Dovlecei in sarbatoare *193* LMA Sofia!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monique02

Mihaela felicitari pentru cele doua liniute!!!
Andreea ii trimite lui Josh o feliuta din tortul ei si al Teodorei
http://picasaweb.google.com/MonicaPercea/Toamna2010?authkey=Gv1sRgCMnEhv2D7J7vIg#5516762578346959090



Monica, mamica de Teodora (04.09.06) si de surioara Andreea (20.08.09)


ce tort frumos si pare si foarte yami
daca imi mai spui ca tu l-ai facut, cad lata de admiratie si invidie

foarte frumoase fetele tale Monique, dar au cine sa semene.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Imi trimiteti si mie va rog pe PM parola noua de mail, cred ca s-a schimbat de cand nu am mai intrat eu.

Multumiri si pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Anomis multumesc, esti tare draguta. Tortul l-am comandat la cofetaria Maria. I-am explicat lui tanti care facea decoratiunile sa il faca mov ca Teodorei ii place mov si sa puna doi iepurasi, unul pt Teodora si umul pt Andreea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Lucia din ce ne-ai povestit, englezu' familiei se simte ca un print la bunici. Vezi sa nu uite sa mearga pe jos ca tare frumos stie sa o faca. Bunicii au apucat sa vada pasul de cuceritor?
si vrem si noi poze cu voi pe pamant romanesc.

Alex te asteptam inapoi cu vesti superbune, ok?
ce mai faci cu laptele, ai mai gasit din acela de care ii place Alessiei?

Diamar, ai ramas datoare cu pozele de la ziua Mateiutului.

Crocomam si pana la urma cine a tuns Amiliciul cu masina de tuns? Tati sau ati fost la un coafor de printese?

Miha good to see you. Imi pare rau ca lui Matei nu-i place la gradi. Poate daca se imprieteneste in afara programului de joaca cu un coleg de gradi, ii va fi mai usor sa ramana acolo dimineata daca e si pritenul/ prietena lui acolo la aceeasi ora. Poate sta unul din puiuti pe langa voi si va vedeti si in parc. cretulinul jucaus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Sunteti niste scumpe,ce-mi place ca v-ati electrizat un pic:)))
Va multumesc mult Sunt putin stresata cu linia aia mai stearsa pt ca la Joshulin se vedea mult mai clar..acum cum o vrea DD.O sa mai fac un test sambata dar deja visam la rochite si codite,of course:D

Luto ce m-ai distrat cu rochita tortului,sa stii c-ar fi in stare la cat de mult isi doreste o fetita cred ca i-ar pune lumea la picioare.

Simona hai ca ma luara si pe mine emotiile acum,zici ca bagi incalziri?Pai inseamna ca avem sanse mari sa fim iar colege de odisee Tin pumnii stransi!!

Alex bafta la control

Anamaria si eu stiu ca nu-i bai cu calcatul pe varfuri.Nu-ti fa griji ca-si da el drumul singurel



Mihaela,mami de Joshua scump si drag 09.09.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Monique ce ma bucur c-ai intrat,te pup cu drag.Mai povesteste-ne de fete,ce-ati mai facut?



Mihaela,mami de Joshua scump si drag 09.09.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Luto draga nu stiai ca toti bunicii care se respecta fac exces de zel cu sosetutele si caciulitele?Vacanta placuta in tara,cum a fost Davidelul la primul zbor cu avionul? Pup pufulinul cu ochi albastri,v-am vazut pozele de la un anisorTortul ala de cioco era facut de tine,nu?

Miha,te-ai gandit si la varianta in care il duci treptat,cate o ora la inceput,maine doua si tot asa pana se obisnuieste? Va da voie la parinti sa mai participati din cand in cand la ore de ex,pana se obisnuieste copilul? La Iulik asa a fost si pe aici se procedeaza la fel.Ma gandesc ca daca-i totul ok cu gradi si educatoarele si il introduci treptat ai toate sansele sa se adapteze si sa-i placa intr-un finalbafta multa



Mihaela,mami de Joshua scump si drag 09.09.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Gata,schimbai semnatura

Monique,ai PM.

Ma retrag,ca e trecut de miezul noptii aici.

Tin pumnii si celorlalti prichindei care au inceput gradi.
Diamar,cum o sa faceti,ramaneti la gradi asta sau te gandesti sa schimbi?

Dana,Nela

Lili,felicitari pentru scolarita,ce scumpa era ea acolo

Pup,o seara placuta va doresc!

A,mi-a placut tare ideea cu casca de purtat in casa,Aida jos palaria ca te-ai gandit.Sa dea Dzeu sa nu mai treceti niciodata prin asemenea spaime.

Gata v-am pupat,va las sa enjoy noua semnatura


Mihaela cu Joshua scump si drag 09.09.2009 si Ciresik 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

am uitat s-o pup pe Amiloi lasa mami ca-i creste la loc,se intampla si la case mai mari Io prima data l-am tuns in somn,sa vezi acolo ciunteala hai te pup si baga niste poze s avedem si noi scumpetea de tunsulici


Mihaela cu Joshua scump si drag 09.09.2009 si Ciresik 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_ggg spune:

Alessia, esti vedeta!! Numai ce te-am vazut la tv! Printesa mica si frumoasa! Te pup si pe tine si pe mami, cea topita dupa tine...

--------------------------------------------
Rares-Costin : 4 oct 2009

Mergi la inceput