Dovlecei in sarbatoare *193* LMA Sofia!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Alex, am vazut-o pe Alessia la Protv. Un adevarat model. SI ce serioasa era la final.

Carina mami de printesa Maria (31.08.2009)

http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png

http://capy72.mondozoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Recunoasteti personajul de la inceput si de la sfarsit

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Hai maaaa, deja m-ati prins, eu vroiam sa va fac o supriza!

Va pup, ma bucur ca va place.

Oricum, va spun sincer ca nu ma asteptam sa ne dea...ne-au rugat frumos sa ne filmeze, au tras cateva cadre cu noi si prim planuri, dar na, nu speram. Oricum, chestia cea mai tare este ca ne-a rugat sa ne imbracam chiar cu rochita pe care am avut-o la botez, asta a fost cea mai mare coincidenta.

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

gata piticii mei dorm.

Kawa- ce fericire! FELICITARI! sa ai o sarcina usoara si frumoasa.
ptiu ce vremuri, eu am aflat cu 2 zile inainte sa faca Matei un an. Am facut mega petrecere, eram asa de fericita, parca pluteam....

iulika- te felicit si eu si sa fie intr-un ceas bun, si sa fie cu codite

dadngie- bb3! asta da veste! doamne ajuta sa fie bine, sa ai o sracina usoara si sa fie si la tine cu codite

Matei a fost bine la gradi pana la urma. Maine de dimnineata ma duc eu sa il duc.
kawa- Am fost inainte sa inceapa de vreo 3 ori sa descoperim, si era incantat, de altfel primele zile a fost OK. Dar plang alti copii, si e harmalaie multa, ca sunt f. multi, iar Mateo este un sensibil, asa ca s-a alaturat lor
mely- ce bine ca sunt asa de putini.

anomis- mda ar fi o solutie cu prietenul, dar l-am dus la o gradi langa serviciul meu, ca sa imi fie usor sa ii duc si sa ii iau, cand va fi si Iris de gradi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

alex- am vazut si eu dovlecica vedeta. Super!

croco- hai ca ii va creste repede parul la mandra ta. nu fii trista

cat despre servici, desi nu credeam, intrucat sunt o fire foarte activa profesional, ma simt foarte bine acasa cu copii, iar cei de la facultate sunt fericiti ca nu ma intorc ca iau ei cursurile mele la plata cu ora...pe praful asta, e ceva pentru ei!
am mai lucrat pe ici pe colo, ca a mai fost nevoie, dar de acasa, de la calculator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

seara buna dragelor

multumim pentru urari!

vreau sa va las niste filmulete cu Ana...www.youtube.com/watch?v=hqGDonDVemY" target="_blank">primul este filmat in urma cu cateva zile cand am surprins-o "vanand" fluturasii de pe cearceaf (am ajuns sa spalam lenjeria de pat si sa o uscam in aceeasi zi pentru ca nu ne putem lipsi de spectacolul pe care-l face prichi in fiecare seara)

si www.youtube.com/watch?v=JaeRMjwWWiY" target="_blank"> al doilea este filmat aseara cand ii arata/citea lui tati din carticica...de cateva zile arata cu degetul pozele din carti (imagini pe care le-a vazut de atatea si atatea ori) si face "eee!!" sau "aaa!" si se uita inspre noi asteptand aprobare si lauda...e grozava! cra cra!

si niste poze nu chiar proaspete ca de vreo 10 zile nu avem incarcator pt acumulatori..aici si aici

mami de Ana Elisa (16.octombrie.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

am vazut-o si eu pe vedeta noastra draga!!! ce fain pasea ea cu rochita..ca o printesuca!

mami de Ana Elisa (16.octombrie.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanuKa spune:

Buna seara, stiu ca am intrat prea putin si nu prea activez pe aici dar voiam neaparat ca macar azi pe dovleceii de 16 sa-i felicitam si sa le uram numa bine si sa le multumim ptr urari.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

nela merci mult pt PM, Ana e papusica superba si delicata

alex si te plangi cu mancarea , am zis eu ca va fi fotomodel

dana nu te supara , dar atat am ras la filmulete si poze , ce voce are si e toata un zambet si o expresie

Miha frumoasa semnatura , sa fie bebe 2 exact ce va doriti si in primul rand sanatoasa ... si noi am dat startul in forta sunt curioasa daca in 4 o sa am testul in mana

... da am mai vazut poze cu printese de monique . Ce mai faceti dragelor?

Fetelor va pup si fug la nani ca sunt rupta. Noi pe seara ne-am intalnit cu 3 forumiste , iar una asa tare l-a scamosat pe Erik si lui nu ii placea deloc , nuuuuu , i-am propus ca am nevoie de bona macar de 2 zile pe saptamana ... ce bine ar fi fost sa poata ...

Pup dovlecimea draga sa viseze frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Kawaiichan,omedetoooo!!!!

Iti doresc o sarcina usoara,iar bebe sa fie sanatos! Frumos cadou i-ati facut lui Josh,de ziua lui

Si la mine a doua liniuta era foarte stearsa....acum are aproape un anisor!



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2
www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I" target="_blank">Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi

Mergi la inceput