca si pe voi o roseola daca nu are alte simptome. Vezi ca cica si la asta de inflameaza putin ganglionii... Daca nu e rosu in gat ( da rosu... nu doar o parere) ... cred ca in 3 zile afli ce e... dar te innebuneste si febra intre timp

Lumi_calin, bun venit

LumiR, na ca nu mai e suficient doar Lumi. Pupam pisicoasa plangacioasa si mucioasa


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

La multi ani, mami draga Andre, sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familie

La multe lunitze fulgusorilor nostrii dragi, Amalia, Alex, Matteo



mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput